Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

Na pewno jest cos czego wasz ukochany facet nigdy by dla was nie zrobił...

Polecane posty

Gość czarna_róża
Skąd wiecie, jaki Krem ma tyłek? Czyżby się na Was wypiął? No tak - kto nie smaruje... Kremem tez można:D Cześć, Samiczko. Jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się tu koszernie i sielankowo zrobiło... Żeby nie było tak pięknie, należy zgłębiać na bieżąco lekturę "Folwarku zwierzęcego." Część dzisiejsza - "Jak Lis z kaczką o Polsce rozprawiali..." TVP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo beszczelnie zrobił sobie fotkę i nam pokazal :D fakt że w bokserkach;) ale kształt obiecujący;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
No tak, czasami lepiej jest pokazać tę drugą twarz. Lepsze wrażenia - choćby wizualne.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz coś w tym jest- bo na innych fotach twarz wycina a tyłek pokazal bez najmniejszej żenady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
Dlaczego stronicie od tematu? Czy już wszystko zostało napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjaśniam, ze c.r.e.a.m to tylko symbol :-) P.S. Szukanie, nie jesteście podobni, nie obrażaj się, tylko w moich oczach macie wsólny zbiór (tak się matematycznie nazywała ta cześć wspólna zachodzących na siebi okręgów?) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za literówki, ale mam tu wszystko podkreślone na czerwono i słabo się je dostrzega :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola- a tak a propo- przyznaję się do błędu- oceniłam cię dość pobierznie przeglądając tematy wcześniej i nazwałam cię dzis brzydko i niesprawiedliwie:P a ponieważ pracuje nad soba i uczę się przyznawać do błędów- to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro Więc ile robić? Tyle ile nasze wnetrze i nasze \"ja\" szeroko pojęte jest w stanie zaakceptować..? Nie. Ważne, by nie stracić godności. Nie trzeba poświęcać się, kiedy sytuacja tego nie wymaga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno jest pewne, moj nigdy nie był by mi wierny!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×