Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gilotynka 123456

Czy są jeszcze tacy faceci ?

Polecane posty

Gość gilotynka 123456
Czyżby panowie przestraszyli się swatania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cr.
Za duze wymagania? Kiedys tak myslalem, ale to nie to. Poza tym, trzeba mierzyc wysoko. Moze dlatego, ze malo wychodze z domu, sam nie wiem. A co do wyswatania, to pisalem na poczatku, ze nie chce czekac z seksem do slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cr.
ja jestem, musialem na chwile odejsc od kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilotynka 123456
Oj pewna siebie jestem tylko siedząc przed monitorem :( w rzeczywistości taka śmiała do facetów nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak nie
gilotynka ,ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilotynka 123456
No to został tylko jeden kandydat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cr. napewno poprzeczki nie można stawiać nisko, tylko też nie za wysoko. Najpierw trzeba spojrzec na siebie, ile ja komus moge dac, i do tego dopasowywac druga polowe. A to ze za rzadko wychodzisz to moze byc jakis powod, bo do domu to Ci nikt raczej nie wpadnie :P A ze z seksem bys nie poczekal to popieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilotynka 123456
tak tak tak nie ---> pisałam troszkę wcześniej, że 23 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charakter : inteligentna, wierna , lojalna udczciwa, nie materialistka, zaradna :) wygląd : niebieskie oczy:), włosy obojętnie :), szczupła lub normalna sylwetka ,i w miare wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu .. dobrze ze nie biore udzialu w tym swataniu gdyz "moje oczy sa nadal zielone" no i raczej nie stalam w kolejce po wzrost :P A c.r.e.a.m ile ma wzrostu? oczy itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cr.
nieraz widze fajne dziewczyny z przecietnymi facetami, wiec warto jednak celowac wyzej :P A to, ze w domu nie znajde dziewczyny to czesto slysze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to c.r.e.a.m duży jesteś :D A te niebieskie oczy u dziewczyny to w ramach stwierdzania jej wierności w przypadku ewentualnego potomstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na odwrot tez sie czesto widzi :) Wiesz, mi nie chodzi o wyglad. Tylko raczej o to co jest w srodku. Co z tego ze sobie znajdziesz ladna laske, jak bedzie glupia. I tak samo jest z facetami. Oczywiscie sa wyjatki :) Tzn nie mowie ze wszystkie brzydkie i przecietne sa madre bo tak tez nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gilotynka 123456 .....też :) żyjemy w dziwnych czasach ale też tym się będę kierował pozatym niebieskie oczy są mega sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.r.e.a.m więc z zielono szarymi oczkami to już odpadłam :( A tak dobrze się zapowiadało :P A więc na prośbę mojej swatki zapytuję : czym się zajmujesz na co dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cr.
Ale ja tez nie mowie tylko o wygladzie. Po zachowaniu widac, jaki czlowiek jest. I nie szukam pustej pieknosci. Powiem wiecej, mysle, ze mam za duze wymagania wobec charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gilotynka - sam fakt ze pracuje powinien wystarczyc, przynajmniej narazie. wiadomo ze nie jest nierobem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×