Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NATALII.

PRZECIąGłY BóL OD SKRONI DO POLICZKA-HELPPP!!!!

Polecane posty

Gość to jest reguła PRAWA MURPHYEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze cooooooo
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALII.
Hej, mam pytanko-czy nie bedzie tak ,ze mi ten stan zapalny minal, i mi nic na RTG nie wykaze?Poczuje sie jak idiotka:/ Bo poprzednie RTG wykazalo zmiany ale w LEWEJ czesci zatoki szczekowej, a nie w prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALII.
Dzis mnie wypisali ze szpitala laryngologicznego. Bylam od srody. Mialam rtg zatok w szpitalu, ale lekarz powiedzial ,ze te zatoki nie moga byc przyczyna tego bolu co byl. Jest tylko lekkie zaopalenie zatok, nawet nie nadaje sie do zabiegu.Mialam tez konsultacje z neurologiem, prawdopodobnie przyczyna tego bolu byla....migrena~!~! No i wiem ,ze musze zrobic tomografie takze. Przez te dni mialam dozylnie antybiotyki (2razy na dzien). Szczerze mowiac, wygladam lepiej niz przed szpitalem heh. Takze tak to sie zakonczylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppiy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze ze juz p o strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię
NATALII. to zakładaj nastepny topik i tam też sama ze soba pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALII.
To ja po krotkiej przerwie heh. Sluchajcie-ja odkad wrocilam ze szpitala czulam sie dobrze, zadnych katarow, kaszlow, bolow gardla. Od 2 dni-lazawiace oczy,znowu katar, drapiace gardlo. Dzis wysmarkalam z rana troszke zielonego, ale caly czas byl to katar taki wodnisty, ciagnacy sie, przezroczxysty...stan podgoraczkowy, kichanie-Czy ja sie kiedykolwiek wylecze?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaapsikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następnym razem
jak zacznie Cię bolec to kup sobie Ibuprom zatoki, ma składnik który pomaga osuszyc zatoki i uwalnia z nich wydzielinę niestety jak ktoś raz miał problem z zatokami to musi o nie dbac, nie wyziębiac głowy itp bo stany zapalne zatok mają tendencję do nawracania, powstają jakieś zmiany w śluzówce zatok i potem najmniejsze wyziębienie powoduje ich ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następnym razem
jeszcze silniejszy jest Sudafed, już po pół godzinie od zażycia tabletki czuje się wyraźną ulgę, nos się odblokowuje i można swobodnie oddychac. nic mi tak nie pomaga na "przewlekłe zatoki", naprawdę polecam, pomaga usunąc wszelką wydzielinę z zatok, osusza je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALII.
Dziekuje dziewczyny! Az nie chce sie nic robic, z tego wszystkiego ehgh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męczę się tak samo jak Ty 8lat temu.umieram z bólu.Lekarz dał duomox ..Nie wiem czy boli ucho czy ząb na górze skroń i zatoka ...pół głowy.Płaczę z bólu. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×