Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

makarena

czy u was też przedszkolanki wyróżniaja dzieci na gorsze i lepsze?

Polecane posty

Gość tam gdzie
chodził moj syn nie bylo podziałow, ale za to w szkole juz tak, beznadzeja totalna, ale racja tak bylo jest i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że wyróżniają ze względu na ubiór i umiejętności. Żenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze jest tak nawet my
takie jesteśmy, że jednych lubi się od razu a innych nie. Z przedszkolankami i dziećmi jest tak samo. nic na to nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
jedni mniej ,drudzy wiecej wiedza.A czy wyrózniaja pod względem ubioru itp...raczej nie.To wy sobie tylko tak wmawiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie........
przedszkolanki dziela dzieci na grzeczne i niegrzeczne i nie trudno sie domyslic ze lubia bardziej te grzeczne:o nigdy sie nie spotkalam zeby wyroznialy dzieci ze wzgledu na np ubiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczka pełną gebą
bardziej wolą dzieci bardziej inteligentne,...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkllkkljlk
hmmm no nie wiem czy inteligentnego adhedzika wolałyby bardziej niz przymulonego i grzecznego dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściślej to nauczycielki wychowania przedszkolnego :) a jeśli rzeczywiście tak robią to najlepiej zmienić przedszkole, to nieprawda , że w każdym przedszkolu tak jest i jest to reguła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w przedszkolu jest taka Pani L, straszna gaduła i czesto gdy jestesmy same duzo opowiada o innych dzieciach że np tamten malo mówi albo inny nie woła siku itd ale babka ogolnie wszystkie dzieci traktuje rowno. Kazde dziecko ja lubi wiec nie jest tak źle ona chyba ma to w naturze ze taka gaduła. Nie zauwazyłam fawozryzowania dzieci przez przedszkolanki bardziej to rodzice swoje dzieci wywyższaja i nieraz na korytarzu usłysze text - a bo moj synek jest bardzo grzeczny i on nigdy nikogo nie bije a nieraz osobiscie widzialam na placu zabaw do czegop dzieciak jest zdolny. Jak w przedszkolu pani mi mowi ze mój syn cos tam narozrabiał to ja go nie bronie i nie uzywam textow \" alez to niemozliwe\" a bardzo duzo cudownych mamusiek tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×