Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....finka

CHOROBY KOBIECE----porady

Polecane posty

Gość ....finka
Prosze wybrac mniejszy rozmiar tamponu lub wykorzystac wacik kosmetyczny owiniety mocna ,grubsza nitka.Kuracje warto przeprowadzic....Ssanie oleju slonecznikowego mozna laczyc z innymi kuracjami.Na temat wymienionych preparatow ...pisza na kafeterii.Napewno nie mozna pic w problemach zoladkowych.Zdecydowanie polecam bakteriostatycznie ;czosnek i nagietekjako naturalny antybiotyk.Nagietek w postaci nalewki z nagietka; 2x dziennie 1 lyzeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek2
Mój problem dotyczy włosów .Ponad 16latborykam się z tym problemem .Zaczęły wypadać gdy miałam 20 lat a wyzsły prawie wszystkie po urodzeniu dziecka gdy mialam 23 lata .Nie będe się rozpisywała jaki to problem dóży dlamnie.Próbowałam wielu leków i duzo robiłam badan zaden lekarz niebył w stanie mnie wyleczyc.Biorę leki hormonalne od 8 lat i liczyłam że choć w małym stopniu odrosną ,ale były to tylko mażenia .Stosuję różne metody domowe ,aby zatrzymać to co zostało .Ostatnio weszłam na stronę Edgarda Cayce jest tam dużo metod leczenia nawet niektóre takie same jak ty zalecasz .Te metody są nawet bardzo dziwne ,ale może skuteczne . Jeśli masz metody na odrost włosów bardzo proszę o odpisanie .Moja 16 letnia córka też będzie miała ten problem bo już też ma spore przerzedzenia .Proszę o pomoc . Pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Jesli mozesz ,podaj gg....doradze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalek 2
10475916... to numer gg mojej cówki... pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg zapłac dobra kobieto
Finko, przez 3 tygodnie piłam dwa razy dziennie łyżeczkę nalewki z nagietka.....wczoraj dowiedziałam się że mój polip w macicy zniknął nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, uniknę zabiegu w szpitalu czuję że teraz wrócę już do zdrowia zaczełam też codziennie łykac kapsułki z oleju z wiesiołka, wiesiołek też ponoc jest dobry na kobiece sprawy, jem też zmielone i namoczone nasiona lnu Jeszcze raz dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Ja tez sie ciesze , ze polip zniknal a Ty uniknelas zabiegu w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg zapłac dobra kobieto
Słuchajcie się Finki, bo Finka to mądra kobieta i dobrze radzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg zapłac dobra kobieto
Gabsonik, jeśli chodzi o torbiele na jajnikach...to one powstają od zaburzeń hormonalnych. Czasami torbiele samoistnie pękają w czasie miesiączki. Te większe niestety czasem trzeba operowac laparoskopowo. Generalnie jesli powstają torbiele to lekarz powinien dokładanie zbadac hormony czy np nie PCO, jajników policystycznych, wtedy to leczy się hormonalnie. Cofnij się do początku topiku, byc może Finka podawała spis ziół na torbiele..... jest też kilka topików na kafe, jeden nawet chyba na 126 stron !!!! dużo kobiet, nawet bardzo młodych ma problemy z torbielami, ważne są regularne badania usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Bog zaplac dobra kobieto:) wiem juz chyba prawie wzystko o torbielach bo mecze sie z moim od pol roku i szukam metod naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Cysty ,torbiele---dopiero co napisalam na str7 i 8.Podalam wyraznie jakie ziola pic ,oklady ze skrzypu , masaz stref refleksyjnych...ale to trzeba stosowac ...........samo czytanie przepisow nie leczy...Gabsonik ,pisalam do Ciebie wyraznie.Rozumiem ,ze kuracji nie stosowalas a pytasz dalej...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Swoim torem mozna dodatkowo pic nalewke z nagietka.Wewnetrznie ;2x dziennie lyzeczke .Kuracja 3 tyg lub dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
NAGIETEK---naturalny antybiotyk.Jego stosowanie pozwala wyleczyc wiele ciezkich chorob ........takze kobiecych.Nalewke pic rozcienczona w wodzie.Uwaga niskocisnieniowcy!! ;obniza cisnienie -wowczas popijac dzielac 2 lyzeczki na krople albo pozwolic sobie na 1 lyzeczke przed snem-ulatwi dodatkowo zasypianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
NAGIETEK---sposob uzycia ;2 lyzeczki dziennie rozcienczone z woda .Czas kuracji 3 tygodnie lub dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ziola marii treben pomoga?? bo mam je i tez pije. pije juz wszystko co mozna i tak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Ggabsonik --cierpliwosci ... i wytrwalosci.Czy bedziesz pila n alewke z nagietka ,robila nasiadowki.Wykonujesz masaz i oklady?Jesli jej ziola u Ciebie nie zadzialaja ,zmienimy na innne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
OPADNIECIE ,WYPADNIECIE MACICY----uwaga!!!!koniecznie unikac noszenia ciezkich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Strefa refleksyjna macicy---znajduje sie po wewnetrznej stronie piet .Bezposrednio nad wyrosla piety najczesciej mozna stwierdzic zaklocenia .Tutaj znajduje sie strefa r ujscia macicy.Zakloceniami sa ;obnizenie lub zaginanie wynikajace ze slabosci sciegien.Macica moze naciskac ku przodowi na pecherz moczowy.Zaleca sie masowac po 5 min dziennie strefe r na obu stopach .Masaz jest tutaj bardzo wazny i pomocny!!!.Patrz mape stop na ;Refleksoterapii......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Nasiadowka z krwawnika --powinno sie ja stosowac 3razy w tygodniu.O;sposobie wykonywania nasiadowek pisalam na stronach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Krwawnik ----niezaleznie od nasiadowek pije sie rowniez lykami 2 szklanki krwawnika.Kopiasta łyzeczke do herbaty ziela naparza sie na szkl goracej wody przez pol minuty.Uspokoi tutaj macice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Przywrotnik---pic tak jak krwawnik.Przywrotnik zapobiega takze poronieniom .Kobieta ciezarna winna pic codziennie napar od 3 miesiaca ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Nalewka z tasznika --sprzyja cofnieciu sie wypadajacej macicy z pochwy w gore.Ziola zalac alkoholem ,wodka .Butelka musi stac w cieple przynajmniej przez 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd Oklady z lisci kapusty --codziennie na noc na doł brzucha .Jak sporzadzic prawidlowo pisalam na stronach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finko moje problemy to nie macica tylko jeden z jajnikow. nic nie boli. nie mam objawow. wzystko jet ok ale.. ca wynosi 69 i guz jest tam juz tyle czasu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werty1963
Finko! Bardzo dziękuję i proszę jeszcze o informację czy te zioła mogą być suszone czy mam zbierać świerze :(, bo na tym się nie znam kompletnie. Co do dźwigania ciężarów.... wiem to już, że tak powiem z autopsji. Problem się nasila nawet po podniesieniu 2 litrowj butelki z napojem. A jeden dzień takiego biegania i noszania w pracy to niestety później popołudniowy koszmar i przymusowe siedzenie, bo się nie da kompletnie chodzić :(. Od poniedziałku wezmę się do tej terapii i dam ci za jakiś czas znać o efektach. Trzymaj za mnie mocno kciuki lub się pomódl, bo zrobię wszysto, żeby operacja nie była konieczna :). Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Ziola kupisz w aptece lub w sklepie zielarskim.Tasznik moglb y byc swiezy (liscie ,lodygi ,kwiaty),,myje sie ,drobno kraje i umieszcza luzno w butelce .Ziola zalewa sie alkoholem 38-40 % (wodka).Na szybkiego zalej suszone a pozniej moze poszukasz .Mam nadzieje ,ze kuracja sie powiedzie ....tylko wszystko stosuj systematycznie i pisz do mnie,pytaj jak cos nie bedziesz wiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Gabsonik---wiem ,wiem ,pisalam innym paniom.Nie dołuj sie bo hamujesz proces zdrowienia .Nic Cie nie boli ,nie masz dolegliwosci -to znaczy ,ze torbiel sie nie powieksza -tyle ,ze jest a to nic groznego .Nie odpowiedzialas mi na pytania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×