Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amelisee392

Czy wyrwanie zęba który się nie rusza będzie bolało?

Polecane posty

Babeczka :) - 7 lat temu usuwali mi w Szpitalu chirurgii szczekowej ząbek mądrości. Jedyny minus tj to długie czekanie na wizyte. Wszystko było OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelisee392
Ja miałam.Nie chcę cię straszyć,zresztą może tylko u mnie tak tragicznie było,ale takiego bólu jak wtedy nigdy nie przeżyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no to mam nockę z głowy :P A co najbardziej Cię bolało ? Trucie zęba czy czyszczenie kanałów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelisee392
Czyszczenie,to była masakra.Godzinę siedziałam na fotelu i przez cały ten czas czułam straszny ból :( Na dodatek bardzo krwawiło mi dziąsło,całą serwetkę pod brodą miałam zachlapaną ;) Mam nadzieję,że nie będę tego więcej przeżywać.Dodam,że byłam prywatnie u świetnej dentystki,u której leczyłam sporo zębów i nigdy mnie nic nie bolało.Ale może to mój ząb był takim trudnym przypadkiem,może u Ciebie nie będzie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomatolog
jeżeli ząb jest zatruty dobrze nie powinno boleć,osobiście doradzam dopłacić 15 złotych i poprosić o znieczuleniewtedy nie masz przykrych doświadczeń i miło wspominasz wizytę,ale jak przy każdym znieczuleniu musisz być zdrowa.tj.żadnych zdrowotnych przeciwskazań np.serce..ciąża..aczkoliek i wtedy dostaniesz znieczulenie tylko już pod innym kątem..przy leczeniu kanałowym polecam znieczulenie...czyszczenie kanału nie jest przyjemne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź :) To już pewnie nie zasnę :P Pocieszam się tym, że też leczę się prywatnie i to u mojego wujka więc mam nadzieję, że już on zadba o to żeby mnie nie bolało :) Ale podobno martwy ząb nie powinien boleć :o ... Czy Tobie też dentystka najpierw zatruła tego zęba czy od razu robiła czyszczenie ze znieczuleniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelisee392
Ja właśnie nie wiem dlaczego nie dostałam wtedy zniena początku dentysktka powiedziala,że nie powinno boleć bo ząb jest zatruty,ale potem widziała,że mnie boli,prawie jęczałam.Widocznie nie mogła mi dać.Już dokładnie nie pamiętam jak to było,bo leczyłam parę lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelisee392
Zatruwanego miałam tydzień przed leczeniem,tydzień chodziłam z lekarstwem w zębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stomatolog
żeby leczyć takie zęby podstawą jest zatrucie nerwu.nie wszyscy pacjęci są świadomi tego,że mogą poprosić,choć za dopłatą gdyż na fundusz nie przysługuje,o znieczulenie do leczenia.nieby ! martwy nie boli,ale....lepiej jest samemu dentyście wyczyścić zęba gdy pacjęt go nie gryzie :) ..śpij spokojnie..wuj dpoilnuje by nie bolało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) ... Pewnie jutro (a raczej już dziś) sama się przekonam czy będzie bolało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiara będzie dobrze. Najważniejsze jest pozytywne nastawienie się do leczenia - to już wtedy połowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrwij go odrazu bo z zęba możesz dostac zapalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eh moje zęby kiedy ich nie

Ja mam dopiero problemy z zębami. Jak miałem jeszcze mleczaki to już rosły mi stałe podwójnie. Później miałem krzywe zęby. Rodzice zainwestowali w żelazny aparat od tego aparatu zepsuły się zęby dędystka nie chciała nawet usunąć tego aparatu. Zęby dalej krzywe. Później jakoś byłem u innej dędystki zamiast to rwać na potęgę to on coś bąkała o "leczeniu kanałowym" ulepiła pląbą zęba w środku zrobiła się ropa ja w 2010 nie miałem ubezpieczenia wziołem kombinacji myśląc naiwnie że to tak się usuwa pokruszyłem całą koronę potem w tym zębie zrobiła się sepsa cały spóchł zaczołem to ciąć nożem ale gupi byłem bo ciołem dziąsło pod policzkiem potem cały spuchłem następnie wykałaczką wtykałem pod zęba i o dziwo pomogło wypłynęła cała sepsa spokuj na pół roku.potem znowu sepsa pod zębem. WkôrWjłem się nożem do obiadu wyrwałem jeden kożeń potem drugi trzeci został to był wielki sukces. Teraz znowu mnie boli ale inny teraz myślę o snurku żeby SE zaczepić o ząb i się na zębie powiesić wczoraj prubowałem tylko chrupło ale nie wylazł. Myślę jeszcze o metodzie obruszeniowej chyba pomoże lepiej niż sznurek i nuż oczywiście wszystko najpierw wypażam wżątkiem brzeszczot do metalu też naturalnie.w sumie na własną rękę wyrwałem już 4 zęby. Z dedystami nie rozmawiać od 9lat to deb ile mówię whrwij to ... a ona swoje coś o "leczeniu" tak zwanym w d()PE ...ym. Teraz leże i myślę o metodzie obruszeniowej zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×