Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

piękne, ja zmykam, nich ten dzień się szybko skończy, bo tragiczny jakiś;] buziaki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załuzmy ze bym sie zadeklarował ze zrbimy bibe u mnie, mam własny domek z działka łuzeczek znajdzie sie z 8 + duzo metrów na ziemi. jak myslicie byli by chetni.??? gril libacja, kulturna biba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza no wlasnie mialo sie kondycje moze my takie zdolowane czasem jestesmy bo na imprezy nie chodzimy czas to wreszcie zmienic a tyzik buziaki na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie imprezy ale domowki jesli chodzi o jakies dyskoteki masowe to odpada nienawidze...no i oczywiscie u mnie szal zaczyna sie w lato w zime jakos nie moge sie zmobilizowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały długi weekend gdzieś wychodziłam. Na koncerty, imprezy domowe:). A teraz juwenalia, tylko pewnie się będę uczyć do egzaminów w czerwcu:o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielak a ty skad dokladnie? niezapominajka dokladnie musimy podrasowac kondycje :classic_cool: i nabrac sil i witalnosci .Ja po tych "ciezkich" dniac zaczne bo na razie ani humor mi nie pozwala ani stan fizyczny 😭 ojjj domoweczki to ja tez lubie :classic_cool: Ale imprezy takie w klubie tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie gejsza trzeba sie wreszcie ruszyc z miejsca za zima nie przepadam i nie chodze wtedy na imprezy czy domowe czy klubowe bo takie i takie lubie zaczynam szalec wlasnie wiosna i latem choc na razie wiosna sie zaczela o ja nigdzie nie bylam ale mam czas.A zilelniak daleko bedzie trzeba jechac jakby co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to gdzie sa wszyscy???????????😭 😭 Zielak juz jade do ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×