Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Rozmowa zamiast gadania

Polecane posty

Obietnica złożona sobie: Nigdy nie założę żadnego topika... uległa małej modyfikacji. Otóż... Czasem człowiek ma coś do powiedzenia. Nie ma do kogo. Cieszy się albo cierpi. Wszystko go dzisiaj cieszy albo dobija. A tu albo \"M jak Miłość\" albo Kiepscy z Paździochem. Człowiek chciałby, ale miota się po tematach jak mężczyzna po sklepie z damskimi kosmetykami. Masz coś do POWIEDZENIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
"coś mi mówi, że normalność jest stanem przejściowym. Kto tak ma?" Ale co ma? Że coś nam mówi czy że normalność się przed nami chowa? To ja mam: czasem ktoś mi szepcze coś na ucho - tylko nie wiem, czy to diabeł czy anioł. A normalność? Co to tak właściwie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam cos do powiedzenia?MAM i to duzo np to ze jestem sfrustrowana ,faceci to klamliwe chuje i chce mi sie krzyczec ,tupać i beczec !!!\ Ale po co to pisze ,przeciez wszytscy mnie ignoruja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy Kiepskich nie da się nie kochać, kurde. Majom prawde życiowom. Jeśli intelektualista mówi, że tam nie ma drugiego dna - nie był nigdy na żadnej imprezie w nizinach społecznych. Nie kuma, skubany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Mex, to krzycz,tup i becz.:) Ale głośno, może sąsiadów chociaż pobudzisz. Oj, rządzę się, a nie mój topik.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju Normalność jako stan przejściowy od odchyłów. Odchyły zdarzają się każdemu - Kiepskiemu, profesorowi czy Szaremu Kowalskiemu (nie znam, a tyle o nim słyszałem...:) ) ItsOnlyMexx_20 "faceci to klamliwe ch*je i chce mi sie krzyczec ,tupać i beczec !!!" Fakt, niestety - może cię rozczaruję, ale nie wszyscy. Nie-chuj też sie znajdziem jak dobrze poszukać Chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mex nie wszyscy:) Niestety nie wiadomo, komu można zaufać. Czy ci który mówią powaznie- w duchu się nie śmieją. a czy ci którzy nabijają się , poszukują faktycznie pomocy. dobiy mnie dzisiaj teksty o Andzrzeju.Co ludzie chcą przez to osiągnąć- wartościowanie się poprzez dołowanie kogoś:(. Sorki, ale nie mam humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
A co Wy tacy niemrawi o tej porze? Czyżby spać się Wam chciało? Niemożliwe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdansk38
Kobiety tez potrafia kopac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
A Ty, Szukający, co masz do powiedzenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sowaaa "teksty o Andzrzeju" nie można ocenić z pewnością, ale ten gość po prostu szuka akceptacji. Po zignorowaniu, wyszydzeniu i obietnicy samobójstwa, wydaje się że nie ma odwagi po raz kolejny się "odrodzić" Nie trafił na podatny grunt. Nie to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ItsOnlyMexx_20 5% To tak jak z prezentem schowanym gdzieś w zakamarkach domu. Szukasz, szukasz, słyszysz z boku "ciepło...ciepło!" a za chwilę czujesz, że "uuuuuuuuu...lód" i znowu "ciepłoooo, ciepłoooo, gorąoooo...". I znajdujesz. :) Jak prezent się spodoba, to nawet parzy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie klamia ,oszukuja i niewiadomo o co im chodzi .myslalam ze znalazlam porzadnego ale niestety pomylilam sie :( Co do Andrzeja ,rzeczywiscie ludzie niezle dzis jezdzili na jego temat .Nie od dzis wiem ze wiekszosc osob siedzi tutaj aby sie dowartosciowac dowalajac innym ,smutne ale prawdziwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Mexia, znajdziesz i porządnego - albo on Cię znajdzie. A jak na dupka trafiłaś, to dobrze, że się go pozbędziesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×