Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolace podbrzusze

Boli mnie podbrzusze...

Polecane posty

Gość Luśka20*
nie dziekuje zeby nie zapeszyc.... ;p bo ja zawsze mam tak ze jak czegos chce tak bardzo to jest na odwrot.... heheh ale ja i tak wolalabym byc facetem.. i miec swiety spokuj z tymi okresami itp itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Incognitooo
a mnie pobolewalo podbrzusze i mialam wzdecia ..taka jakby woda w podbrzuszu, a nawet promieniowalo do plecow, tak jakby mnie korzonki bolaly. zrobilam sobie badania hormonow m.in. prolaktyne i sie okazalo ze jest ciutke podwyzszona ..poszlam do ginekologa, zrobil mi usg transwaginalne powiedzial, ze jajniki i macica sa okey. i ze te objawy byly spowodowane torbiela czynnosciowa (ze niby mi pecherzyk nie pekl przez ta prolaktyne), ale przed badaniem mialam okres i podobno wtedy sam sie wchlonal ..dlatego objawy ustapily ..przepisal mi Parlodel i Duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinus
Hej dziewczyny! Od wczoraj boli mnie podbrzusze a dzień wcześniej kochałam się z narzeczonym, nie zabezpieczamy się czy mogę być w ciąży? Fajnie by było;) pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie wiem co mam robic okres mialam normalnie ale kilka dni po nim zaczelam miec bole brzucha glowa tez czesto mnie bolala mam tez wzdecia i zaparcia.testu nie robilam bo mysle ze poczekam do nastepnej@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknanieznajoma
Mam od tygodnia ból w podbrzuszu i nie wiem czego to moze być objaw. Tydzień temu był termin miesiączki ale niestety wystapiło jedynie plamienie jednodniowe. Dzień wcześniej był ostry seks wiec moze to jest przyczyną braku miesiaczki i tygodniowego bólu podbrzusza?? Nie jestem w ciązu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowital
witam! Chciałabym sie podzielić z Wami z moimi bólami :) Otóz wczoraj (13 dc) przez kilka (ok.9) godzin bolało mnie podbrzusze i mialam wzdęcia. Ból taki dziwny,bo bolało tylko jak np. siadałam, czułam się taka pełna; jajników w zasadzie bólu nie czułam,a jestem prawie pewna,ze był to dzien w którym nastąpiła owulacja. Ostanio mialam takie bóle dwa cykle temu i po 14 dniach przyszła @. Aaaa na 1-2 dni przed @ śluz mi sie "rozrzedza" i wtedy wiem na pewno,ze z ciązy nici i okres nadejdzie ( w ciązy śluz raczej jest gęsty). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pieknanieznajoma
ja po ostrym seksie mialam bol podbrzusza spowodowany zapaleniem pecherza. dziwne to bylo, bo w sumie nie bolala tak bardzo cewka ani nic tylko samo podbrzusze i moze troche czesciej do toalety chodzilam. sprawdz moze to, zrob badanie moczu. mozna przez kilka dni brac tez panadol i prouro, jak po kilku dniach nie przejdzie, to wtedy do lekarza rodzinnego lub gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinus
Hej dziewczyny! Od pewnego czasu mam większy brzuszek taki okrąłgy się zrobił i boli mnie czasem podbrzusze. Co prawda pare dni temu dostałam miesiączke ale trwała tylko 3 dni a zawsze mam 5 i wogóle było tak jakoś inaczej. Czytałam że można mieć okres nawet w czasie ciąży przez pare miesięcy ale wtedy od jest krótszy niż zawsze! I właśnie taki miałam. I czasem mam jeszcze zawroty głowy. Czy jest możliwe że jestem w ciąży? poradźcie mi bardzo bym się ucieszyła. Pójde do lekarza ale najpierw chciałabym zobaczyć co Wy na to kobietki:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka23 21
hej .mam problem . strasznie boli mnie podbrzusze,ból jest tak silny ze czasem promieniuje do odbytu i nasila sie jeszcze bardziej gdy sie porusze ,bardzo sie boje isc do lekarza czy ktos mógłby mi napisać na moja poczte czego to moga byc objawy . z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosona
hej słuchajcie mam pytanie. 29 marca kochałam się z chłopakiem, bez zabezpieczenia no i skończył we mnie. zaraz dzień po stosunku zaczęły boleć mnie piersi, a byłam w 20 dniu cyklu . ostatnia miesiączkę miałam 7-11 marca. a teraz od 3 dni boli mnie podbrzusze. do @ jeszcze prawie tydzień. czy to może być ciąża??? po za tym co jakiś czas robi mi się zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwaaa
od jakiegos czasu boli mnie podbrzusze i mam twardy brzuch , wczoraj to az kregosłup mnie bolal ... Wiecie co to moze byc ?? i tez czesto boli mnie prawy jajnik a do okresu jeszcze daleko ?? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopczynka
Witam Was Dziewczyny, mam nadzieje, że może Wy mi coś poradzicie... Od paru dni boli mnie podbrzusze, i tak się zastanawiam od czego. Ogólnie biorę tabletki antykoncepcyjne od dluższego czasu, a z tego co słyszałam to podczas brania tabletek ponoć nie ma owulacji. Ogolnie wg okresu to teraz tak jakby są te dni owulacyje no i właśnie boli mnie podbrzusze. Tylko zastanawiam się skoro nie ma owulacji podczas antykoncepcji to dlaczego jest taki ból? Czy to może być spowodowane czymś innym? Czekam na Wasze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieciastka
Mam 15 lat boli mnie podbrzusze, to na 100% nie ciaza, nigdy tak.nie mialam, a okres mam dostac za ok. 1 tydz, chcociaz nie wiem, bo roznie bywa co 5 msc czasem.nawet wiec nie wiem. Dzisiaj zaczelo mnie.bolec i robilo mi.sie slabo od bolu. jie wiem co robic, a boli mnie tak, ze ledwo sie moge ruszac, leze zwinieta pod kocem i cierpie! Co to moze byc, patrzylam czy to.nie kamienie w woreczku zolciowym, ale objawy sa minimalnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i prosze o pomoc dziewczyny ktore tez mialy podobnie. Mam 21 d.c. I od czasu owulacji (okolo 14-17 d.c) czuje bole podbrzusza i na przemian klocie jajnikow. Nie jest to ostry bol, raczej pobolewa. Bylam miesiac temu u lekarza ale badanie niczego nie wykazalo. @ tez pojawila sie normalnie w zeszlym msc. Staramy sie o dziecko ale nie chce sobie robic zludnych nadziei. Od wczoraj ten bol przeszedl w taki lekko przypominajacy zapalenie pecherza, ciagnacy w dole. Nie wiem co to moze znaczyc. Utrzymuje sie od owulacji i trwa do @. Blagam powiedzcie czy ktoras tak miala...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.. mam podobny problem :( około 8 marca skończył mi sie okres i jakoś 12 marca współżyłam z chłopakiem i niestety pod koniec pękła nam prezerwatywa. co prawda nie doszedł ale i tak sie denerwuje... podbrzusze boli mnie od jakichś 3 dni. ale żadnych objawów ciąży niby nie mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariiaa
hej dziewczyny nie wiem od czego zacząc a wieć po kolei , od 5 lat jestem szczęsliwą mężatką ale do szczęścia brakuje nam dzidziusia 10 miesięcy temu poroniłoam w 7 tc było to straszne ale sie pozbieralismy i postanowilismy dalej zacząc sie starać , 4 kwietnia miałam miesiączke zwykła , normalna trwała 5 dni jak zawsze . miesiączke mam raczej regularna co 35 dni wiec nastepna miesiączke powinnam dostać 9 maja , dzis jest 6 maja temp 37,2 C a ja od 2 dni odczuwam bol w okolicy jajników jak na okres a okresu brak, mam wrazliwe i bolące piersi i sutki najmiejszy dotyk sprawia mi bol nieprzespane noce i częste oddawanie moczu . nigdy tak nie miałam piersi raczej przed okresem nie bolały a brzuch dopiero godzine przed miesiączka . co o tym myslicie ciaża? chyba jeszcze za szybko na test ?? prosze o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotek
Hej dziewczyny !! Mnie tez bardzo bolipodbrzusze od pewnego czasu ....boli,piecze ,zazwyczaj popoludniem i wieczorami...do tego bol piersi jestem 10dni przed okresem i raczej wczesniej nie mialam takich objawow..pomaga tylko nospa..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Dzisiaj w nocy strasznie zaczęło mnie boleć podbrzusze. Bolało mnie przez chwile tak strasznie mocno jak na okres ale okres już miałam. Był dziwny, bo zawsze trwał u mnie 5 dni a teraz trwał 3 dni i to bardziej był taki brązowy kolor niż czerwony.Zawsze był obfity a tym razem było go o dużo mniej. Oczywiście współżyje z narzeczonym bez zabezpieczenia już prawie 2 lata i nie mogę zajść w ciąży.:( Po okresie zrobiłam test ale niestety wyszedł negatywnie:(. Dzisiaj rano też odczuwałam taki ból co jakiś czas, ale jeżeli nie jest to ciążą, której tak bardzo pragnę to co to jest??? Pomóżcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co_to
Hej . od dłuzszego tygodnia bolało mnie podbrzusze, persi zrobiły sie wieksze i takaze bolały , niespodziewanie dostałam wczoraj okres ( a powinien byc za 9 dni) nie jest taki jak zawsze napoczatku były to brązowe plamienia a terz taki leisty pomaranczowo czerwony. kochałam sie z chopakiem bez zabezpieczenia 3 tyg temu . czy to moze być Ciaza ?? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty myslałaś idąc sie bzykać bezzabezpieczenia.To objaw ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co_to
zrobic test ciazowy podczs okresu czy zaczekac az sie skonczy ??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam. Może ktoś miał podobnie. Mam już tak 2 lub 3 cykl. Od połowy cyklu boli mnie podbrzusze (jak na okres). Często kują mnie też jajniki (na zmiane). Czasem jakbym odczuwała to też w pachwinach (lekki ucisk). Miesiączkuje regularnie. Pojawienie się tych objawów na to nie wpłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc mam tak samo jak Ty.Od kilku dni boli mnie podbrzusze i jajniki.Bardzo dużo dźwigam w pracy a wtedy bol jest nie do zniesienia. Pierwszy raz w życiu mam taką sytuację. Bo do miesiączki pozostał jeszcze około tydz.Byłam u ginekologa ale niby wszystko jest w porządku. Czekam jeszcze na wyniki krwi bo być może to jakieś zapalenie.Ale ciążę wykluczył.Ostatnio kochałam się 5 tyg temu, po 2 tyg od tego miałam miesiączkę więc usg z pewnością wykrylo by już ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam żadnych innych objawów tylko ten przeszkadzający bol na codzień. Nawet czasem leki nie pomagają i strasznie bola plecy.Czekam jeszcze do kolejnej miesiączki. Być może to też w moim przypadku stres przed niechciana ciąża. Panicznie się boję. Ale od ostatniej @ nie współżyłam a ginekolog to wykluczyl więc chyba nie mam powodu do obaw. Z tego co wiem ciążę wykrywa się już w 4 tyg więc gin by o tym wiedział i widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata6555
Podoba mi się jak działa kompres żelowy. To się w ogóle wzięło chyba z medycyny sportowej, ale teraz każdy może taki żel sobie kupić do domu. Sam kupowałem Flex Sanity. Mocne, trwałe, proste w przygotowaniu. Kompres na zimno idealnie pomaga na opuchlizny różnego typu czy generalnie stany zapalne. Na ciepło to najlepiej jak jest ból jakiś długotrwały, choćby ból kręgosłupa, jakieś napięte mięśnie itp. Wtedy na przykład przy bólu brzucha takie ciepło działą rozkurczowo i pomaga z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Bóle podbrzusza mogą towarzyszyć jajeczkowaniu.Mogą być symptomem zapalenia przydatków.Zbliżającej się miesiączki.Zahamowania owulacji.A czasami wczesnej ciąży.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonlight1
Prawda jest taka, że ból brzucha po lewej stronie może wskazywać zarówno na coś poważnego jak i na coś błahego, jednak nie zwlekałabym i tak z wizytą u lekarza. Gdy mnie taki ból dopadł poczytałam o nim na https://adamed.expert/klucie-i-bol-w-lewym-boku-jakie-sa-mozliwe-przyczyny-bolu-brzucha-z-lewej-strony/ i to zmotywowało mnie do wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×