Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Nie ogladalam :-( Ale ,,Blair Witch Project" akurat ogladalam nawet kilka razy fajny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka biznes powiadasz?:D Mi tez w glowie siedzi kilka spraw.....Ja mam takie schizy ze czasem potrafie nie spac do 2giej w nocy tylko gdybac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladala Masz wiadomosc i jest swietny a tego drugiego nie kojaze i tez lubie horroy i psychologiczne filmy.A jesli chodzi o facetow to znam osobiscie jeden taki przypadek i on nie ma lat 50 tylko 25 nistety.A chlopak byl wiecznie zmeczony po pracy i dalam mu wypoczywac w samotnosci nic na sile:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza ja wczoraj zasnelam o 3 bo tak wlasnie gdybalam i nie dziwota ze mi sie sni ze ogladam lokal na biznes i wymyslem co by tam najbardziej pasowalo a w poludnie telefon od bylego szefa czy bysmyzegos razem nie rozkrecili jako wspolwlasciciele lokal jest i kasa tylko teraz pomysl i reszta juz do mnie nalezy zobacze lokal i bede myslec dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo chlopy to sa z kosmosu wzieci :-0 Co jeden to lepszy.......Jak juz sie wydaje ze jest ok to zawsze cos zrobia nie tak .....wwwrrr:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to musimy sie numerami kom powymieniac, to chociaż esy sobie popiszemy w nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka jejkuu to super ,zycze ci w kazdym badz razie zajebistego interesu ,zeby sie rozkrecil na maxa! :classic_cool: bede 3mac "ciuki " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielak zdrowie kafeterianek rozumiem ze pijesz? :classic_cool: eeeejj dobry pomysl z tymi nr tel ,przynajmniej pogdybamy sobie razem hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza dzieki ja sie tak bardzo nie napalam bo niewiadomo co z tego wyjdzie a lepiej jest gdybac w wiekszym gronie niz samej tak razniej sie czlowiekowi robi na sercu i z tymi esmsami swietny pomysl jest:) Ja tez ogladam 39 i pol i takze pije wasze zdrowko musze troche oczyscic lodowke i dopijamm resztki Marini z lodem zdrowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja herbatke wlasnie wypilam :classic_cool: Ooooo ale martini bym nie pogardzila.W sumie na browarka mam tez ochote .I na lody :classic_cool: i ogolnie na rozne takie rzeczy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na natemat facetow to ja juz nic nie mowie ale ostatnio nawet na radki nie chodze bo co jeden to gorszy sami popaprancy mi sie trafiaja i sie boje ze jeszcze trafie na jakiegos psychopate po tym jak ostatni mi opowiadal ze po tym jak go laska zostawila musial sie na kilku innych wyzyc doslownie rzucajac je o sciane a ze mam wybujala wyobraznie juz widzialam siebie poobijana:O.Juz 10 lat ciekawych przygod z tatusiem mi wystarczy w zupelnosci na reszte zycia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pija kawke slabiutka...ale na mnie kawa dziala usypiajaco wiec nie mam problemu;) ale na cin cina z cytrynka to bym sie skusila;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakbym pila kawe teraz to bym wcale nie spala a na martini zapraszam i 2 piwa tez mam w lodowce sama juz mieszkam wiec nikt mi juz nic nie podbierze w domu pewnie juz by nic nie bylo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czekoladkiiii
co to byla za tabletka ziolowa na uspokojenie? powiedz cos wiecej, ciekawa jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka ja bym sie chetnie poczestowala tym piwkiem hehe Malinowa no...masz racje nie ma to jak piie w wiekszym towarzystwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ja jestem z centralnej polski ale nie wawy o nie a ty? A w wiekszym towarzystwie wszystko lepiej smakuje bo tak samemu to nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×