Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Gość olo40
Droga finko Jesli juz do picia nagietek to jaki? czy lepiej ten do zaparzania sypki czy ten w Fixach(saszetkach). Prosze o wiadomośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Nagietek --zdecydowanie sypki .Wygodna w użyciu gotowa nalewka z nagietka do kupienia w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finko,A jaki jest właściwie powód tworzenia sie mięśniaków? Za dużo estrogenów, brak równowagi miedzy estrogenem a progesteronem, zanieszczyszczone jelita, zła praca jajników... Przeczytalam cały wątek...Mam miesniaka 5 cm ginekolog zaleca operacje bo mam krwotoczne miesiączki i B niski poziom zelaza, co bardzo złe wpływa ogólnie na cały organizm, mam B złe samopoczucie od pół roku kompletny brak energii. Jaki sobie zrobic program leczenia naturalnego? Okłady z kapusty, picie naparu z kwiatu kasztanowca lub jakiejś mieszanki ziołowej.Chciałabym zacząć ale mam natłok informacji, od mca szperam w necie :-( / catty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pani Finka tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandaStryk
Finko, czy napar z bielunia powinien być zrobiony z liści czy z nasion. Bardzo proszę o odpowiedź. Na allegro znalazłam tylko nasiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriana13
Finko Właśnie się dowiedziałam, ze mam mięśniaki w macicy a oprócz tego guzka na śliniance. Chcę spróbować ziół, czy możesz coś polecić na tego guzka ślinianki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Guzek ślinianki-- Pomoże Mumio rosyjskie .Do kupienia na allegro (opisane po rosyjsku.Przymować wewnętrznie i do płukania lub pod język na noc . Można dodatkowo ssać tabletki propolisowe,olej słonecznikowy z Dentoseptem......Mumio -Cudowny ,sprawdzony lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, proszę o poradę co najlepiej brać na guzki tarczycy? Mam też torbielki na piersiach w tym największa 3cm. Robię okłady z oleju rycynowego, zażywam olej z wiesiołka i zaczęłam pić 2x łyżeczkę nalewki z nagietka. Okłady stosuję trzeci tydzień po 4 dni i potem 3 dni przerwy. Efektów na razie brak. Jakieś sugestie albo inne sposoby?Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda Stryk
Droga Finko, szukałam ostatnio bielunia dziędzierzawy, aby zrobić napar na nadmierne owłosienie, jednak większość zielarzy odradza stosowanie tej rośliny. Proszę o rade - czy jednak spróbować stosować, jeśli tak - gdzie można ją dostać, może wiesz. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, ponieważ w żadne sposób nie mogę sobie poradzić z niechcianymi włoskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Guzki tarczycy--smarować tarczycę maścią bursztynową i propolisową na zmianę .Pić glinkę ("Chuma "-dostępna w internecie )i codziennie wykonywać z niej okłady.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Torbielki na piersiach---zmiany w piersiach to chore jajniki a nie chore piersi.Olej z wiesiołka i okłady na piersi mogą nie pomóc ale okłady na jajniki (np z liści kapusty ,topoli ,zimnych plastrów borowiny).Codziennie wykonywać kratkę z jodyny na podbrzuszu ( na jajnikach ).Cały czas pić nalewkę z nagietka. .....Jesli jajniki będą pracować prawidłowo ,będą zdrowe ,pozbawione stanów zapalnych to zmiany w piersiach się cofną .Więcej porad na stronach . ...Dodatkowo kilka nasiadówek. na ziołach .Nawet stany zapalne zatok mogą powodować zapalenie pęcherza czy zapalenie jajników .a one zmiany w piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
NADMIERNE OWŁOSIENIE--zła praca jajników ...zmiany hormonalne .....Pić nalewkę z nagietka .....Spalić pęd zwykłego ,dzikiego polnego maku (obecnie można znaleść na polach ,przy drogach ).Popiół zebrać i wymieszać z wodą w równych częściach. .Nacierać papką owłosione fragmenty ciała raz dziennnie . Bieluń widziałam dostępny w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
NA WSZELKIE CHOROBY RECEPTUR JEST WIELE .........wyczerpujących porad udzielam listownie.Przepraszam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finka dziękuję bardzo za porady odnośnie torbieli na piersiach i guzków tarczycy. Faktycznie ostatnio choruję na zatoki i te torbiele w piersiach pojawiły mi się bardzo szybko, więc może w tym tkwi cały problem. Proszę o informację, jak wykonuje się kratkę z jodyny, mój mail magdalena061984@wp.pl bardzo proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finko jak można się z Tobą skontaktować w celu porady i pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczę siebie i dziecko citrogreptem zabija wirusy ,bakterie,pasożyty,nie dopuszcza do rozwoju chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojoki65
Zioła jak najbardziej w leczeniu różnych jednostek chorobowych, bioterapia zdecydowanie -NIE,podobnie jak akupresura czy akupunktura. Warto poczytać o zagrożeniach duchowych zanim wpakuje się na duchową minę.. Uwaga! Bioenergoterapia! - Zagrożenia - Adonai.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynyNieBierzcieLekow
A wiecie jak niebezpieczne dla nas, kobiet, jest branie leków?! Koncerny farmaceutyczne zarabiają na nas kosztem naszego życia! Leki nie są testowane na kobietach!!! Przeczytajcie: http://terapiasokami.pl/diata-kobiet-cz-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc też
Finko ty tylko "kopiuj- wklej" ..Bierzesz odpowiedzialnośc co tu radzisz dziewczynom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojoki65
Odnośnie metody BSM.Proszę poczytać na temat zagrożeń duchowych: Uzdrowienie Małżeństwa :: Forum Pomocy SYCHAR :: Zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iriss86
Witam, droga Finko, czy mogłabyś poradzić coś na problem z wysoką prolaktyną, która łączy się z PCO. Czy jest sposób, żeby naturalnie obniżyć jej poziom, nie chciałabym przyjmować hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie proszę, czy komuś pomogły porady Finki na mięśniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie wspomina o wenerologicznych a przecież to my kobiety najczęściej na nie zapadamy (chociaż to mężczyźni je roznoszą). Pamiętajmy, że grzybicą można zarazić się na basenie, w toalecie publicznej czy korzystając z jednego ręcznika. Jeśli tylko dopadnie was pieczenie, ból czy dziwne upławy od razu wykonajcie test z http://e-wenerolog.pl/kategoria/testy-dla-kobiet/ - tylko ta laboratoryjna diagnoza upewni was, że nie jesteście zarażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Ziołomiód na Problemy hormonalne . Czarnuszkowy ziołomiód pomaga na kobiece problemy hormonalne np policystyczne jajniki , hirsutyzm , niedobor estrogenów . Wymieszac w równych porcjach zmielone ziola -nasiona czarnuszki , kłacze pokrzywy , znamiona kukurydzy , korzen wilzyny i kwiaty koniczyny . Miód (akacjowy ) polanczyc z 40 % alkoholem i winem wytrawnym . Na kazda łyzeczke miodu po jednej łyzeczce ziol wodki i wina . Odtsawic na 3 dni . Zazywac 2 razy dziennie po łyzce . Po 3 miesiacach przerwa po czym potworzyc kuracje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finko, napisz, czy można wewnętrznie zażywać nalewkę z żywokostu? co zrobić, aby się wyleczyć z przewlekłego nieżytu oskrzeli-ciągłe pokaszliwanie. lekarz przepisał sterydy do inhalacji ale coś nie pomaga. bardzo proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Przewlekły nieżyt oskrzeli----skutecznie pomoże PEKTOSOLPierwszego dnia przyjąć kilka razy dziennie w mniejszej dawce .Dalej ....do czasu odkaszlywania.Przy okazji Pektosol pomoże zwalczyć infekcje ,przeziębienie,stany zapalne w moczu ,zatokach....Jest wyjątkowo niesmaczny więc popić sokiem z wodą.Cudowny ":stary",skuteczny lek .żywokost- można przyjmować wewnętrznie w odpowiedniej dawce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Finko, Twoje rady są bardzo cenne i je stosuje. Proszę poradź jak najlepiej udrożnić zatoki, bo już leki Sinupret-w dodatku na niego mam uczulenie, Sinulan i inhalacje nie działają, a o antybiotykach nie wspomnę nawet. Proszę poradź coś! Dziękuję z góry za wskazówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
ZATOKI---właśnie testujemy w rodzinie Pektosol.Jest lepiej ,gdyż działa wykrztuśnie ,mniej spływa ,nie boli głowa . Wszelkie inhalacje nie pomagają,.czasami nawet moga pogorszyć(rozgrzewają stan zapalny ).Więcej receptur napisze ........na" Medycyna naturalna -porady"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
OPUSZCZENIE MACICY---pomoże specjalna gimnastyka .Uklęknijcie ,rękami oprzyjcie się o podłogę.Robiąc skłony ,starajcie się dotknąć podłogi piersiami.Po 3 miesiącach codziennych ćwiczeń narządy powinny wrócić na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×