Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

nie no dzis byłem na meczó, nie jestem zapalonym kibicem, raz na 3 miesiace zajde na mecz. no i huj wtopa 2-1 w plecy z smierdzaca legia. ale huj im w doope niech smierdziele spadna do 2 ligi jak nie umieja grac. ( 8 meczów w placy z rzedu hahaha) i z tej okazji wypiłem pare piwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka wlasnie ,przeciez do kafejek bede wpadac :D :D U mnie tez na okolo same zakochane pary...:-( Malinka 👄 👄 👄 👄 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa nie lubie z avonu kosmetykow bo mam po nich uczulenie bo sa za bardzo zapachowe wczoraj ktos mnie pytal o tabletki ziolowe na uspokojenie byl to PERSEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa o ktorym ty samoopalaczu z Avonu piszesz bo mam katalog przed oczami i jest balsam do ciala i jakis spray? A Gejsza nas tak nie zostawi bez slowa na pol roku nie?Mam taka nadzieje przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja sie lapie na tym ze same bledy robie jak na necie pisze hehe.masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gEjsza do krakowa mam blizej to Cie kiedys odwiedze..a do nas na kafe bedziesz zagladala-to bez watpliwosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa swiete slowa ta dziedzine zycia czas odswierzyc i nie tylko ta tak naprawde jeszcze kilka by sie znalazlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chocby sie walilo i palilo i nie mialabym na mineralna i kromke chleba to pojde do kafejki i bede z wami ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest rozswietlajacy balsam do ciala satynowy blask skin so soft, ale on ladnie przyciemnia i sie smaruje nim juz z rok i nikt jeszcze sie nie domyslil ze sie nim smaruje heh tylko wszyscy mysla ze sie opalam:D i konczy mi sie wlasnie i tak mysle czy znow kupic ten czy sprobowac cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielak hehe :D ja tez sama siebie zaskakuje z ta pisownia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przejrzeniu zdjęć
Zgodnie z tematem,odpowiadam na treść pytania:kto najladniejszy na kafe. Zwykłe z was dziewczyny, nie żadne piękności,pełno takich na ulicach.Tyzik ten kto sie w tobie kocha chyba jest ślepy,jesteś sucha jak szczur Czekoladkaaaa mogłabyś zrzucić kilka kilogramów , bo świecisz tylko dużymi cyckami i niczym innym.Ze dwie dziewczyny są nawet ładne,np.GEJSZA88.A reszta miernota.Nie ma się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gejsza trzymamy za slowo ja chlebek czy mineralna to ci przesle poczta jak by co:) Juz go widze ale jednak sie skusze na Dave brazujacy bez drobinek teraz jest dodatkowo krem do twarzy jest swietny choc jakis czas nic nie uzywalam i stad tak blado wygladam:OGejsza ja tez wale bylk za bykiem i co z tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze sobie kupic jakis opalizujacy z drobinkami zlotymi bo ladnie to wyglada na opalonym ciele.Kolastyny podobniez jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka tez o Kolastynie slyszalam ze jest dobry a drobinki to dopiero ja wole smarowac jak wroce z wakacji i bede mulatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka chodzi o to ze w ciagu 4 dni zrobilam sie strasznie opalona;) dlatego juz szukam balsamu z drobinkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczowego nicka - Jestem dziewczyna i wydaje mi sie ze oceniam obiektywnie.Wszystkie zdjecia ktore widzialam byly bardzo ladne kazda dziewczyna mi sie na nich podobala i uwazam ze sa naprawde swietnymi laskami....Wiem ze kazdy ma inny gust i o tym sie nie dyskutuje,mimo to uwazam (i nie tylko ja bo wszyscy sie komentujemy) ze siedza tu naprawde same sliczne laseczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedze ze ja jako facet chyba znikne z tego topiku, bo jakos nie wiem o czym gadac. nie znam sie na tych kreamch solariach i innych babskich sprawach. jestem skazany na wymarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bierz Dove lub jest taki Barwy slonca tez z drobinkami fantastyczny jak dla mnie tylko ze trudno go ostatnio dostac niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielak nie zostawiaj nas! mozemy podyskutowac o czym chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielak no co ty, nie zostawiaj nas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×