Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulakp

Bransoletka zgoda na przeszczep

Polecane posty

Witam dzis widzialam w Dzien dobry TVN ze zespol Golden Life daja z nowa plyta tak bransoletke na ktorej jest napis \"zgadzam sie na przeszczep\" czy jest mozliwosc kupienia takiej bransoletki osobno lub tej pomaranczowej ktora tez jest wyrazeniem zgody na pobranie narzadow Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
nie wiem, ale myślę, ze nie :/ ja mam tylko przy sobie oświadczenie woli, gdzie pisze, ze jakby co, to moga mnie kroić ;) ale wiadomo bransoletka lepsza, bo mozna zawsze miec na sobie, a taka kartke to gdzie ja sobie schowam? jedynie w portfel, ale nei zawsze nosze ze sobą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic wam to nie da
w zasadzie po waszej śmierci lekarze nie musieliby pytać nikogo o zgodę na pobranie waszych narządów do przeszczepu i po prostu tego dokonać - o ile wcześniej nie zgłosiłybyscie swego sprzeciwu w centralnym rejestrze sprzeciwów - ale z reguły pytają rodzinę i wtedy bywa różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
moja rodzina się zgadza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość często jest tak
ze jesli nie ma przeciwskazań do pobrania narządów to nie ratuje się pacjenta tak intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tę bransoletkę
dostaje się do singla TIP (Golden Life). Można zamówić na oficjalnej stronie zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochronaZdrowia
Prosze was ludzie doczytajcie dowiedzcie sie bo widze ze wiekszosc ludzi w Polsce nia me pojecia o przeszczepach. Odmow rodzin to jest ok 3% z wszystkich przeszczepow. naogladaliscie sie amerykanskich filmow. w polsce rodziny sie zgadzaja problem nie tkwi w odmowach lecz w braku informowania szpitali o potencjalnym dawcy jak np male szpitale powiatowe ktore nie uczestnicza praktycznie wcale w przeszczepach organow. pozdrawiam mam nadzieje ze do kogos dotrze i ludzie nie beda opowiadac glupot ze sie ludzie nie zgadzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezobowiązująca sugestia
są do kupienia w drigeriach rossman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×