Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Z tym popędem to chyba każdy tak ma - a jakim jest się wtedy pruderyjnym:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie mam na kompie takich zdjęć... ufff:) Ciężko by było się nimi podzielić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 24 heheehee nawet mi nie wspominaj :D Po % to ja sie nie poznaje ...wole pewnych rzeczy nie pamietac :P Ale faktycznie chyba wiekszosc tak ma ze sie wtedy chce jebac brzydko mowiac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka z tym popedem tez tak mam, ale nie lubie sie kochac po %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laseczki posiedzialabym ale mi tak zimno ze nie dam rady 😭 poza tym musze jutro wczesnie wstac od niepamietnych czasow.... buuuuuziaczki papa slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki Gejsza ja tez zmykam bo mialam sie uczyc a tu nic z tego nie wyszlo moze cos uda mi sie jeszcze poczytac choc watpie w to:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że czasy nauki już za mną:) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam sie przywitac :D 🖐️ zaraz jade na badania 😭 a tak mi sie nie chce 😭 na dodatek jest tak goraco ze chyba bede mdlec po drodze 😭 milego dnia Wam zycze 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka buziak :D wyspalas sie ? ja juz wrocilam,jest tak goraco ze malo ciepla jestem.....masakra 😭 nie ma czym oddychac chyba burza jakas bedzie...No i z badaniami nic nie zalatwilam bo dopiero od poniedzialku moge je zaczac robic.do tego kazali mi jeszcze zrobic badanie krwi i przeswietlenie klatki piersiowej :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Gejsza, no to mialas wycieczke :/ A u mnie wszyscy poszli wyjadz jakas motorowe i wyplyneli w morze!!! a ja siedze w domu i sprzatam...i tak bym nie poszla bo do pracy ide dzisiaj..a buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim kurde, za cholere mi łuk dzisiaj nie chciał wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wypadaloby bo w sobote mam egzamin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy ze sie wyspalam choc od 8 juz zaczeli wiercic walic w rury i mnie obudzili:OJutro juz spokoj bedzie na szczescie:) A te badania Gejsza na co ty robisz jesli mozna wiedziec? trufelku ja na twoim miejscu bym wylynela z nimi a robota nie zajac nie ucieknie licza sie mocne wrazenia i wyskoki poziom adrenalinu:D Tyzik mi tez luk nie wychodzil i im wiecej go powtarzalam to bylo jeszcze gorzej wiec machnelam reka odnuscilam na dwa dni i na egzaminie wyszedl idealnie najlepiej sie tak nie stresowac bo on jest zlym doradca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJLADNIEJSZA NA KAFE
JEST SETUNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niezapominajka wyrabiam ksiazeczke sanepidowska bo musze ja miec :-0 😭 bez niej nic nie zdzialam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po pracy , lazania sie robi :) Tyzik, wszystko spokojnie rob, jak sie cos robi w wielkim stresie (zwlaszcza prawko) to mozna latwo sie pomylic Ech...jutro tez jest dzien :P moze jutro...a pracowac musze, babcia bedzie miala nowe okulary...wiec chcialam jej kaske na te okularki wyslac, chociaz na polowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×