Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Temidek-tak, ja to robie w miare na luzaku, ale pasa sobie za bardzo popuscic nie moge, bo kiedys bylam grubas i boje sie bardzo ze wroci:o Czas-no wlasnie to jest niezwykle zastanawiajace gdzie te osławione paszteciary sie podzialy??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, może uda mi sie telefonem jakąś fajną fote strzelic:D ale wiadomo że to nie to samo:classic_cool: No ja też już wale diety, jem co chce i nie narzekam na figurę:p tylko... jednak mam taki wewnętrzny strach przed kaloriami:o To wszystko przez te drakońskie diety.. rok temu przesadziłam, byłam jak patyk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie pasztety?tutaj sa same fajne kobietki zreszta kazdy ma w sobie cos i jest ladny na swoj sposob;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubus>>>kobiety same tak czasem o sobie myslą :O "kobiety piekne wierza w swa inteligencje a inteligentne nie wierza ze sa piekne" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak studiowalam, to zarlam wszystko co sie da i ubranka kupowalam w rozmiarze 36, a teraz siedze w domu i troche przyylam do 38,ale od srody wszystko powinno sie zmienic, bo do pracy ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa-powaga! zrzucilam kilkanascie kg balastu :D i od kilku lat sie trzymam. A Ty szczesciaro zmiatasz pewnie wszystko co dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej ale nie dzisiaj bo nie mam kabla usb😠 brat ma wiec musze mu przesłac i pozniej dopiero.. może jutro? jak w końcu umyję włosy:p Ale nastawiajcie się psychicznie:classic_cool::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to roznie czasami nawet przez miesiac nie mam apetytu, a szczegolnie gdy robi sie cieplo, nie lubie jesc w upal, a tak to wcinam i wcinam:D nie wyobrazam sobie ciebie grubej - zupelnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie masz kabla ??? leze w szufladzie tuz za Toba bejbe :D....apropo\'s pozdrawiam wszystkie slicznotki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel--> nie dosięgam:classic_cool::D No ja też schudłam, znowu przytyłam ,ale przybyło mi mięśni (nie widocznych, tzn. nie takich jak u pudziana:D) i fajna figure mam:p Także dziubus, wiem o czym mówisz;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wybredna :P ja tez sobie teraz nie wyobrazam siebie wiekszej...mam jeszcze troche zdjec z tamtego okresu, moze kiedys sie przelamie i wkleje albo lepiej wysle Wam na maila :) Twarz mialam jak ksiezyc w pelni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz bejbe, ale z drugiej strony przynajmniej mamy wyrobione zdrowe nawyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa te diety :O niestety, mam tak, ze wystarczy pare dni obzerania się a mój brzuch wygląda jak balon :P Z tym rozmiarem 34 to nie wyobrażajcie sobie za dużo :P 34 to najczęsciej kupuje w H&M i tally Weijl, tam sa zaniżane numery :D ale za to spodnie noszę 27 :O Najgorsze są te biodra (95) i uda :O Talie mam w porządku, mniejszej chyba miec już nie będe :P Bejbe -> :classic_cool: gdzieś tu się podziewała ? :P Na fotę czekam :P Wkleiłabym jakies zdjęcia ale nic nie mam :O mam nowego kompa i wszystko przepadło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę wam kochane polecić świetne cwiczenia ;) robie je codziennie i naprawde są swietne ;) te cwiczenia to "ja chcę mieć takie ciało" z Tamilee Webb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie:D chociaż mi się ostatnio wszystko nudzi:o wpieprzam,żeby sie napchac:o:D czekam aż truskawy stanieją:p i maliny:D:classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja figure jakos trzymam,a i tak mam twarz jak ksiezyc Dziubas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
ja tu żadnej dupeczki nie widziałam, same buźki :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanek
i cccoooooo?która jest najładniejsza na kafEEEE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×