Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

Na pewno jest cos czego wasz ukochany facet nigdy by dla was nie zrobił...

Polecane posty

I o co byście w związku z tym nigdy nie poprosiły:) (pytanie można tez odwrócić, i zaadresować do panów..) A coż to takiego..? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko by dla mnie
zrobił. Nawet oddał życie, jestem tego pewna. ja tez bym oddała zycie za Niego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta.Grzechu.Warta
Witam, mam prośbę. Możesz wziąć udział w badaniu dotyczącym seksualności i wypełnić krótką, całkowicie ANONIMOWĄ ankietę. link do ankiety to: http://webankieta.pl/ankiety/w1hppw6himsg Ankieta jest dodatkowo chroniona hasłem. hasło to: seks :) Będę bardzo wdzięczna, bo potrzebuję kilkaset respondentek i respondenów do mojej pracy magisterskiej. W zamian na razie jestem w stanie przekazać Ci jedynie ogromne, serdeczne DZIĘKUJĘ, a kiedy będę już bardzo bogata i sławna, to obiecuję się odwdzięczyć i dać Ci coś więcej (upomnij się - mój e-mail to ona1984@gmail.com)! :) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie! Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet oddał życie, jestem tego pewna. ja tez bym oddała zycie za Niego jak to : oddał życie..?????? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się, moja droga retro, cóż to za hecę węszysz w czymś, co jest zupełnie naturalne ;) jest mnóstwo rzeczy, którech dwoje kochających się ludzi nie zrobiłoby dla siebie z różnych względów. Tekst "zrobiłbym /łabym dla ciebie wszytko" jest oczywiście baaaardzo miły i każda z nas uwielbia go słyszeć, ale jest dalece "umowny" (i tak też go trzeba zawsze traktować) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddał zycie to znaczy
np. nie zawahałby narazić sie własnego zycia dla ratowania mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chciałam mojemu ukochanemu
oddać połowę wątroby. Ale okazało się, że nie było to konieczne a do tego, że on mnie wcale nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no, pytanie można odwrócić "czego retro nie zrobiła by dla swojego ukochanego faceta?" " Buahahah , ale to pytanie retoryczne, wiadomo że niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro, czego dla ciebie nie zrobiłby ukochany mężczyzn/ukochana kobieta ? ...i czego ty dla niego/ dla niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro jest żenująca
jej topiki już nawet przestają być zabawne :/ Nie wiem co Ona chce osiagnac... jest nieszczęsliwa i sfrustrowana to pewne, ale dziwna terapie wybrala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwracam pytanie za pozwoleniem: Mój facet niczego by nie zrobił dla kobiety Geje tak mają:) Zresztą, twój też by niczego nie zrobił:) Kobiety samowystarczalne są nieocenione! Nic nie trzeba dla nich robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukanie
jestes gejem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie było, że jestem niekulturalna - odpowiem. Żadnego nie mogę nazwać "ukochanym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szukanie
Hehe jestem kobietą, ale moj blsiki przyjaciel jest gejem i to najwspanialszy człowiek i przyjaciel pod słońcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro jest żenująca jej topiki już nawet przestają być zabawne :/ Nie wiem co Ona chce osiagnac... jest nieszczęsliwa i sfrustrowana to pewne, ale dziwna terapie wybrala:/ _____________________________ jak masz taką wielką potrzebę wyrażania opinii na czyjś temat, to rob to gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro jest żenująca
PO to jest forum aby wyrażac swoje zdanie, a że ten topik założyła retro to mam prawo wypowiedzieć się na jej temat własnie tutaj - na jej topiku ! :) Coś jeszcze :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro nie zmieniaj nic, jak ci tak pasuje nie ograniczaj ilości tematów Jak zmienisz poglądy to czarna wstążka ląduje w moim ubraniu na znak żałoby. Doceniam cię za to, że nic nie chcesz od facetów. To takie małe wyznanie. Retroizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie nie odpowiedziales/la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wam też już się mieszają tematy i musicie sprawdzać w historii, o czym, na jakim topiku czytaliście? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiły niedawno jakieś kurczaki ażeby używać inteligentnych słów, i użyly hermafrodyty. Zawłaszczam na potrzeby odpowiedzi na pytanie o gejostwo, płeć i wszelkie haczyki. Uniwersalizm jest niepopularny, ale specjalizacja zbyt męcząca i duszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej wątpię, żeby to przyświecało Szukającemu, tym bardziej, że to nieprawda, ze Retro niczego nie chce od mężczyzn... no przynajmniej w dosłownym rozumieniu tego, co pisze :-) tak wiec wygląda na to, że Szukający do czegoś zmierza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Szukający/a :-) p.s. nic z tego nie rozumiem ale never mind :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:21 Szukanie dziury w całym A jesteś przystojny? ___________ Nie rozumiem... Masz chłopaka a interesuje cie, czy " do szukanie" jest przystojny ? Do czego ci ta wiedza potrzebna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×