Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Gość luli19
Dziewczyny dobrze mówicie, na wszystkie dolegliwości najlepsze są ... naturalne leki! Sprawdźcie sobie mojazielarnia.pl - od kiedy zamawiam zioła, nie chodzę już do apteki i czuję się dużo zdrowsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co takiego ziołami wyleczyłaś ?Bo ja np 4 miesiące, 3x dziennie piłam czystek i nie pozbyłam się ani jednej choroby na którą te cudowne zioła są polecane . Nie dawno miałam grypę , opryszczka jak mi się robiła tak robi, alergia jak była tak jest,i reszta bez zadnych zmian.A stosowałam też różne zioła, a podobnym skutkiem.Może jakieś tam stany załagodzą.Kiedyś , kiedy medycyna nie była rozwinięta, ludzie na potęgę leczyli się ziołami i umierali na potegę , na byle co.Począwszy od grypy , całymi wsiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finko co na przewlekły katar, może to zagrzybione zatoki? Już sama nie wiem...czekam i z góry dziękuję za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do FINKI przez twoje brednie wypisywane MAM WIĘKSZE PROBLEMY JAK DOTĄD , a mianowicie na mięśniaki macicy pisałaś : " olejek rycynowy smarować na podbrzusze i podgrzewać poduszką elektryczną lub robić nasiadówkę z ziół '' również na mięśniaki !!!!!! Trzeba się dobrze zorientować zanim się komuś doradzi , że przy mięśniakach nie wolno robić żadnych cieplnych procedur ( opalać się również nie wolno a nawet zabroniony jest gorący prysznic ) dalej oklady z borowiny o czym pisałaś na mięśniaki również są kategorycznie zabronione , bo posiadają hormony które potęgują wzrost mięśniaka. Kobiety nie słuchajcie tej finki a idżcie do lekarza BO SOBIE KRZYWDĘ ZROBICIE NA WŁASNE ŻYCZENIE TAK JAK JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Katar (przewlekły)- prawdopodobnie świadczy o zatokach .Posmarować nozdrze olejem ,Obrać czosnek ,przekroić w poprzek ,włożyć na zmianę do nosa wdychać z przerwami ...wytrzymać !!!Jeśli objawy nie ustąpią (przedawnione zatoki )zakraplać mocne Mumio -skuteczne wyleczenie zatok.Mumio 5 g ok 6,8 zł do kupienia na Allegro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
frania 40 -choroby kobiece (mięśniaki )-oczywiście.że szkodzą ;za gorące !!kąpiele ,nasiadówki ,ogrzewanie termoforem ,solarium ,opalanie ,borowina .Potrzebne wyczucie ...np nasiadówka paruj ąca a nie za gorąca .Stan zapalny reaguje niemal natychmiast bólem więc i tak na dłuższą metę nie zastosujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
WYLECZ mięśniaki -nowa metoda stosowana już w Polsce . ultradzwiękowa , bezoperacyjna i całkowicie nieinwazyjna ,bezbolesna metoda usuwania mięśniaków .....Przeprowadzana jest w Szpitalu Specjalistycznym .....Na wizytę kwalifikacyjną można się zapisać pod numerem .....Więcej informacji dla zainteresowanych .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na swoje mięśniaki też robiłam okłady rycynowe. Rycyna nie ma za zadanie rozgrzać tylko usprawnić naczynia limfatyczne. Finko, pisz jak najwięcej. Dzięki za poradę odnośnie kataru. Spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Okłady rycynowe dogrzewane termoforem (za gorącym!! )mogą nie służyć w przypadku stanu zapalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
GLISTNIK---szczególnie skuteczny przy kobiecych chorobach zapalnych ,zaburzeniach cyklu menstruacyjnego ,mięśniakach macicy ,mastopatii,nadżerce szyjki macicy ....W stanach przedrakowych i po usunięciu guza .Hamuje rozwój złośliwych nowotworów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
GLISTNIK -metody stosowania ;1 łyżeczkę surowca zalać 1 szklanką wody ,gotować 5 minut ,odstawić na 1 godzinę ,przecedzić .Pić po 1/4 -1/3 szklanki 3xdziennie 30 min przed jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
GLISTNIK ---metody stosowania ; spirytusowa nalewka z rośliny w stosunku 1;5 na spirytusie 70 %..Przyjmować po 20 kropli 3x dziennie 30 min przed jedzeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
GLISTNIK---do stosowania zewnętrznego trzeba wziąć 2 łyżki surowca na szklankę wody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
LECZENIE glistnikiem )---obejmuje 3 kursy po 30 dni z tygodniowymi przerwami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
GLISTNIK ---leczy wiele innych chorób ..............od grypy do nowotworów złośliwych- raku różnej lokalizacji ( skóry , warg , szyjki macicy ,płuc ,krtani ,żołądka ,jelit ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę , że więcej zaszkodziłaś swoimi poradami niż pomogłaś. Przejrzałam całe forum i nikt tam nie pisze,poza jednym wspomnieniem , ze cokolwiek mu pomogło, a wręcz przeciwnie.Gdybyś mnie tak cudownie uleczyła, zaraz bym napisała tu o tym , a twoje pacjentki nic .Jeśli bywacie na tym forum napiszcie w końcu czy wam coś pomogło, niech inni dowiedzą się czy warto . Co do glistnika , piłaś go kiedykolwiek finko , ze tak polecasz na wszystko ?Ja piłam to ziele i wiem , że można sobie zrobić nim dużą krzywdę .Wszędzie są twoje powielane wciąż porady, twoja wiedza polega na kopiowaniu znalezionych w necie przepisów . Korzystającym z nich paniom radziłabym dobrze się zapoznać z opiniami innych, poszukać na innych forach , wypowiedzi i rad ludzi chorujących na daną chorobę. Zawierzać tylko osobie , która kopiuje gdzie się da czyjeś rady i nauki , których nigdy w życiu nie sprawdziła, to chyba nie najlepszy pomysł, a zioła nie tylko leczą , również szkodzą , nawet głupia mięta w nadmiarze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOkładnie tak, bo niestety ale to taka przypadłość która potrafi jednak do nas powrócić zwłaszcza jesli jest niewyleczona. Ale na szczescie własnie jesli pojawiaja sie pierwsze objawy mozna bez recepty kupić wspomniane kapsułki i zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
WYPADANIE MACICY ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wie,że z glistnikiem trzeba ostrożnie. Ty tylko krytykujesz ffinke. sama dawaj porady, jeśliś taka madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połóz sobie flanelkę z olejkiem na brzuchu i czekaj, aż ci wszystko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
HORMONY ---prawidłową gospodarkę hormonalną przywraca zażywanie 1-2 łyżeczek oleju z dziurawca ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wystarczy położyć flanelki i czekać. Trzeba ogrzewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie , jak dobrze od razu zadziałamy to mozemy byc pewne ze wyleczymy sie skutecznie i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ja poleciłambym globulki hexatiab, bo wiem po sobie kiedy juz niejednokrotnie je stosowałam ze zdecydowanie dzialaja najszybciej na daną dolegliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie Hexagyn duo i już . Od razu pomogą bo są skuteczne przy takich dolegliwościach. A sama wiem ze żel naprawde daje sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie kobietki , ja w tej chwili sprawdzam na sobie lek castagnus i picie siemienia. Mam małe mięśniaki. W tej chwili jestem już po miesiącu brania, mam wykupione na trzy, bo tak zalecone jest branie. Oprócz tego kupiłam sobie ponoć cudowny ziołowy lek na kobiece sprawy z Indii . Oczytałam się o nim i castagnusie na różnych forach. Nazywa się shatavari , ale sprobuję kuracji nim dopiero jak skończę castagnus, by tak naprawdę wiedzieć co mi pomogło jeśli już.Chociaż już widzę cudowne jak dla mnie zmiany . Nie wiem, czy to przypadek czy kuracja naprawdę podziałała .Jeśli będzie ktoś ciekawy opiszę dalsze rezultaty mojego leczenia. Co do wygrzewania brzucha , bardzo bym się nad tym zastanowiła, bo chyba nie wszystko tam można wygrzewać. A tak naprawdę, czy ktoś do końca wie co tam rzeczywiście posiada ?Jeszcze bardziej zaszkodzić to nie sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×