Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez samochodu

rozmowa kwalifikacyjna - pytanie o samochod, co powiedziec?

Polecane posty

Gość bez samochodu

w piatek wyslalam cv, w sobote byl ostatni termin na skladanie. Dzisiaj juz dzwonili,i zaprosili na piatek na rozmowe kwalifikacyjna. szczerze mowiac zdziwilam sie, ze tak szybko i ze wogole zadzwonili, gdyz jest ok 34-38 kandytatow. Pozycja bardzo dobrze platna, w moim zawodzie, ale dojezdzac musialabym ok 45 km. Jednym z wymagan bylo posiadanie auta, ktorego nie mam nistety. Co mam powiedziec jak zapytaja czy mam auto, ktore na tym stanowisku jest obowiazkowe? a) powiedziec, ze mam i jezeli bede pewna, ze mnie przyjma do pracy to na szybko cos kupic? b) powiedziec, ze nie posiadam, ale kazdej chwili jestem w stanie je kupic, jesli bede pewna, ze dostane to stanowisko? c) co powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez samochodu
za wszelkie rady bede wdzieczna :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz prawdę
a prawo jazdy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz prawdę
z drugiej strony, jeżeli to był warunek, to jesteś skreślona na starcie, no chyba, że faktycznie możesz z dnia na dzień kupić sobie auto, wtedy powiedz, że masz samochód i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez samochodu
nie ale szybko zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez samochodu
oczywiscie, ze mam. auta nie mam, ze tak powiem chwilowo ;) bo byl stary grat i nie oplaca mi sie go naprawiac. a tyle ile bym musiala w niego zainwestowac to doloze drugie tyle i mam moze nie nowe ale sprawne auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez samochodu
jak bym byla skreslona na starcie to by do mnie nie zadzwonili tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez samochodu
z drugiej strony wiedza, ze akurat co (2 mies) sie obronilam i niekoniecznie musze dysponowac autem bedac osoba bezrobotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez samochodu
jakies rady jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez samochodu
problem w tym, ze nawet tego grata juz nie mam bo stoi 800km stad na wiosce i sluzy dzieciom jako zabawka edukacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowianeczka
Jakiś lichy ten pracodawca, który nie jest w stanie zapewnić samochodu, jeśli jest ono potrzebne do wykonywania pracy. Pachnie mi to akwizycją i to w dodatku taką w najgorszym wydaniu - jeździj w poszukiwaniu kientów, my ci zwrócimy trochę za paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez samochodu
nie akwizycja. praca socjalna, cos w trybie kuratorskim i dlkatego potrzebne auto. czekan na rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm a nie mozesz wywachac co
by bylo gdybys auta nie miala? tzn ja kiedys mialam oferte ze niby auto jest wymagane i wprost sie zapytalam, to mnie poinformowano ze mile widziane a jak nie ma sie go i nawet nie ma sie prawa jazdy to gwarantuja samochod z kierowca. moze zadzwon i sie dowiedz? szkoda ze przed terminem skladania anonimowo sie nie dowiedzialas czy jest to wymog konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że śmiało możesz powiedzieć że masz prawko, tylko że samochodem raczej jeździ mąż albo rodzice ( nie wiem jaka jest sytuacja) i ze nie stanowi to dla ciebie problemu. Kupno samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×