Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Gość cisson
sposób na profilaktyke i wspomaganie leczenia GRZYBICY POCHWY: nagietek + szałwia + oman + kocanka + korzeń łopianu (po 50dkg) - pić szklankę dziennie przez ok 2 miesiące i bardziej skuteczny i nieziołowy sposób: codziennie raz dziennie Lacibios Femina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprocia
O stosowaniu lacibos femina słyszałam, i popieram co do rumianku to też radzę ostrożniej, bo może uczulać i chyba 3 szklanki to faktycznie za dużo. Co do ziół to ja polecam napar z kory dębu, pomaga przy otarciach i i uszkodzeniach nabłonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywar nie napar
Ale chyba wywar z kory dębu jest lepszy do nasiadówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprocia
ja mam na opakowaniu kory dębu, że łyżka kory dębu, szklanka wody, gotować przez 15 minut i NAPAR stosować do przemywań. O nasiadówkach nie ma ani słowa i pierwsze słyszę w sumie... ale może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
kora debu---tak zgadza sie jesli chodzi o dzialanie...do nasiadowek; raczej przy hemoroidach - krwawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
NASIADOWKI---lecza skutecznie przewlekle stany zapalne przydatkow i jajnikow , stany zapalne pochwy, pecherza i cewki moczowej , stany zapalne i powiekszenie prostaty. 4 lyzki Septosanu lub Vagosanu ,2 lyzki miety gotowac przez 5 min w 3-4 l wody .Dla wygody wstawic garnek do muszli klozetowej i usiasc na parujacych lecz nie za goracych ziolach -ok 20 min - otulic sie recznikiem. Jesli do ziol doda sie 3lyzki skrzypu ,mozna urodzic kamienie z pecherza moczowego , nawet u mezczyzn . Nasiadowki najlepiej wykonywac przed spaniem.Dla kobiet godne polecenia sa nasiadowki z krwawnika ;leczniczo i zapobiegawczo-pisalam wyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
OKLADY W CHOROBACH PODBRZUSZA I PIERSI-- ze skrzypu, lisci kapusty ,borowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg zapłac dobra kobieto
kilka lat cierpiałam na bolesne miesiączki, dopiero jak zmieniłam lekarza zdiagnozowano u mnie polipa w jamie macicy od trzech miesięcy leczą mnie Dupastonem a teraz czeka mnie pewnie zabieg jego usunięcia, żałuję że słuchałam lekarzy a nie pomyślałam o ziołach nie wiem czy poddac się łyżeczkowaniu czy spóbowac ziół, nie rodziłam jeszcze i boję się że zabieg tylko bardziej zaszkodzi na nadżerkę którą też mam i ogólnie na płodnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Sprobowac picia ziol, nasiadowek , okladow, masazu stref refleksyjnych i porad , ktore bede dalej pisala...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finka ratuj
Okropny bóllllllllllllll piersi wiek 47 l.okresy przestał być regularne a jeśli już bolesne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
PIERSI SA HORMONALNIE ZALEZNE OD JAJNIKOW. NIE MA CHOREJ PIERSI SAMEJ W SOBIE.CHOROBA PIERSI ZACZYNA SIE OD CHOREGO JAJNIKA,DLATEGO LECZENIE TRZEBO ZACZAC WLASNIE OD NICH. ZDROWE JAJNIKI -TO ZDROWE PIERSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
CHOROBY PIERSI---leczenie trzeba zaczac od wyleczenia i poprawienia pracy jajnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
finka ratuj---porada tak n a szybkiego ;popijaj w ciagu dnia kilka razy nalewke z nagietka - do kupienia w aptece -szybko powinna Ci przyniesc ulge. 3x dziennie 0, 5 polopiryny S-zapewne czujesz stan podgoraczkowy. Codziennie na noc nasiadowka z krwawnika -ziola z jednego dnia na drugi mozesz przechowac w lodowce --jedynie dosypac. Zastosuj oklady ....bede pisala o nich. Moze podaj gg , tel- oddzwonie po 18- mam darmowe- bedzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
BOG zaplac dobra kobieto---tez tak na szybkiego ;zacznij od picia krwawnika z nagietkiem. Wykorzystaj te ziola do nasiadowek. Oklady na brzuch...tampony z rozgotowanej cebuli... GG , tel -umozliwia jak by co -szybszy kontakt,porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg zapłac dobra kobieto
finko, w poniedziałek mają mi zrobic po raz 3 usg i podjąc decyzję o tym czy robią zabieg, teraz już chyba za późno na stosowanie ziół poza tym nie wiem jak nagietek i krwawnik ma się do progesteronu który biorę na złuszczanie endometrium i ewentualnego polipa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Jesli zdecydujesz sie na zabieg....to n a przyszlosc nie zapomnij o ziolach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
OKLADY Z BOROWINY-- do kupienia w aptece ;Pasta borowinowa lecznicza ,takze w postaci plastrow-5 szt ok 12 zl.Stosujemy w postaci okladow rowniez w chorobach kobiecych. Sanatorium w domu -przeciwzapalnie ,sciagajaco ,bakteriostatycznie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
OKLAD Z ZIELA SKRZYPU--dwie garscie ziela skrzyu zawiesza sie na sicie ponad garnkiem z gotujaca woda.W ten sposob ziele skrzypu ogrzewa sie para wodna U mieszcza sie je w plotnie lnianym i przyklada w chorobach podbrzusza , piersi -najlepiej na cala noc. Oklad owinac dodatkowo np chusta dla zatrzymania ciepla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monidw
Finka jestem już na drugim forum, gdzie są Twoje porady. Mam włókniaka, kupiłam nalewkę z nagietka w aptece, jednak jest na niej napisane-do użytku zewnętrznego (okłady itp.) i nie wiem, czy mam ją pić? A może zastąpić ją herbatką z nagietka? Jakbyś mogła, to bardzo proszę odpisz, bo jak nie "wyleczę" tego mojego guzka, to we wrześniu idę na zabieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monidw
Jeszcze mam do Ciebie jedną prośbę. Moja babcia ma otwarte rany żylakowe na nodze, wygląda to przerażająco, ma to od 5 lat i do dziś nie znalazła sposobu żeby je wyleczyć, albo chociaż zaleczyć (bierze leki na rozrzadzenie krwi, ma słabe żyły).Próbowała przeróżne maści, skarpety uciskowe, plastry itp. jednak wciąż cierpi. Może wiesz coś o ziołach, które pomogłyby jej zaleczyć te żylaki ( żylaki popękały i powstały rany). Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
monidw--podaj moze swoje gg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka23
na rany na nogach okłady z rozgniecionych liści babki lancetowatej albo z rozmiażdżonych liści kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Katrinka --tak , tak ...mozna tu tez babke , kapuste..tylko trzeba dokladnie wiedziec jak to przylozyc....aby nie pogorszyc sobie.Znam jeszcze inna sprawdzona metode..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
monidw---tak , tak - popijaj na razie chociaz te nalewke.Lepiej dziala od herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monidw
Dziękuje za odpowiedź. Finka-mój numer GG 1325780 , jakbyś mogła to napisz jak mam pić ta nalewkę, bo boje się jej pić,bo jest napisane: Płyn do stosowania na skórę i błony śluzowe i stosować do kompresów i przemywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
NALEWKA Z NAGIETKA ---wg dr Gornickiej -lekarki i zielarki ;stosujemy takze wewnetrznie np w chorobach kobiecych ;piersi , chorobach podbrzusz. Miedzy innymi poprawia prace jajnikowa . Zdrowe jajniki to zdrowe piersi--pisalam na poprzednich stronach...Pic 2x dziennie lyzeczke -nawet przez kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×