Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Gość Też kobieta
Mieli mi wyciąc macicę, ale ostatnio lecza mnie Orgametrilem, mam po nim regularne i okropnie obfite krwawienia, podejrzewam , ze i anemia ma sie nieźle, ja za to gorzej. Mysle, dlaczego nie chca mi juz wyciąc macicy? Boli mnie po prawej stronie jajnik, a lekraz mówił, ze juz nie widzi torbiela jajnika tylko w szyjce macicy jest torbielka, no i mięsniaki. jestem zmęczona tym wszystkim. pozdro dla Was kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Tez kobieta ---napisze do Ciebie gdy znajde czas ; A z nim bardzo ciezko ostatnio.....Nie martw sie ;damy rade!......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Poki co ;pij na razie nalewke z nagietka 2x dziennie lyzeczke. Ziola ; Krwawnik+skrzyp +pokrzywa.Okl ady na brzuch z lisci kapusty --pisalam na stronach jak robic ...najlepiej na cala noc . W razie boli ; oklady ze skrzypu -napisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
nagietek- poprawi prace jajnikow,krwawnik- uspokoi macice ,skrzyp - przeciwkrwotocznie ,pokrzywa na anemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Gabsonik --nim opisze oklady z e skrzypu... zastosuj oklady z lisci kapusty-czytaj o nich na stronach......min sciagna toksyny -u Ciebie takze z jelit. ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Oklady ze skrzypu ...,masaz stref refleksyjnych ; u Ciebie -jajnikow. ....,......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
czarna woda----pic 3x dziennie mieszanke ziol ;1 k lubczyka 50 g , 2 z krwawnika 50 g , 3 l melisy 30g ,4 z przywrotnika 20 g,5 k nagietka 20 g . Pomocna bi o en e r g o t e r ap i a .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finka ile czasu ma trwac moja kuracja?? ja juz i tak dlugo sie lecze alternatywnie i guz i tak sie jeszcze nie wchlonal. moze on juz taki pozostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Tej kuracji jeszcze nie stosowalas...Czy juz pijesz ziola?zgodnie z zaleceniem.Zielarka M tTreben zaleca tutaj oklady ze skrzypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
OKLADY ZE SKRZYPU----2 garscie skrzypu umieszcza sie na sicie p nad garnkiem z gotujaca woda.Ziola nie powinny stykac sie z wo da , lecz powinnybyc ogrzewane przez pare wodna.Zawartosc sita umieszcza sie w czystym reczniku lnianym i cieply przyklada sie w miejscu utworzenia torbieli,cysty.Stosuje sie 3x dzienniejako oklad wysuszajacy.Za kazdym razem ziola podgrzewa sie . cdn .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cdn Pierwszy okład stosuje sie rano w łózku przed śnadaniem przez 2 godziny. Trzeci przykłada sie krótko przed pójściem spać i trzyma sie całą noc. . Wazne jest aby , okład był owinięty dodatkową chustą dla zatrzymania ciepła i aby pary od skrzypu nie ulatniały sie bezuzytecznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Drugi oklad stosuje sie poznym popoludniem ,rowniez w czasie lezenia w lozku-przez 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też kobieta
Podziękowania dla Finki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Tez kobieta---:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
M ASAZ STREF REFLEKSYJNYCH ----strefy refleksyjne jajnikow i jajowodow-znajduja sie po zewnetrznej stronie piety ,odpowiednio w prawej i lewej stopie.Zaleca sie masowac na poczatek po 5 min obydwa jajniki;stopniowo wydluzajac czas do 10 ,15 min.Dodatkowo masowac miesnie lydek po zewnetrznej stronie obu nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wangrafa
A co polecisz na menopauzę? Dokuczają mi uderzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
STREFA REFLEKSYJNA ---macicy znajduje sie po wewnetrznej stronie obu piet.Bezposrednio-nad wyrosla piety najczesciej mozna stwierdzic zaklocenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
KLIMAKTERIUM---Mieszanka ziolowa ;miesza sie 25g kwiatu arniki,50 g korzeni waleriany (kozlek lekarski),25 g porostu islandzkiego,25 g melisy ,25 g krwawnika i 25 g szalwii.. Kopiasta lyzeczke do herbaty tej mieszanki zaparza sie szkl goracej wody ,odstawia na pol minuty do naciagniecia ,odsacza i pije lykami rano na czczo szklanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd 2x dziennie po 3 tab Lewitanu-oraz Aspargin 2x dziennie po 2 tab.Takie przykre objawy zwiazane z przekwitaniem ,w czasie ktorego wszystkie slabsze organy zaczynaja szwankowac.Pozniej sie z tego wychodzi i kobieta jest czesto sprawniejsza niz byla:) cdn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Wiecej .........na gg.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Gabsonik ,Nika 28---no tak .......napisalam .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedząca co robic
finko wielkie dziękie będę próbować i zdawac relacje na bierząco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
BIOENERGOTERAPIA ---10 -12 zabiegow najlepiej codziennie ,co drugi dzien -bardzo skuteczne w leczeniu chorob kobiecych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Szukaj ;Medycyna naturalna --ADRESY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu myślec
to znowu ja:) dzięki za pomoc, z ta cebula chciałam wypróbowac ale miałam problem z tym tamponem bo strasznie wielki się wtedy robi ... nie było mnie kilka dni pozatym komputer odmawia czasem posłuszeństwa:/ od czasu do czasu dalej odczuwam pieczenie więc dokańczam branie uroseptu, za kilka dni pójde do lekarza,zobacze co powie, ale tak sobie myśle i boje sie że na pewno w organiźmie ogólnie są jakieś bakterie czy może grzyby i zastanawiam się nad jakimś oczyszczeniu z toksyn, w sumie może to też jest przyczyną dolegliwości tych dolnych obszarów, wyczytałam gdzieś na forum że dobra byłaby taka kuracja : Miesięczna kuracja oczyszczająca: tydz 1 i 2 - Citrosept 10kropli na dzień ,tydz 3 - Citrosept 15kropli na dzień ,tydz 4 - Citrosept 20kropli na dzień + codziennie czosnek w tabletkach i witamina C, jeszcze Omega 3 ale to juz się zastanawiam... Do tego od wczoraj rozpoczęłam ssanie oleju 2X dziennie Finka jak myślisz - czy to połączenie oleju razem z tamtym to jest dobry sposób? I nie weim też czy np. orientujesz się czy citrosept różni się czymś od np.citrogrepu bądź greposeptu oprócz dużej różnicy cen...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×