Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Wiecie co dzisiaj jest w ogole jakis glupi dzien 😠 mam dosc,jestem taka rozdrazniona ze jakby mi sie ktos nawinal pod reke to bym chyba rozszarpala 😠 😭 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi nie mowcie bo ja chyba zaraz kogos utluke :/ Niezapominajka, jak cos to ja mieszkam w UK. A jakiej pracy szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel a myslalam ze ty nad morzem jestes a ty w UK :D Ale ci fajjjjnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza ja w UK i nad morzem irlandzkim zarazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trufelku ja myslalam ze ty w Polsce wlasnie jestes a ty w UK ja odnosnie pracy nie mam szczegolnych wymagan tylko nie jakies agencje towarzyskie nawt na tasmie moge robic tylko zeby jakas kase na jakas klitke zarobic bo tutejsze pensje sa masakrycznie niskie.Ja bym nawet dzis wyjezszala tylko ze sesja i obrona przede mna w czerwcu niestety.Wiec wychodzi na to ze od lipca bym mogla z stad uciekac jakbym oczywiscie miala gdzie.Probuje sie skontaktowac ze znajomymi ktorzy siedza tam gdzie ty ale wyglada ze raczej mi sie to nie uda bo tamtejsze numery sobie zmienili niestety:(Mnie to cos na kilka miesiecy interesuje bo na dluzej bo bym chyba tak nie mogla wyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼czesc wszystkim Wczoraj sie wreszcie troszke pouczylam i zrelaksowalam i ide na rzez:) Na pierwszy egzamin na pewno pojde natomat jeszce zastanowie sie nad tym drugim bo jest jeszcze termin na 31 maja jak ktos sie dzis nie pojawi tylko najpierw przylukam ile jest osob bo mogloby tak byc ze w drugim terminie bedzie nas niewiele:OZobaczymy co ma byc to bedzie:) Tyziczku wierze w ciebie i trzymam kciuki buziak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :D 🖐️ Ja wlasnie wrocilam z opalania,wylezalam sie na sloneczku za wszystkie czasy :D Juz mnie nawet zlapalo :-) Tyzik powodzenia na egzaminie !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nie ma nikogo.....przyzwyczajam sie ..:classic_cool: :-( Jarek a co Ty taki smutyyyyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden ze znanych kafeteriuszy
GEJSZA😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kochani no ale dupa:( testy luz, manewry luz, w miescie mnie ulali na takim gównie, że myslalam ze nie wiem... a jeszcze mnie nie chcieli dopuscic do egzaminu, bo mialam naklejke na dowodzie z grupą krwi.... więc 3 godziny siedziałam i nawet nie wiedziałam czy będę zdawać... masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik...no co ty gadasz :-( :-( jak to :-( o co im chodzilo z ta naklejka? :-0 :-0 na czym cie ulali :-( jeden ze znanych kafeteriuszy -----> 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden ze znanych kafeteriuszy
GEJSZA lubisz sie calowac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie z Wami pomalutku pozegnac bo lece do Anglii......tak to wszystko nagle wyszlo.......w poniedz.wieczorem...do kolegi Mam nadzieje ze maja tam dostep do neta :D bo sie zabecze 😭 ....skacze po domu,pakuje sie,sama nic nie wiem ...nie wiem czy dobrze robie ale co tam,jak nie sprobuje to sie nie przekonam....😭 jestem rozdarta i sama nic nie wiem ma taki metlik w glowie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mi cos mowil ze do konca wrzesnia by mi prace zalatwil..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przez naklejke.... a ulali, bo ja uznalam ze sie zmieszcza, a on ze nie ;] ale naklejka mnie tak wkurzyli, ze nawet szkoda gadac pisze sobie test teoretyczny a on gada przez telefon i mowi, ze ma tu problem z dowodem i osoby nie dopusci do egz praktycznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wyjscia..... :-) Jakby mi tu zagwarantowali prace z ktorej moglabym sie utrzymac i zaplacic mieszkanie,do tego studiowac i zyc to bym mogla tu siedziec heh....Zreszta jeszcze nie wiem czy sobie tam poradze z jezykiem bo znam w komunikatywnym stopniu ale wiadomoze ze w praktyce nie jest tak samo.....No nic na razie staram sie byc dobrej mysli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden ze znanych kafeteriuszy
GEJSZA bo tak sie usmiechnelas od ucha do ucha:) szkoda ze wyjezdzasz, bedzie Cie tu brakowalo😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja sie zawsze usmiecham :-) :-) A to dziekuje ,milo ze komus bedzie mnie brakowalo.....:-) W sumie jestem juz tak uzalezniona od kafe ze stane na glowie zeby tu wpadac ..:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden ze znanych kafeteriuszy
mysle ze jest wiecej takich osob:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyziku to samo co ty przechodzilam z tym miastem wiec dokladnie cie rozumiem a z ta naklejka to juz lekka przesada:O Gejsza mi jeszcze bedzie ciebie brakowac ale ja zrobilabym to samo tylko ze ja jak narazie przez ta koncowke szkoly jestem uziemiona:( Jeszcze recenzentka stwierdzila ze 3/4 pracy magisterskiej do poprawki dobila mnie dodatkowo juz nie mam na nic sily i ochoty jak pomysle ze za 2 tyg mam jej wszystko poprawione oddac to mnie od razu skreca wolalabym juz sie pakowac tak jak ty a nie sie niepotzrebnie wkurwiac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka mi tez Cie bedzie brakowac bo mamy takie same problemy :-0 Shit!!!!!! mam stresa...na dodatek zaczelam sie pakowac i polowa rzeczy mi sie nie zmiesci,jak zwykle nabralam pewnie to w czym i tak nie bede chodzic.....Hehe...w domu oczy im powychodzily na wierzch jak im powiedzialam ze znikam :D Ojciec lazi za mna i mnie poucza zebym tam na siebie uwazala bo pelno typow tam wciaga dziewczyny do agencji :-0 :P tak jakbym byla nieswiadoma...zreszta do anglii nie trzeba leciec bo w polsce dzieje sie to samo no ale nie przegada......A ty masz jeszcze prace poprawiac? no nie......trzeba jej bylo zliscia dac !!!! :-0 Ludzie maja inne problemy,staraja sie wkuwac na tych studiach mimo tego ze mieszkanie wisi na wlosku i masz przewalona sytuacje a jak na zloisc wszyscy dobijaja :-0 Fuck!!!! Sama sie wkurzylam jak to przeczytalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie malo brakowalo zebym jej dala z liscia le to nie jest wyjscie z sytuacji jeszcze mnie probowala uspokajac ze to nie moja wina tylko promotorki ze zmieniala temat w ostatniej chwili i podala juz do odrony a praca bardzo odbiega od tematu tylko jak ja moglam pisac prace na ten obecny jak mialam podany inny i tak powiedziala ze pokombinujemy ze calej nie bede musiala zmienia tylko wieksza czesc ale co z tego jak i tak to jest za duzo jak dla mnie:(Latwo jej mowic ale ona tego nie musi poprawiac majac tak malo czasu.Widzisz Gejsza mam za malo problemow jeszcze kolejne na glowe mi sie wala zeby mnie tak dodatkowo dobic i naprawde trace juz ochote na wszystko:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj rozumiem Cie...:-( przynajmmniej sie staram... Ja tez lapie wala bo mam leciez z kolezanka a ona mi pisze ze ryczy...ja sie pytam czemu...a ona mi z haslem ze sie zakochala chyba....Nie no ja juz sily nie mam ...chyba przez to ze ostatnio solo gram mam jakas znieczulice :-0 Jeszcze rano mi pisala ze nareszcie sie stad wyrwiemy i sie cieszyla a nagle ryczy ze ona nie chce no super....Bedzie git jak sie jeszcze rozmysli.....o chryste....:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza nie lam sie ja z toba pojade i zrobimy tam kariere:) A jak ona nie pojedzie to ty jedziesz czy nie bardzo? Ja tez znieczulica totalna faceci zaczepiaja i cos gadaja do mnie a ja jak slup soli widocznie wylaczylam sie juz na takie glupoty musze sobie poradzic z tym wszystkim co sie na mnie zwalilo a pozniej bedzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzie tylko marudzi....ale przegadalam jej do rozsadku :P ......Nie ma problemu przyjedz do mnie ,przynajmniej razem bedziemy mialy ta znieczulice i nie bedziemy marudzily ofacetow .....:D hehe.........Dokladnie...my mamy takie perypetie zyciowe ze byle glupota raczej nam na psyche nie wejdzie....niezapominajka.....byle do przodu...moze w koncu bedziemy mialy z gorki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje ze ten topik zamiera......na poczatku nas tu tyle bylo a teraz 😭 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×