Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

logitech pisze na nich.Moze dlatego ze mam dokupiony taki trzeci duzy bo wczesniej tego nie mialam :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jarku, tak szczerze, to ja cię wolę takiego niegburowatego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee ściemniaczu jeden, taki z ciebie gbur jak ze mnie kierowca lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ja tez nie mam pojecia :-( Jarek to o to chodzi? P/N865308-0914 jeszcze jest takie cos:M/N S-LBU55B Nie wiem czy to o to chodzi :classic_cool: nie zebym jakas gUpia byla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzicie jaki jarek miły:) aż fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Jarek 👄 Bede je najwyzej wyłaczac jak nie bede niczego sluchac ...listwe mam :classic_cool: Ewentualnie ruskiego sie poducze 😭 :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja sie wlasnie ucze rosyjskiego :D niesamowicie mi sie ten jezyk podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, takie głośniki to skarb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarku nie martw się, pomarańczki godnie reprezentują twoją chwilowo uśpioną gburowatość;p mi ktoś właśnie tak dogadał, że nie wiem hahahahahah lol uśmiałam sie tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie zostawiajcie włączonych głośników na noc - obudzicie się a tu jacyś rosjanie będę rozmawia w waszym pokoju :) " Haha faktycznie sama nie jestem :classic_cool: To samo mam tyle ze u mnie ruski gadaja o kazdej porze dnia i nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza ja mam te same glosniki, ale nic sie z nimi nie dzieje, zadnych problemow nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyziczku bedzie dobrze ja zdalam za drugim razem i wcale nie bylo latwo bo ezaminujacy mnie cos chcial mi delikatnie zasugerowac dawal prywatny numer telefonu pytal czy mam kogos i takie tam ja go ignorowalam i na szczescie nie denerwowalam sie tymi bzdurami ktore gadal i sie udalo.Ja mam za miesiac obrone i jakos cienko to widze bo praca magisterska nieskonczona jeszcze jakos nie moge sie z niczym wyrobic ale mimo tego wszystkiego jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka - dzięki:) a magisterką też się nie martw, to jest zwykla formalnosc, ja tak naprawde, to 90% pracy napisałam dwa w ostatnie dwa tygodnie, bo wczesniej jakos zmobilizowac sie nie moglam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel bo ja jestem nawiedzona :classic_cool: Wszystko co najdziwniejsze to sie u mnie przytrafia 😭 Ale mi ulzylo ze nie tylko mi bo tam bylo duzo takich komentarzy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawidzony to jest dom w ktorym mieszkam :P szuflady sie same otwieraja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladkaaaa hehehe :D: D :D :D :D Jak sie budze w nocy a zapomnialam ich wyłaczyc to to takie smieszne nie jest ,nie raz mialam strach ze mi ktos w pokoju siedzi :classic_cool: Ruskie najczesiej mi lapie ale czasami z rana odbiera taki jakby chinski nie wiem .... :-0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sie takie rzeczy na szczęście nie dzieją:p Ja już i tak jestem jadną nogą w wariatkowie, a co dopiero jakby straszylo:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gejsza, podsłuchuj ich tam, podsłuchuj:P ruski, chińsko, no poliglotka dosłownie będziesz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×