Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Rozmowa zamiast gadania

Polecane posty

Rozmowa o mnie mnie onieśmiela:) Jest tyle ciekawszych tematów. Przy czym nie myślę o dziurze ozonowej, zeby monotematycznie nie było. Dlaczego ludzie dzisiaj skoczyli sobie do oczu? Niważne kto, za co, komu i ile razy. Dlaczego? Taki dzień? Zeznania podatkowe? Następny dzień wolny? Pogoda? Alkohol? Jakieś teorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam--?nie wiem dlaczego tak jakos mi sie skojarzylo :) Ju--?dlaczego chcialam sie zabic?hmm...jak wiele osob tutaj pisze:przegralam zycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
„Nie pomogą oczy, musisz skoczyć!” Taka nowoczesna rozrywka:) Właśnie dlatego. Mexxia, no fakt, przegraliśmy, ale wtedy chyba jeszcze na kafe nie byłaś. Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ludzie skacza sobie do oczu?na kafe chca sie dowartoscowac ,wyladowac frustracje , wyrzyc sie na kims .A w zyciu codziennym?mysle ze powody sa takie same tylko klimat inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JU-->Mexia?bozie jak ladnie ,sie wzruszylam :D Nie nie bylo mnie na kafe i nie mialam pojecia o istnieniu tego forum,bylam w 1 lasie szkoly sredniej wiec latek troche minelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Do kobiety przecież każdy chce mówić ładnie.:) Założę się, że przez faceta miałaś myśli, jakie miałaś. Ale który mężczyzna wart jedt choć jednej kobiecej łzy, co dopiero ofiary życia? Eeee, naciągane.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek - jeśli ma wszystkiego dość - szuka sposobu wyladowania się. Fakt. Niech to będzie kafe czy inne forum. Zgoda. Dlaczego dziś z takim natężeniem? Nie codziennie tak jest. Wszystko zależy od ludzi.Zgoda z tym także. Wczoraj żartobliwie, przedwczoraj szyderczo, itp. Dziś - jedna agresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Wczoraj czy dziś? Dziś będzie spokojnie, wczoraj ostatni dzień pracujący, stres przed wolnym czasem (w końcu przed czymś się ucieka w pracę) - myślę, że to stąd. A tu działa efekt domina. Wystarczy iskra, a wszystko ogień zajmie. Agresja jest bardzo zaraźliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, nie, szukanie. Masz spiskową teorię dziejów. Przesadzasz. Jak zawsze. Wszystko, co nie jest mną jest niezrozumiałe.,.:P Stachura.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JU-->tak to napisalas jakbys byla facetem hehe Nie no cos Ty przez faceta?nigdy w zyciu !!!!!!! nie zkretynialam jesce do konca.Byl inny powod , w sumie nadal jest ale patrze na to teraz troche inaczej a juz napewno nie jestem glupia pinda ktora przezywa wszytsko jak stonka wykopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"(...), jak stonka wykopki" -> dobre, kupuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Heh, Mexia, czyżbyś się powoli w płciach gubiła? Szukający - kobieta, ja - facet. A Ty, Moja Droga? A emocje są piękne, szkoda, że tak rzadko doświadczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz dowalenia Żadna teoria nie hańbi. Najwyżej się nie sprawdza. Naprawdę, powiem wprost: Podchody to taka zabawa. Ja stawiam strzałkę z dopiskiem: Kto jest kim, tego sprawa. Porozmawiać? Proszę bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sxzukanie. Jesteś bystry. Wiele ci możźna zarzucić, ale braku inteligencji nie. Mnie też nie. Widzę więcej, niż pokazuję po sobie. Wiem, kim jestes. Czy wiesz, kim ja jestem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No ja też na początku byłam przekonana, że jesteś kobietą. Mam pytanie: ile juz dziur w całym znalazłeś?" Po tym stwierdzam ze ktos ze mna w kulki leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
:) Zapowiada się ciekawie... Pamiętajcie, zegarki i skarpetki też się zdejmuje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz dowalenia "Wiem, kim jestes. Czy wiesz, kim ja jestem???" Dlaczego trudno zrozumieć, że niewiedza jest błogosławieństwem w tych obleśnych czasach? Pozorna anonimowość, taki BigBrother, w którym nie ma pokoju zwierzeń. Nie wiem. Klawisze mnie bolą od myślenia. Pomasujesz mi opuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie nie wiem czy czegos nie wkrecam sobie ale cos mi sie wydaje ze ....ale nie wiem czy te wydawanie sie jest sluszne czy tez nie i dlatego nie napisze co mi po glowie chodzi nie chce wyjsc na debila aczkolwiek jesli napisalabym i byloby to prawda i tak bys mi nie napisal/ala (nie wiem czy jestes m czy k pogubilam sie ale sie nie smiac ze mnie .plisss) mi prawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, jestesa bezradny. Możesz się tylko domyślać, ale na oślep nbie chcesz strzelać. Wygdone.... Lubię cię na swój sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Mexia:D Aleś zagmatwała. Pytaj go - zatkamy uszy na chwilkę. Jeżeli chodzi o dziury, to tych nie brakuje. Wszędzie są dziury - ale gdzie znaleźć całe? A nie ser szwajcarski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiem ze zakrecilam ale tak mialo byc :D Nie ,pytac nie bede bo nie ma sensu tak jak napisalam nie chce wyjsc na wariatke aczkolwiek mam nieodparte wrazenie ze... no wlasnie... i lepiej zeby tak juz pozostalo :) Nie no jak mi ta Mexia podoba ,sie zakochałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Tak, mnie też kogos przypomina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio piszesz czy sie nabijasz?a jesli prawda to jest to kogo?mi kogos kto nie pisal na czarnym nicku a na pomaranczce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz dowalenia "Lubię cię na swój sposób." I to mi wystarczy. Narcyz to piękny kwiat:) Jesli tak ci zależy na odkrywaniu nieodkrytego, to raczej nie można liczyć, że ktoś zrobi to za ciebie... Jest już za późno... nie jest za późno...:) /Stachura/ ItsOnlyMexx_20 Nie potrzeba pytać. Wystarczy się przyjrzeć dokladniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×