Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

brokuly wypas :) i podobnie jak Gejsza, owoce i warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza...wygladalo to jak kuskus (ale kuskusem nie bylo:P) z kurczaczkiem i warzywkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brokuly,kalafiory i inne uwielbiam a ja sie nigdzie nie podziewam tylko musialam sie ogarnac bo jutro od rana beda u mas cos naprawiac i odcinaja nas od wody na caly dzien.A mi sie dzis przypomnialo ze mam w sobote dwa powazne egzaminy dobra jestem aparatka wszystko na ostatnia chwile:o A wielbicielu dziekuje za porady musze zaraz pokabinowac z usunieciem tej gry bo nic juz nie moge zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale je lubie hehe mimo ze nie chrupia:P trufel ooo to masz fajniutko :D a ile ty tych chlopakow masz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza ja tez bym cie oduczylam palic bo faceci ktorzy mieli ten naug jak tylko byli w moim towarzystwie to sie oduczyli bo bylam niemila i lamalam wszystkie papierosy co im sie strasznie niepodobalo ale robilam to dla ich zdrowka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to mieszka nas 10tka, 5 na 5 :) ale zazwyczaj z 3ma sobie gotujemy na wzajem, wczoraj ja robilam placki ziemniaczane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsciekali to malo powiedziane jeden to sie do mnie tak obrazil ze sie nie odzywa juz pol roku bo mu zniszczylam z 6 takich wagonow nie wiem ile tam bylo wszystkich paczek ale mnie to nie interesowalo zrobilam to dla jego dobra ale tego nie docenil niestety:o.Reszta sie wkurzala ale pozniej mi dziekowali bo chba z 4 juz nie pali z kilka lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez liczi nie jadlam bo u nas takich afrykasow nie ma nawet kabaczku czy cukini na leczo zanalesc nie moglam i go w koncu nie zrobilam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olleekk faktycznie, fajna uroda, podoba mi się :) oryginalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest to liczi ? niezapominajka heh dobra zes byla.....z tymi fajkami :P czas dla Ciebie nooo staramy sie w miare spokojnie zachowywac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nigdy nie usyne wchodze i szukam tych trybow zaawansowanych czy awaryjnych i gdzie to jest to ja nie wiem recznie nie usunie sie niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczi to jest podobno taki owoc ktory smakuje podobnie jak sliwka ja tylko slyszalam ze calkiem dobry ale jeszcze nie mialam okazji jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genialnie wesolo, zlwacza w tak piekna pogode :/ Liczi pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie jest zwlaszcze, ze potem od razu jazdy i caly tydzien taki rozpieprzony mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie czuje jakas zmarnowana po tym dniu....:classic_cool: oproznilam 1,5 litra pepsi w pol godz i dalej mi sie pic chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wykonczona dzisiaj jestem, a jutro jakos w okolicach 6 trzeba wstac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tobie jednej chce sie tak pic ja tez oproznilam wszystkie butelki z napojami teraz patrze sobie na duzego heinekena i sie zastanawiam czy jak go wypije czy mi nie wroci bol glowy chyba nie bede juz ryzykowac.Mi jest strasznie duszno kima domowa nie dziala a w pizamce mi za goraco chyba sie rozbiore dobrze ze nikt nie widzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa :D przodownik pracy heeehhee :D Lenisz sie zamiast pracowac no a my bierzemy z ciebie przyklad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezpominajka mam to samo :P i też rozważam opcje rozebrania się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×