Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

Na pewno jest cos czego wasz ukochany facet nigdy by dla was nie zrobił...

Polecane posty

A tam, sumienie mam czyste. Choć wg niektórych to faktycznie grzeszna jestem do bólu:P Straszne. Tylko mnie jest z tym dobrze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mó nie chce do trójkąta wziąść
swojego kumpla.....ja bym sie zgodziła na 3 z inną kobietą i z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne, w zyciu nie wysle swojego zdjecia do Ciebie do oceny predzej bym wyskoczyła przez okno" ale ja jestem kurewsko stronniczy, gdy kogoś lubie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsio ryba i tak nie weirzę:P Ja nienawidze się fotografować:O i co gorsza wychodze na zdjeciach autentycznie strasznie. Mam tylko kilka fajnych fotek, reszta to porazka:O Ale jak już dojdę do wagi do której dążę, bedzie nowe foto :classic_cool:, moze za miesiąc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Komiczne, w zyciu nie wysle swojego zdjecia do Ciebie do oceny predzej bym wyskoczyła przez okno" ale ja jestem k**ewsko stronniczy, gdy kogoś lubie" Komiczne, lubisz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry- a mi jest wszystko jedno- zdjecia w naszym swiecie były są i będa- kiedyś w formie albumów teraz w formie elektoronicznej chyb już wyrosłam z tego żeby się wstydzić i co gorsza prosic lub bać sie oceny- dla mnie zdjecie jest tylko odzwierciedleniem rzeczywiśtości- czy je zdrobię czy nie to i tak nie zmieni faktu że wyglądam jak wyglądam- przecież każdy z nas ze swoją figura i facjat i tk musi codziennie przechdzić obok niezliczonej masy obcych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - lubie, ale w Twoim wypadku byłem szczery :) zreszta mnie chodzilo o zdjecia lasek, ktorych w ogole nie kojarze z forum - Ciebie prosilem o foty, ale pisalem o takich, ktore przysylaja mi tak po prostu, bez niczego - jesli mam byc szczery to nie pojmuje co im da moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Komiczne nie pieprz, że źle wychodzisz na zdjeciach" w porownaniu z realem, wychodze źle :) i to nie jest moja opinia, tylko postronnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, oczywiście, że tak. Problem ze mna polaga na tym, że zdjecie wyciąga na wierzch to co ja usiłuje zatuszować i co w realu całkiem mi sie udaje. I nie jest to moje zdanie ale kilku osób, które robiły mi zdjęcie cyfrówka i patrzyły na zrobione zdje cie i na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j tam ja też tak mam i tej wersji na potrzeby topiku mogę się trzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesli mam byc szczery to nie pojmuje co im da moja opinia" zważywszy, ze jak wspomniałam nie jesteś reprezentatywny w naszym społeczeństwie (top10% ;-) ) to zapewne Twoje zdanie ma swoją wartość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociż raz jakaś zgodnośc na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola skromnisia :D ale ogolnie to zawsze warto tak napisac... taka delikatna obietnica realnego wizerunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, że też Ty zawsze musisz nas wszystkie rozszyfrować :-D niestety, z uwagi, ze my tylko pokrewieństwo dusz, a nikt inny nie chce moich fotek to i tak na nic sie ta obietnica zda ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ze my tylko pokrewieństwo dusz" przez pomyłke zjadło Ci słowo - przed "tylko" miałaś napisac chyba "na razie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, chyba ja Cię bardziej lubię niż Ty mnie :-P (te riposty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zupełnie normalny stan u kobiet z ktorymi zwykłem dyskutować :P ale nie licytujmy sie stopniując poziom lubienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożartować nie można? :-D przecież wiesz, ze ja wiem o tych setkach adoratorek, więc tak publicznie nie musiałeś mnie sprowadzać na ziemię :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosz......... polaola każdy stereotypowy facet bedzie ci słodził w te sposób tak jak bedzie obiecywał zakup kawiatury innm;) i to też piszę z zwisci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przecież wiesz, ze ja wiem o tych setkach adoratorek, więc tak publicznie nie musiałeś mnie sprowadzać na ziemię" ale teraz istniejesz dla mnie tylko Ty...:P cieszmy sie chwilą, ona jest wyłącznie dla nas :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilo trwaj! :-D :-D p.s. chilowo mam przechlapane u dużej części użytkowniczek kafe :-O ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ta wasza chwila niekoniecznie owocna ;) a miao byc tak pięknie:P a nie mówiłam- naobiecywał klawiatur i poszedł nabajerował palaole i gania po innych topikach;) ech ci stereotypowi faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka poiwedz, czy kiedykolwiek przypuszczałaś że znajdziesz się w tak zażyłym stosunku z komiczne..? :) Mysle ze, obrazowo mówiąć, komiczne chyba usłyszał dźwięk harfy.... :) A tak z innej beczki, to z satysfakcją obserwuję jak komiczne zajął z lubością odwieczne miejsce jakie przeznaczyła mu męska natura..:) wszedł w rolę podrywacza gładko jak w masło...:) Przypominają mi się od razu słowa fryka : Jestem samcem i lubię robić wrażenie na kobietach...:) Podrywanie jest u panów pewną odmiana sportu, nie odpuszcza okazji by poćwiczyć swój męski bicepsik....:) Jakże się wszystko cudownie potwierdza....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to z satysfakcją obserwuję jak komiczne zajął z lubością odwieczne miejsce jakie przeznaczyła mu męska natura." dla kobiet takim sportem jest dawanie sie podrywać, wiec jest remis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahha! I pomyśleć że ludzie mówią że to kobiety są przewrotne...:) :) :) Komiczne, masz ogormne szczęscie że na tym forum jest multum kobiet które potrafią docenić intelekt mężczyzny. To, plus bogata kobieca wyobraźnia powinna zapewnić ci sukces na kafe przez jeszcze wiele długich lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×