Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Rozmowa zamiast gadania

Polecane posty

Ja mu niestety, nie współczuję. Dlaczego? Jego zapowiedź samobójstwa kojarzy mi się z zadymą wokół telefonu gimnazjalisty o podłożeniu bomby w szkole. Zadzwonić - i zobaczyć co z tego wyniknie. Może nie będzie lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdansk38
Wlasciwie nic,ale powiem Ci,ze wychowanie syna samemu przez dziesiec lat nie jest takie latwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdansk38
Dobranoc zawiedzione panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a według mnie to bardzo młody chłopak- wrażliwy-fakt, że szukający akceptacji. Ale nie pamiętacie okresu dojrzewania?.Wtedy człowiek sie przejmował wszystkim. Nie można kazdego osądzać własna miarą. Jednym spływa co się o nich pisze i traktują to jako luz, a niektórzy-tacy jak Andrzej- biorą wszystko poważnie. Powinno się jednak i go zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju-dzieki za pocieszenie :) Szukam->masz racje takie pisanie o samobojstwie to dziecinada jak ktos chce sie zabic to nie wypisuje tego na forum a to robi :) Endrju wroci i powie ze sie nie udalo ale cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sowaaa gdyby każdy chciał przejmowac się wszystkimi nieszczęściami, w szpitalach psychiatrycznych zabarykadowałaby się ostatnia garstka normalnych. Reszta by nie wytrzymała napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Ja? Na duchu? Chyba się do tego nie nadaję. Dobranoc, Gdańsk.🖐️ Sowoo, tak myyślisz, że trzeba się z nim cackać? Toż to facet - niech się uczy życia - lepiej, żeby pierwsze lekcje odbył na kafe niż miałby dostawać po tyłku w świecie rzeczywistym. A jak chuchasz na człowieka, dmuchasz, ubierasz szaliczek i rękawiczki, wiążesz sznurówki, to przecież sam nigdy się nie będzie potrafił ubrać. Rozumieć można, a nawet wypadałoby, ale traktować zgodnie z jego płcią i wiekiem - też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie nie nalzey brac wszytskiego na serio ,andrzej jaby chcial sie zabic to nie pisalby tyle a to zrobil :)JA jak cialam sie zabic to nie rozwodzilam sie nad tym a to zroblam nie podawalam tego do informacji publicznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
No fakt, majówka dzisiaj... karkóweczka, sałatki, piweczko - i hulaj dusza!:D A co Wy pracujecie? Jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie udalo sie niestety ,mama wrocila o wiele wczesniej nie mogla dobudzic i na detoxie wyladowalam a mialo byc tak pieknie :( Czy swiatelko bylo? hehe nie nie bylo ,zrzarlam opakowanie nasennych i polilam wodka ,swiatelko jest przy smierci klinicznej tzn podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
CO Wy chcecie o Andrzeju rozmawiać? Mało Wam go jeszcze? I tematów o nim? Kremik jest ciekawszy, a ostatnio Tomasz do nas powrócił.:D No i fenomen Wygranego.:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo, że nieśmiało powiem, żeby nie skłamać... Tematy kremików są w temacie uroda:) Gadanie prowadzi do uwiądu starczego albo - w najlepszym wypadku - do statystowania u Rubika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa...moge powiedziec tylko tyle ze na chwilke tak jaby sie obudzilam ,sie wystrasyzlam cialam wstac ale nie moglam niczym ruszyc ni noga ni reka nawet oczu otworzyc jakby z tone warzyly i za moment znowu ciemnosc,zreszta nie wiem czy to byl sen czy prawdato bylo .Ptem obudzilam sie w szpitalu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Pa pa, Sówko.🖐️ Szukający, a myślałam, że chcesz porozmawiać, a nie pogadać. Chociaż na kafe nie da się porozmawiać, za głęboka forma jak na publiczne forumowisko. A Ty psychologiem jesteś? Czy koszykarzem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Mexxia, ale nie żałujesz, prawda? Pewnie już CI nie w głowie takie głupoty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam-->sorka ze tak obcesowo spytam,jestes facetem?hehe nie wiem dlaczego ale myslalam ze babą :) JU--> czy zaluje?czasem tak czasem nie.W szpitalu rozbeczalam sie ze wstydu ze mi nie wyszlo i jesli mialabym to robic 2 raz to nie tabletki a sznur czy tez skok z wiezowca zeby potem sie nie wstydzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Mexxia, ale po co byś miała się zabijać? Żeby zobaczyć, co się z człowiekiem po śmierci dzieje?;) Z wieżowca to i ja chciałam skakać, bo wierzyłam, że potrafię latać. A teraz przytyłam:P Z nami nie zginiesz, nie pozwolimy Ci.:) Mnie zawsze jedynie szkoda było tych, którzy by po mojej śmierci cierpieli, czyli tylko jednej osoby. I aż. Szukający, Ty i te Twoje dziury...:) W całym Coś mi się zdaje, że człowiekiem nauki jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
No ja też na początku byłam przekonana, że jesteś kobietą.:) Mam pytanie: ile juz dziur w całym znalazłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kafe
to ten Andrzej w koncu zyje, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×