Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Rozmowa zamiast gadania

Polecane posty

Mnie cieszy kazdt promyk slonka ktory pada na mą twarz,kazdy powiew wiatru ktory muska mą skóre ,każdy letni deszcz ktory pieknie pachnie,kazdy motylek ktory jest wolny i macha skrzydelkami fruwajac sobie po tym swiecie a najbardziej sie ciesze kiedy moi przyjaciele sa szczesliwi i nie zrzedza mi nad uchem ,kiedy moj umysl nie jest zaprzatniety mysalmi o tej jedenj jedynej osobie ktora nie jest tego warta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Dziękuję bardzo:) Aha, zapomniałabym: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Nie tylko widział.;) Uczestniczył. A co? Sentyment? Możesz nam poopowiadać... prawie jak bajka na dobranoc, klawiatura wytrzyma może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to byl zart aczkolwiek ja potrafie cieszyc sie z malych ,nieistotnych prostych rzeczy ktorych razdko kto dostrzega ,zwraca uwage czy tez bagatelizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Tak to nie, Szukający, nie będę tulić Mexiątka po to tylko, żebyś Ty mógł popatrzeć. Chociaż tak sobie myślę, że mogłoby to być całkiem ekscytujące doznanie. Może teraz Ty przytulisz Mexię - a ja popatrzę. Dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no weście tak nie tulcie bo nie zasne ;) Wy mnie a ja Was,grupowo ,wszyscy na raz :D Ale sie zmachałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Aha, więc to tak! NIegrzeczna dziewczynka - zamiast tulenia dostanie klapsa w lewy pośladek:) Ale do tego to już chyba nie muszę Cię przekonywać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej chyba nie myslisz ze na to sie zlapie i umowie sie na sex ? widac ze jestes nowy na forum chybaze nie tragilaes na moje posty a przede wszytski nie czytasz to co pisze,no trudno sie mowi...jak mozna wywniskowac nie tylko JArek ma mnie za dziwke forumowa ,dzieki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka niegrzeczna?jestem dobji dzieciak a z nudow czlowiek robi rozne dziwne rzeczy a klikanie z jakim facetem to nie grzech a zabawa :) Szukanie--?te "a poza tym"tak zabrzmialo jakbym popelniala wielki grzech :) I nie mialam nic innego na mysli niz to co napsales czyli pojscie spac ,bez podtekstow ,widac koomu chleb na mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mnie to nie dziwi, że mając dwadzieścia lat człowiek tak się zacietrzewia z byle powodu? No, dlaczego? To tylko monitor, ochłoń, dziewczyno:) Każdy pisze i mówi co chce. Na tym polega otwarte forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Mexia, przecież nie jesteśmy Jarkiem /Jackiem czy innym trollem. Rzeczywiście próbujesz nam włożyć w usta;) słowa, które nie padły i nie padłyby.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego?moze jestem juz przewrazliwiona ,forum zmienia hehe ;) Poprostu irytuje mnie ze ludzie oceniaja tutaj po pisaniu nie znajac kogos ,to jest plytkie ,moze warto doszukac sie w tekscie czegos wiecej niz tylko literek?na dobre by to niektorym wyszlo ale w sumie czego ja wymagam od ludzi? to jest niemozliwe ,dawno to zrozumialam aczkolwiek miec ciecha nadzieje mozna ,naiwne ale coz...bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Szukający:( Mexia:( Kolorowych snów życzę i dobrego dnia:) I na pochód MARSZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Mexia 👄 🌻 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×