Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Gość ....finka
MIESNIAKI ---ziola KLIMUSZKI : k pieciornika ,z jemioly ,z skrzypu , z tasznika ,z rdestu ostrogorzkiego ,k kaliny ,k kasztanowca , l borowki czernicy , l brzozy. Pic 3x dziennie po szkl przed posilkiem .Stosowac irygacje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
MIESNIAKI---T CWIEKA -bioenergoterapeutyi znawcy ziololecznictwa. 1 kwiat jasnoty bialej 2 kora kaliny 3 ziele krwawnika 4 kwiat nagietka .Jedna lyzke wymieszanych ziol zalac szkl wody .Parzyc pod przykryciem 20 min .Pic 2-3 x dziennie po szkl .Ziola stosowac najlepiej przez pol roku korzystajac jedn oczesnie z uslug bioenergoteraopeuty. Szczegolnie polecam te mieszanke ziolowa ze wzgledu na sklad ziol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Kwiat jasnoty bialej--stosuje sie we wszystkich chorobach kobiecych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
co tu myslec ,koldunek -moze podajcie swoje gg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
OKLADY Z KAPUSTY--odtruwaja i regeneruja leczone tkanki -pisze dr Gornicka ;lekarka i zielarka. Wez wiekszy caly i zdrowy lisc kapusty bialej i po sparzeniu wrzatkiem rozbij jak na kotlety . Posmaruj brzuch czy inne miejsce n p chora piers t l uszczem ,wazelina a najlepiej olejkiem rycynowym ,ktory ma dodatkowo wlasciwosci lecznicze.Naloz lisc kapusty,owin czy obandazuj lekko i pozostaw na noc .Powtarzaj przez conajmniej kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
OKLADY Z BOROWINY-----takze w postaci plastrow ; 5 szt ok 12 zl.Sanatorium w domu!!....do stosowania rowniez w schorzeniach kobiecych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
BOROWINA --dzialanie ;przeciwzapalne ,sciagajace ,bakteriostatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Zapalenie cewki moczowej--Furalgin ,Urosept 3x 2-w celu oczyszczenia moczu,bardzo pomocne nasiadowki na skrzypie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu myślec
kurcze wzięłam w pon.4 te tabl.Tinidazolum i nie czuje żadnej poprawy:( jestem w trakcie wkładania globulek gynalgin ( na razie zużyłam 3) i maśc pimafucort jak już pisałam już nie wiem co mam robic. Upławów nie mam żadnych właśnie troche się więc zdziwiłam że mam rzęsistka - tak gin. powiedziała, ale wcześniej były, więc może zniknęły przez globulki które miałam wcześniej. Cały czas jestem tam zaczerwieniona,czuje dyskomfort i podrażnienie/pieczenie w miejscach intymnych kurcze już nie wiem co mam zrobic. Do tego jeszcze biore 3x2 urosept tak też zaleciła gin na częste oddawanie moczu( ale bad ogólne moczu i posiew moczu wyszedł ok) Czy moge stoswoac na to moje podrażnienie jakies zioła, bądź czy są jakieś do picia?? albo jakiś inny krem łagoidzący bo ta masc pimafuicrt nie czuje żeby łagodziła. Za tydz,wyjeżdzam na kilka dni, chciałabym sie pozbyc chociaz tego pieczenia/podrażnienia...bo skoro nie ma upławów to chyba nie jest az taka duża ta infekcja, no ale cały czas jest finka podaje nr gg, jakbys mi mogła coś poradzic to będe wdzięczna: 5029150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Doradze ..zapisze Twoje gg -poki co ,kup ziola na nasiadowki;nagietek krwawnik , rumianek,siemie lniane. Nalewke z nagietka -do kupienia w aptece;2lyzeczki na pol szkl wody -popijac w ciagu dnia.Oklady z plastrow borowiny - ok 12 zl lub z lisci kapusty na brzuch......Wiecej na gg wieczorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu myślec
ok dzięki:) kupiłam na razie ta nalewkę z nagietka, ale teraz nie jestem pewna czy to to, bo nazwa nie polska: Tinctura Calendulae, i pisze tylko że na skórę i błony śluzowe, nic nie pisze że można to pic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Nalewka z nagietka ---mimo zalecen ....wg dr Gornickiej nadaje sie do picia.Jest to poprostu nagietek....naturalny antybiotyk....Szkoda ,ze nie kupilas ziol na nasiadowki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu myślec
niestety ta apteka koło mnie to nie najlepsza, a nie miałam jak isc gdzie indziej dlatego jutro kupie, a czy te zioła mają byc w formie sypanej, bo raczej torebki odpadają?? i chyba kupie jutro ta maśc L3 Prurigo słyszałam że w miare fajna i łagodząca bo ten pimafucort to nie pomaga w ogóle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. prosze o porade. od niedawna mam zawroty glowy, ciagle zmeczenie, czeste oddawanie moczu, problemy z oczami. co to moze byc? i jak temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu myślec
te zioła też już kupiłam,tylko nie wiem za bardzo ile konkretnie wszystkiego wymieszac, bo tam dla każdego z osobna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
co tu myslec---najlepsze ziola to wlasnie sypane.Jednak polecam nasiadowki.Mozesz kupic dostepne np Septosan +miete,krwawnik ,nagietek ,rumianek lub szalwie+siemie lniane.Probiatyk 1x dz -np ForBactil nie drogi. Wiecej na gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu myślec
kupiłam te zioła sypane tak jak doradzałas na wcześniejszej str. tzn nagietek,krwawnik,siemie lniane i rumianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu myślec
mam te zioła wszystkie wymieszac ze sobą, np po łyżeczce, zalac szklanką wody, i z tego nasiadówka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Nasiadowka-- Przygotowac garnek na ok 3-4 l wody ;wsypac2 lyzki siemia lnianego -pogotowac ok 10 min az wydzieli sie dostateczna ilosc sluzu.Dosypac po czubatej lyzce zioli jeszcze chwile zagotowac.OPozostawic do naciagniecia . Po lekkim odparowaniu -nie za gorace wstawic z garnkiem do sedesui usiasc na ok 20 min .Nasiadowke robic najlepiej przed snem.Robic codziennie az do ustapienia dolegliwosci.Ziola po nasiadowce mozna pozostawic w lodowce do drugiego dnia . Przed nastepna dosypac troche ziol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Gabsonik---podaj gg na ;Medycyna naturalna _porady.Wywiad ....ulatwi podanie zalecen.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu myślec
ok dzięki, na noc chyba niestety nie moge, bo wtedy musze ten gynalgin wkładac, kurcze i mam dylemat:/ bo chyba w pochwie pomaga, no ale na zewnątrz jak wypływa to piecze bardzo, no i jeszcze bardziej podrażnia na zewnątrz i żadnej ulgi więc nie wiem czy go używac dalej czy nie, a jeszcze 5 glublek zostało aż:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Odstawic globulki . Nasiadowka nawet 2x dziennie -na poczatek ,nalewka z nagietka .Mimo wynikow ,wyglada mi tu na stan zapalny w moczu-pieczenie na zewnatrz ...dlatego Urosept 3x2 ,Furalgin ,Polopiryna S-przeciwzapalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu myślec
dzięki za rady, pije ta nalewke z nagietka, tylko nie wiem ile jej na dzień pic? Urosept skończyłam 1 opakowanie( 30 tabletek) i nasiadówki też stosuje z siemienia lnianego, ale i tak już nie wiem czy mam prawidłowy śluz czy nie, zgłupiec można; przypomniało mi się też że zostały mi 2 buteleczki płynu Aflovag ( do irygacji) jedną kiedyś zużyłam, i czy powinnam ją wykorzystac? czy raczej nie byłaby wskazana...w sumie tam pisze aby oczyścic pozostałości po globulkach itp....czy może lactovaginal? ale i tak zostały mi tylko 2 globulki, więcej na razie nie będe kupowac, bo to tzreba w lodówce, a ja w czwartek jade na kilka dni.I tylko strach żeby się nie pogorszyło, bo troche dalej piecze, mam jeszcze w domu probiotyk Lacto Lady. A pozostałe zioła ( rumianek, krwawnik, nagietek) powinnam naprzemiennie używac, bądź popijac np. krwawnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO TU MYŚLEĆ Czy pamiętasz o tym,żeby leczyć też partnera? Inaczej nie ma to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finka a co na bakterie
coli działa? nie moge sie wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu myślec
majka 60 - tak pamiętam;) wziął 4 tabletki Tinidazolum tak jak ja, oraz maśc pimafucort też ma, także myśle że u niego jeśli coś było( bo objawów nie miał żadnych ale słyszałam że tak zwykle u facetów jest ) to już powinno byc ok. Ja mam nadz. że u mnie też już wybity ten rzęsistek czy cholera wie co, no ale jeszcze na zewnątrz ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg zapłac dobra kobieto
Finko, po wizytach u kolejnych lekarzy konowałów okazało się że od 4 lat bujam się z nadżerką, polipem w macicy oraz przewlekłym zapaleniem przydatków :-( Może wreszcie lekarz do którego teraz chodzę zacznie mnie leczyc. Dostałam antybiotyk doustny, globulki oraz czopki, w sumie juz drugi zestaw, bo miesiąc temu miałam jakieś leki przeciwzapalne. Na razie kuracja niewiele dała, mam wrażenie że naturalne leki pomogą mi bardziej niz te wszystkie antybiotyki. Dziękuję bardzo że przypominiałaś mi o ziołolecznictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu myślec
mam już dośc:( już wydawało mi się że jest troche lepiej, to znowu dziś zaczęło mnie bardziej piec ehhhh.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×