Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

w glupocie Ci nikt nie dorowna i w chamstwu znowu sie lenisz w pracy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas się lenię a w głupocie przewyższasz mnie i to o kilka długości mojego fiuta... albo o kilka obwodów twojego spaśnego zadka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej na miejscu byłoby pytanie "czy oglądałem Alicję TIMA BURTONA?"... kocham jego filmy i mam zamiar zobaczyć :) tylko nie wiem kiedy będę jechał do PL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTAM JAK CHCE no ja nie widzialam tego filmu a tez mam zamiar tylko nie idz na dubbing:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w PL też go zdubbingowali? no qrva, właśnie ze względu na dubbing nie pójdę na ten film w Austrii ani w czechach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no sa tez wersje bez dubbingu i dlatego na taka ide wiesz to niby film dla dzieci, wiec dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje bystrosci umyslu
tak, idzcie na film 3D bez dubbingu, z napisami, i zamiast ogladac bedziecie czytac i to jeszcze NAPISY W 3D :O nie gratuluje pomyslu 🖐️ dla samego filmu to nie musicie na 3D isc tylko na zwykly, ale jak chcecie isc na 3D, to tylko dubbing ma sens, albo wersja oryginalna, ale bez zadnych napisow, bo nie bedziecie mieli zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez gratuluje bystrosci umyslu napisy mozna spokojnie odczytac:-O jakos na avatarze mi sie udalo, wiec watpie zeby cos sie zmienilo w tej kwestii kazdy chodzi na film w takiej technice jakiej mu odpowiada i nic Ci do tego, odpisalabym milej ale swoj ton wypowiedzi dostosowalam do adwersarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oglądnę na dvd
fajny film obyczajowy, może być komedia, dramat, coś czego nie było. Z Audrej Tatou obejrzałam z przyjemnością. Był o trzech samotnych ludziach, ona delikatna jak porcelana, on kucharz, i przyjaciel kochający teatr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy czytać nie muszą aczkolwiek ja do nich nie należę bo angielski ze słuchu kumam za mało by darować sobie napisy pomijając to, zauważyłem, że mimowolnie czytam nawet napisy dla niesłyszących w polskim filmie polski dubbing ma tę specyficzną cechę, że świetnie sprawdza się w filmach dla dzieci lub komediach, natomiast kompletnie nie nadaje się do poważnych produkcji. Każdy kto widział "mroczne widmo" i "zemste sithów" wie o czym mowa :O a tak w ogóle to CHWD Pomarańcze! :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oglądnę na dvd
Na płycie mam film z głosem i napisami.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oglądnę na dvd
Dobrze jest też widzieć napisy, jak się ma niedosłuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomem dostosowuję się do rozmówcy :P wyjazd mi z hiphopem! :O mam dziś zbyt dobry dzień na słuchanie gówna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadaj, i tak nie odpalam yotube na telefonie bo mam za wolnego neta tu a ty za karę oglądnij sobie "gotuj z gracjanem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frytki ze smietana:-O jadles takie?? nie no ale z niego kucharz fryty z mikrofali:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×