Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolace podbrzusze

Boli mnie podbrzusze...

Polecane posty

Gość zlobiva
echh... mnie podbrzusze boli od kilku dni, do tego od czasu do czasu pojawia się kłucie w jajniku jednym, albo drugim. z mężem od kilku miesięcy nie zabezpieczamy się, licząc, że w końcu zostaniemy rodzicami. jak na razie bez efektów. ale może w końcu się uda. dni płodne przypadały na 1-4 stycznia i w tych dniach działaliśmy:). nie mogłam się doczekać i zrobiłam już jeden test w 6 dniu po domniemanym zapłodnieniu, ale wyszedł negatywnie. byle do końca tygodnia, może wówczas się test pokaże pozytywny wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie podbrzusze również boli tylko że już prawie 9 dni, czasami ukłuje z lewej bądź prawej strony - myśle że to jajniki, a tak ogólnie mam takie jakby roziąganie macicy, tak ciągnie w dół, twardy i nabrzmiały brzuch. Zaczęło się to dziać 2 dni po okresie czyli 5.01.10 r i trwa do dzisiaj tyle że mniej pobolewa. Używam antykoncepcji, ale ostatnimi czasy po 7 dniowej przerwie go nie włożyłam dopiero na drugi dzien jak sobie przypomniałam. Współzyje z chłopakiem bez zabezpieczen i obawiam sie ze to były bóle owulacyjne, a teraz macica sie rozciaga na przyjecie zarodka, ehh nie wiem juz co mam myslec, test moge dopiero wykonac 28.01 by wyszło czy jestem w ciazy czy nie. Umre chyba do tego czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff naszczescie bole minely, okazalo sie ze to wina krazka, wyciagnelam i wszystko wrocilo do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haskey
witam. 18.o1.2010 dostalam miesiaczke ktora byla bardzo bolesna z wymiotami i skonczyla sie 23.01.2010.( w sobote). w poniedzialek zaczelo mnie bolec podbrzusze. bol trwa do tego czasu i pojawily zaparcia i czasami krutkie klucie lewego jajnika( kilka ukluc pod rzad). w niedziele 24.01.2010 kochamalm sie bez zabezpieczenia. mam juz zabukowana wizyte u gina ale mysle ze nawet jesli to ciaza to i tak tego nie wykryje. doradzcie co to moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haskeyyyy
kocica ja na twopim miesjcu zrobilambym test ciazowy ktory jest dostepny w kazdej aptece! jesli wyjdzie negatywny to czekaj cierpliwie na miesiaczke a jesli wyjdzie pozytywny to idz szybkodo gina. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emileczka
witam mam pytanie kochalam sie z chlopakiem jakies 4 dni temu i skaczyl wemnie na nastepny dzien zle sie czulam zaczelam duzo jesc i czuje bol w okolicach prawego jajnika wczoraj bylam u gina bo sie przestraszylam ale on powiedzial ze jest wszystko wporzadku czuje sie zmeczona i ospala co wy otym sadzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emileczka
witam miesiaczke mialam miwsiac temu i 4 dni temu powinnam dostac w tym dniu kochalam sie z chlopakiem i saczyl wemnie na drugi dzien zle sie czulam zaczelo mnie bolec podbrzysze zaczelam duzo jesc jestem ospala i zmeczona ten bol mam juz 4 dni i nie przechodzi miesiaczki dalej niemam wczoraj bylam u gina i powiedzial ze wszystko jest ok i mam sie zglosic 3 marca robilam test ale wyszedl negatywny ale to chyba za wczesnie go zrobilam pragne miec dzidzie powiedzcie co wy otym sadzicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. Moze i mi pomożecie od ponad tygodnia mam bóle w dole brzucha a @ dopiero za 2 tygodnie , a przy tym czasem boli mnie lewy jajnik a potem promieniuje na prawy.Moje piersi zrobily sie wieksze bolące,a Mój brzuch zrobil sie lekko twardy i mam czeste wzdecia.A do tego zauwazylam rozstęp z boku brzucha. I nie wiem czy to objawy ciąży tak ogolnie to mogloby akurat byc to bo kocham sie z narzeczonym juz od dluzszego czasu i sie nie zabezpieczamy bo jednak chcielibysmy miec dzidziusia:) Prosze odpiszcie. Pozdrawiam:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczepieczoneee
no to możliwe bardzo,że ciąża, ale poczekaj troszke jeszcze i zrób test. od którego dnia stosunku Cie boli?? chyba,że współżyjecie codziennie, to wtedy nie da się za bardzo określić, najlepiej bete zrób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn tak czasem bywa ze codziennie:) ale mielsimy teraz kilka dni przerwy to bylo z jakies 2 tyg temu ,towlasnie wtedy zaczal mnie bolec w dole ten brzuch. Wlasnie tak myslalam juz o tym zeby zrobic test, ale jednak poczekam :) na dodatek przec caly tydzien pod rzad mialam sny ze jestem u ginekologa i on mi mowi ze jestem w ciazy budzilam sie i myslalam czy to jawa czy tylko sen za godzine znowu sie przebudzilam i macalam swoj brzuch i rozmyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxpaulaxxx
możecie coś doradzić, w lutym poroniłam potem 27 marca dostałam normalnie okres powinnam dostac okres a spoźnia się już 10 dni, zawsze miałam 28 dni cykle, moze jeszcze się organizm nie uregulowal, dodam że od 2 tyg boli mnie podbrzusze jeszcze do tego kochaliśmy sie z chlopakiem bez zabezpieczenia ale nie skonczył we mnie. myslicie ze to moze znowu byc ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remika1984
Nie chcę Cie straszyć, ale u mnie po poronieniu wszystko odrazu wrócilo do normy i zaszłam w ciąze juz po miesiącu...podobno po poronieniu i porodzie to najszybciej mozna zajsc w ciaze...no i bol podbrzusza jak na okres to u mnie była norma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxpaulaxxx
tylko że moje poronienie bylo wywolywane farmakologicznie, mogło to coś zmienic, może jeszcze hormony się nie uregulowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nafertirii
Witam! Jestem tydzień po miesiączce. A od 2 dni boli mnie w dole brzucha. Ból jest bardzo podobny do tego jaki mam tuz przed okresem. trochę promieniujący na krzyż. Nie jest ostry i nie biorę tabletek na to. Boję się że to coś poważnego. Trochę częściej sikam. Dodam że nie jestem w ciąży, nie współżyłam jeszcze więc nie wiem co powoduje ten ból. Może któraś z was miała coś podobnego>??? proszę o odpowiedz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKarina88
Widze ze dawno nikt tu nie zaglądał ale moze akurat ktos zajrzy bo to b.ważne..mam bardzo silne bóle podbrzusza od kilku dni do tego mdłości,ogolne osłabienie i dziwny apetyt-praktycznie nie czuje głodu ani smaku.chodzę ciagle zla.kochałam sie z chłopakiem w płodne(to bylo 14.05)bez zabezpieczenia do tego biore luteine bo mialam niedobór progesteronu ale on nie skończył w środku no i robilam wczoraj test-wynik negatywny.czego to moze byc wina?czy którąś tak miala?czy to moze Luteina?..prosze o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam podobny problem. Boli mnie dziś strasznie podbrzusze. Już od paru dni tak mam. Promieniuje na nerki czasem i do tego mam wzdęcia :/ A w pracy właśnie jestem i masakra! Okres miałam 25 lipca więc raczej nie ciąża, chociaż kto wie. Chciałabym ale myślę, że to nie możliwe. Tylko co mnei tak boli?? Biorę Bromergon dopochwowo, więc raczej objawów nie powinnam mieć. Jak brałam doustnie to się strasznie źle czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona monia
POMOCY hej dziwczyny! 3 tygodnie temu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, nie pamiętam czy spuścił się we mnie, bo byłam kompletnie zalana ;/ Dlatego więc na drugi dzień poleciałam do ginekologa po Escapelle. Tabletke wziełam po 30 h, 6 dni po zażyciu miałam parodniowe krwawienie, na ulotce było napisane, że okres może spóznic sie do 7 dni. Ostatni skończył się 9 (w dzień sexu), cykle 25-26 dniowe. Teraz od 5-ciu dni boli mnie podbrzusze, czasami jest kłucie, ale oprócz tego nie ma żadnych objawów typu bolące piersi, wymioty, zachcianki, humory, itp. Strasznie boję się żeby to nie była ciąża. Czy którąs z Was bolał brzuch po tak długim czasie po zażyciu Escapelle? Silony to hormon i dużo może nakręcic, tym bardziej ze ja nie przyjmowałam nigdy żadnych tabletek hormonalnych, antykoncepcyjnych czy in...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Escapelle jest dla organizmu jak "bomba" poniewaz zawiera bardzo duza ilosc hormonu ktory procz tego ze uniemozliwia zagniezdzenie zarodka to potrafi niezle namieszac w gospodarce hormonalnej. Podejzewam ze u Ciebie organizm stara sie wrocic do normy po zazyciu Escapelle i dlatego mozesz sie czuc zle. Klucie i bol podbrzusza moze byc rowniez w czasie owulacji wiec jezeli masz obawy pojdz do gina i jego opinia powinna Cie uspokoic :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona monia
Dzisiaj jest jeszcze ciekawiej, od 4 h mam jakieś brązowe upławy;/ Pamiętam, że pare dni przed ostatnia miesiączką też miałam cos takiego, więc może to dobry znak, ale ten dziwny ból.. A i zapomniałam dodac, ze robilam 2 testy, jeden po 10 dniach od stosunku, drugi po 21; obydwa negatywne (to mnie troche pociesza ale slyszłam, że z tymi testami to róznie jest). Póki co nie mam możliowści pójsc do ginekologa, bo mieszkam w małej miejscowości i tu nie ma, a teraz zaczynaja mi sie praktyki wiec musze jeszcze poczekac..Tak bardzo się boję.. Dziękuje za odpowiedź:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinek01
Boli mnie podbrzusze i mam dziwny kolor moczu znaczy ciemny żółty.. co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adee84
Witam, mam podobny problem, okres spóźnia mi się ok 19 dni, jednak mam mocne bóle w podbrzuszu i okropnie bolą mnie piersi, do tego mam wydety brzuch, ok 24 listopada kochałam się z mężem bez zabezpieczenia do końca, jednak wg wyliczeń był to dzień niepłodny, poza tym od 1 grudnia do ok15 grudnia brałam silne antybiotyki na mononukleoze, teraz nadal jestem chora i leże w łóżku bo choroba mnie rozwala ale jednak zastanawiam się czy to możliwe, że to ciąża, bo boję się że jeśli tak to oby nic dziecku się nie stało przez leki, które biorę, prosze o jakąś podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastfrianka reaktywacja
absolutnie nie idź do lekarza, faszeruj sie lekami i opisuj tu swój pogarszający sie stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetolova
u mnie bóle podbrzusza nie miały ginekologicznej przyczyny, bo przyczyną było zapalenie pęcherza. nie sądziłam, że tak trudno to wyleczyć - pomogły dopiero antybiotyki i branie przez pół roku kapsułek z żurawiną i witaminą C Prouro. no i przez pół roku nie chodziłam na basen, żeby dmuchać na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragiczna rzeczywistość
jestem w rozpaczy wlasciwie na wlasne zyczenie kochalam sie bez zabezpieczenia stosunek przerwany hmm bylam pewna na mojego partnera ale w rzeczywistosci to byl blad (jakk mozna ufac facetowi)wtedy nie myslalam ze on stwierdzi ze lepiej zrobic aborcje jak cos wyjdzie...wlasciwie jest tak ze boli mnie podbrzusze ,mam ochote na chlebek z serkiem oggorkiem i musztarda jem duzo zawsze wlasciwie przed okresem jadlam duzo ale to wyszystko takie dziwne okres spoznia mi sie jakies 3 dni to wlasciwie nie tragedia ale schizy mam wielkie a zwlaszcza ze ten mozliwy tatus nie wspiera mnie tylko szuka tabletek poronnych i dobrych lekarzy zeby usunac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sprawa wygląda tak: 18 stycznia miałam ostatnią miesiączkę. 29 stycznia uprawiałam z chłopakiem stosunek przerywany. 12 lutego idealnie w dzień @ przyszło krwawienie, ale słabsze i krótsze i jakieś pod koniec brązowe. Od 11 lutego czułam się bardzo źle, ale zwaliłam to na jelitówkę, która w minionym tygodniu przeszła moja rodzina. Z tą różnicą, że mnie tylko mdliło i bolało w podbrzuszu. Żadnej biegunki i wymiotów. najgorszy dzień to było 13 lutego. Drażnił mnie każdy zapach, zwłaszcza perfum i kawy. Odbijało się wciąż i z bólu brzucha aż dreszcze miałam. Po całym tygodniu takiego samopczucia, zrobiłam test - jedna kreska. Zapachy przestały mnie już tak drażnić, wróciłam do kawy, ale ból w podbrzuszu został. 24 lutego powtórzyłam test - znowu jedna kreska. Ból w podbrzuszu nie mija, czasami jest kłucie, czasami tlący ból. Czy to może być ciąza mimo tego terminowego krwawienia i dwóch negatywnych testów? Czy raczej coś innego? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragiczna rzeczywistość
moje przypuszczenia okazaly sie bezpodstawne po 11 ciezkich dniach oczekiwan w koncu sie dzis doczekalam @ jestem w 7 niebie a co do ciebie kropla.deszczu to napewno nie ciaza!ja tez potrafilam sobie wiele w krecic przez te 10 dni powaznie ciaza urojona kobieta to umie sobie po wkrecac jak boi sie nie planowanej ciazy 14 mialam dostac @zamiast tego mialam jakis uplaw brazowy taka kropla jedna i koniec potem bol podbrzusza piersi mi na brzmialy a tak poza tym gdybym byla to juz dzis bylby 4 tydzien kosmiczne jedzenie i wogole dziwne sluzy i takie tam jak sie boisz to wkrecasz sobie i tyle testy wyszly negativ jest ok a twoje dolegliwosci to nie mam pojecia wizyta u gina musi byc moze faktycznie jakas choroba cie lapie zycze zdrowia ..... a i tak nawiaskiem to miecha mialam raczej bezowulacyjnego i dlatego ten @tak pozno i rowniez przez nieregularny okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres spoźnia mi sie 6 dzień. Nigdy wcześniej się mi to nie zdarzało, najwyżej 2 dni... Miesiąc wczesniej, po okresie, zaczęły mnie nękać bóle w podbrzuszu. Niby na okres ale troche inne tzn raz byl silny bol nie do wytrzymania drugi raz taki przygasajacy innym razem kujacy raz z lewej raz z prawej.. jednak bylo to zdecydowanie za wczesnie jak na nast okres. Tydzien przed planowanym dniem nast miesiaczki podbrzusze nie przestaja mnie bolec do dzisiajeszego dnia. Piersi w tylko niektore dni mialam wrazliwe teraz normlanie. Dodam ze wspolzylam z chlopakiem ale nie skonczyl we mnie (w dni niepłodne). Dzisiaj robiłam test wyszedł negatywny. Boje sie ze ten bol bierze sie z rozciagania macicy jesli to ciąża lub jest to jakies zapalenie przydatków, torbiel albo nadżerka:( Jutro rano mam umowiona wizyte u ginekologa. Co myslicie? Pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza212
Witam Was dziewczyny. Mam problem, boli mnie strasznie podrzusze od kilku dni, ból czasami jest mocniejszy a czasami słabszy.. Ostatnio kochalam się ze swoim facetem w dzień w którym dostałam okres (03.07.) Jechaliśmy się bez zabezpieczenia, poszliśmy na całość... Mój okres był bardo dziwny bo urwał tylko 2 dni :-( Wydaje mi się ze na zrobienie testu jest jeszcze za wcześnie., Czy to może być ciąża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×