Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takamalamini

powiedzcie mi czy Wy widzicie ta poprawe na rynku pracy?wzrost zarobkow i wogole

Polecane posty

Gość takamalamini

tak w telewizji trabia ze jest o wiele lepiej ,ze juz nie oplaca sie wyjezdzac z a grance bo w polsce jeszcze wieksze pieniadze mozna dostac??? jak ajest wasza opinia na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms sad
moi zanajomi ktorzy pracuja na budowie twierdza ze jest im bardzo dobrze, ja prauje w biurze i mam 1200 zl i jestem po studiach finase i bankowosc,,,,,,, ale ja tej poprawy nie widze na sobie,moze w budownictwie tak,ale ciekawe i le to sie utrzyma?? na pewno kiedyz znowu nastapi krach i i nie bedzie wznowu pracy dla wszystkich? jak mylsicie?? czy mozew Polsce juz nedzie sie robic coraz lepiej i lepiej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcą wprowadzic euro
to musza pojsc zarobki w gore, ale na razie to wszystko drozeje a placa ta sama;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracajaca17
a wlasnie jka to bedzie z tym wejsciem euro?kiedy to ma nastapic?? jak sie zmienia ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiło się. Jest więcej pracy i za lepszą kase. Oczywiście dla mających jakieś kwalifikacje, bo dla tłumoków nadal praca na kasie za 900zł :D Jestem z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×