Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zolty tulipan

pomalowanie kawalerki 900 zl duzo??

Polecane posty

Gość zolty tulipan

mam pytanie nie jestem w tych sprawach za bardzo poinformowana, wynajelam malarzy do pomalowania mieszkania, to male mieszkanie pokoj, lazenka i przedpokój- 33m, - szapchlowanie i malowanie scian zazyczyli sobie za wszystko 900 zl i nie wiem jak to sie ma do ogolnie przyjętych ce, zdają sobie sprawę iż sie nie znam i nie wiem czy mnie naciągają dodam ze mieszkam we wroclawiu dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław to duże miasto.Może taki mają tam cennik. Jednak mi sięwydaje że mimo to dużo ... Ja zapłąciłam za szpachlowanie i malowanie 500 zł.Mieszkanie 70 m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę ochoty i zacięcia i takie rzeczy mogłabyś sama zrobić, tym bardziej,że farby dostępne na rynku to malowanie to"bułka z masłem", a tak w ogóle to jeśli chcesz brać jakąś firmę do tych spraw , dobrze by było podzwonić po kilku i się zorientować jak inni przedstawiają sprawę wielkości zapłaty. A znajomi ? A jakiś sąsiad ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam,że jestem z W-wy i nikomu bym nie zapłaciła tyle forsy za 33 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slask za 38 m placilam hmm za jeden okoj 250, za drugi 200 , kuchnia i przedpokoj 300 juz z farbami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaplacilam ...
300 zl za pomalowanie kuchni (malej) bez szpachlowania, samo malowanie. takie w moim miescie sa ceny (chyba, ze chcesz zeby ktos fuszere odwalil, to znajdziej taniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli jeżeli jeżeli
szpachlowanie całych ścian to 900zl TAK! jeżeli tylko większe dziury to trochę drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolty tulipam
szpachlowanie calych scian i malowanie- dzis sie dowiedzialam ze beda malowac 2 razy bo chce miec biale sciany a teraz jest kolor.... musze sie szybko wprowadzic do tego mieszkania dlategoi bardzo zalezalo mi na czasie i nie mialam kiedy porównac ofert poniewaz wszyscy byli wolni tak w polowie maja....cudem udalo mi sie znalezc ludzi zeby zrobili to teraz, jak najszybciej ale z ciekawosci zadzwonilam do kilku firm i biorą 7 zl za metr kwadratowy. hmmm mysle ze moze jednak troche przeplacam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allergowicz
Oni to zrobią z własnego materiału czy sama robocizna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolty tulipam
kupilam farbe inne materialy mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×