Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gilotynka 123456

Czy są jeszcze tacy faceci ?

Polecane posty

Gość Cr.
Nie wiem, co myslec o kwestii dopasowania. Jesli znajde kobiete, ktora bedzie super pod wzgledem wygladu i charakteru, a w seksie bedzie zaluzmy srednio, to mam ją skreslic?Mam nadzieje, ze nigdy do takiej sytuacji nie dojdzie i z moja wybranka bedziemy zadowoleni z seksu. O ile znajde, bo jak juz wspomnialem, taka sie chyba jeszcze ni urodzila, albo jest zajeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WyjdźStąd .... ja się zgram zawsze :) tylko czeba portenowac :) razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ile malzenstw sie przez takie nie dopasowanie rozpada? oczywiscie nie zycze wam tego :) absolutnie, ale bardzo czesto ktoras strona zaczyna szukac czegos lepszego. czegos wiecej, z innymi itd. Dlatego ja wole jednak przed. Nie co bym jakas puszczalska byla... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WyjdźStąd ..... wiesz zawsze może byc lepiej ale idąc tym tropem byś musiała seksic się z każdym bo jak mówisz zawsze może byc lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cr.
a no wlasnie, cream ma racje. Poza tym, wybierac sobie partnera/ke przez lozko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chłopaki, nie to ze moze bedzie lepiej i probowac do upadlego :P Tylko ze ja np. chcialam zrobic to z Nim przed slubem ( inna spreawa zze do slubu nam daleko :P ), ale zrobilam to tylko z Nim. zadnym wczesniej... To tez nie tak ze kazdego chcialam sprawadzac. Tylko tego jednego, dla upewnienia ze i w tej sferze bedzie mi dobrze, choc zgadzam sie ze w duzej mierze tio tez kwestia uczuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :D Widzę, że wywiązała się ciekawa rozmowa na temat dopasowania i wiązania niejako seksu z miłością ;) Ja podzielam zdanie c.r.e.a.m , że można się zawsze dopasować to tylko kwestia treningu :D Bo jeśli jest już miłość to jest pożądanie, więc nie ma szans żeby w łóżku coś nie pasowało :D A dzisiejszy rozpad związków z powodu niedopasowania wynika tylko z lenistwa osób, które nie chcą poświęcić odrobiny czasu, żeby dojść do idealnego seksu z daną osobą. Ludzie idą dzisiaj na łatwiznę i jak coś nie pasuje to wolą się rozstać niż popracować nad tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jest tak że ludzie zmieniają często partnerów i przez to mają za duże porównanie i przez to im się niechce popracowac nad dopasowaniem tylko szukają kolejnego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tak też bywa :O Ja bym tak nie potrafiła. A i tak nie będę miała porównania, więc mój facet może być spokojny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swatka jest :P :) Jasne Gilotynka, facet moze byc spokojny. ale czy Ty bedziesz spokojna wiedzac ze On Cie zie porownywal? ( no chyba ze to prawiczek bedzie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale na pewno sporo takich dziewczyn by się znalazło ;) Tylko w dzisiejszych czasach takie podejście do seksu raczej nie jest trendy, więc dziewczyny często nie ujawniają się oficjalnie ze swoimi poglądami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ale to nie chodzi chyba o trend, wg ostatniej mody to wlasnie trendy jest bycie dziewica ( w wiele artykulow na ten temat sie pojawia ostatnio ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie boje porównania ale fajnie by było wiedziec że ktoś na mnie czekał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to nie jest zbyt niedelikatne pytanie, ale czy Ty masz jakieś doświadczenie i porównanie w sprawach seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze... c.r.e.a.m ale powiedz mi czy to konieczne przed slubem akurat? bo tak jak mowilam ja, oddalam sie mojemu facetowi bo wiedzialam ze to ten... i tez na niego czekalam. czy naprawde do tego potrzebny jest slub? moim zdaniem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie ze to nie jest do mnie pytanie?:D chyba Ci juz swatka nie potrzebna co?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem też nie ty mnie nie rozumiesz mi niechodzi że chce czekac do ślubu bo mi to nie robi różnicy tylko jak mi dziewczyna powie że chce poczekac no to będę czekał a co mi pozostaje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... w sumie to to pytanie powinnam bardziej do Gilotynki skierowac :P Akurat to rozumiem, bylbys dzikusem jakbys zmuszal kobiete do seksu mimo ze ona w swoich zalozeniach ma ze tego nie chce do slubu. Ale prawda jest taka ze kazdy facet ktoremu zalezy na dziewczynie tak sie zachowa :) Gilotynka moge zadac jedno pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zawiera sie w " seks po slubie"? tzn co to jest? wiesz pytam czy chodzi o to ze sam stsounek bedzie po slubie,a reszta np. petting przed? wiesz, rozni ludzie maja rozne podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie są nieśmiali ale może nie są zbyt pewni siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×