Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

OMG Zielak ,powaznie? :D No to winko sie fajnie schlodzi bo mam kawalek do ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D Jejjjku dziewczynki czuje sie jak bym mila ducha wyzionac...wszystko przez ten bol brzucha...:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza ja tak sie czulam z tydzien temu a to dlatego ze jaja mi latataly :D owulacja byla i to bolesna pewnie blizniaki by z tego byly ale co z tego jak meza brak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gejsza musisz byc silna i sie trzymac...no bo kto bedzie pisal na topiku;);) moze wez sobie no-spe mi nie pomaga mam tak silne bole brzucha ale moze Tobie pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kobietki ....🌻 niezapomnajka hahahahhahaha ale sie dosmialam "jajka mi lataly" :D :D :D :D :D :D :D :D Mi tez lata wszystko w srodku 😠 czekoladkaaa wlasnie ja tez no-spe zawsze jem ale nie mam zadnych tabletek jak na zlosc 😭 Wlasnie...cos dzis wszyscy skapitulowali....A wczoraj tak duzo nas bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie nic nie dziala tylko mi pomaga masaz jak sobie zrobie...ale wsumie to dobrze bo nie faszeruje sie lekami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ci nic tam gejsza w srodku nie lata bo jeszcze cos wyleci:) A smies rozliznia i masaz tez pomaga ja tez sie nie faszeruje ale jak zmnie ostatnio smoglo to moje magiczne serduszko z lekami sie bardzo przydalo i dzien i choroby nie bylo takie tam ma wynalaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe mam w srodku niezle rewolucje tyle tylko wiem :classic_cool: ooo kwas :P pogadaj ze z nami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja gejsza;) zeby to ocenic musialby byc ktos bardzo obiektywny;)ale po co oceniac;)jak mamy inne wazniejsze tematy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza ty mi nic o rewolucji zoladkowej juz nie mow ostatnio przechodzilam jelitowke to dipiero tam sie dzialo czylam jakby ktos cos przelewal takie bulgotanie i biegiem do kibelka to jak poszlam do mamy to sie miali ze w ciazy jestem a ja na to ze murzynka ide urodzic do ubikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka hehehe jezuuu dosmialam sie niezle teraz :D czekoladkaaa popalam 😠 ale jestem spokojniejsza jak sobie zapale ,taki srodek na uspokojenie i znerwicowanie....heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze sie do smialam to bylo do tekstu o rewolucji zoladkowej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie odzwyczaic :P Ale w sumie to pale juz ze dwa lata wiec nie tak latwo przestac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×