Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolace podbrzusze

Boli mnie podbrzusze...

Polecane posty

Gość zuza212
Witam Was dziewczyny. Mam problem, boli mnie strasznie podrzusze od kilku dni, ból czasami jest mocniejszy a czasami słabszy.. Ostatnio kochalam się ze swoim facetem w dzień w którym dostałam okres (03.07.) kochalismy się bez zabezpieczenia, poszliśmy na całość... Mój okres był bardo dziwny bo trwał tylko 2 dni :-( Wydaje mi się ze na zrobienie testu jest jeszcze za wcześnie., Czkochalismyy to może być ciąża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
hejka... mam problem... bo 24 powinnam dostac okres a do tej pory go nie ma..;/ boli mnie brzuch tj na @ ale jego nie ma.. mam tylko wiecej białego sluzu... a dodam do tego ze kocham sie z moim narzeczonym bez zabezpieczenia.... czy to moze byc to co myslee??? boje sie zrobic testu .;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
żabciaaaaa --- nawet mnie nie strasz.... ;/ a sasiad sie ostatnio smial ze u mnie na kominie siedzial BOCIEK.... ;/ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
a moj sie smieje ze ja panikuje za bardzo... bo on wie kiedy "wysiąść" 2 przystanki szybciej.. heh a pozatymm smial sie ze w tamtym miesiacu jak umieralam hehe z bolu to ze w przyszlym miesiacu on juz sie o to postara zeby mnie tak nie bolalo... bo ja za bardzo cierpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak wie kiedy wysiąść to się nie martw. czyli nie skończył w Tobie, to się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
tzn no mam raz, a raz nie mam ,bo chodze czesto dzisiaj do toalety... patrze co chwilke.. ;/ byc moze ze jakies zakazenie... mialam isc do ginekologa teraz 25 ale nie poszlam bo tak mnie brzuch bolal ze myslalam ze zaraz okres dostane.... a tu lipa moglam spokojnie isc.... ale moze jest to wywolane stresem... bo mam go teraz bardzo duzo.... ;/ nerwy , stres i tak w kolko... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
no wlasnie kochamy sie praktycznie zawsze BEZ... w ciagu 2,5 roku moze z 10 paczek gumek nam poszlo... a kochamy sie duzo... wiec wie co i jak ... jestem normalnie osr**a.... brrrr tylko co sie teraz dziwic.... jak sie kocha BEZ to takie sa skutki... ale ostatnio po stosunku tak mnie brzuch bolal ze nie moglam sie ruszyc,... normalnie sie zwijalam z bolu.... wiec to moze ma jakies powiazanie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
ale jutro pojade i kupie sobie testy... i napisze co i jak ;) bo nie ma co czekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka20* ja miałam stosunek bez 30.06 w 9 dc i 16.07 dostałam następny okres trwał 4 dni i 22.07 zrobiłam test i wyszedł negatywny i 28.07 zrobiłam następny test i też negatywny i mogę już im ufać że wyszły wiarygodne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
yhym.... to zrobie sobie jutro rano jeden .. o ile wyjdzie jak wyjsc powinien... hehe a pozniej za pare dni drugi o ile nie dostane dzisiaj okresu... bo tak mnie brzuch boli..;/ aj ja chce byc FACETEM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
dziwne troszke... ze tak czesto... a co znaczy 9 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
ale tak jak mowisz test rozwiaze wszystko... dlatego musze go zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
czyli 9 dni po ukonczeniu sie okresu dostalas nastepny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,okres w czerwcu 22,06. 9 dnia cyklu czyli 30,06 miałam stosunek, a następny okres dostałam 16.07. test 22.07 i 28.07 i oba negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
aaa to teraz rozumie... bo wczesniej mi te daty tak .... heheh no to skoro wyszly negatywne to dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
wiem wiem oo tym... bo juz robilam... ale czy dla Ciebie dobrze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na teście masz C i T jak jest kreska po stronie C czyli kontrolna to nie ma ciąży a jak jest kreska po C i (T czyli po stronie testowej też jest kreska to jest ciąża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka20*
wiesz raczej tak... jakby Ci jeden wyszedl negatywny a drugi pozytywny to moglabys sie martwic ze cos jest nie tak... ale jak obydwa negatywnie to mysle ze jest ok... ja jak narazie mam 20 lat i narzeczonego od 2,5 roku... za jakies 2 lata planujemy slub... a dziecko tak pewnie jak bede miala z 25-26 lat.... bo jak naazie to nie za bardzo... ale coz jakby bylo to i tak bym je kochala .. bo byla by to moja pierwsza dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×