Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Zielniak dlaczego na wymarcie zarzuc temat do pogadamy? A ja sie wybieram w czerwcu na pewno po obronie ale jeszcze nie wiem gdzie na pewno gdzies zagranice.Marzy mi sie Madera czy Dominikana ale na razie mnie nie stac wiec pewnie zostanie jakas Hiszpania jeszcze nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o chyba tylko chorwacja w tym roku, bo tania dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie turcja Egipt jest w ofercie ostatniej chwili i wiele innych ofert ja mam takie biuro ze jutro wchodze a pojutrze lece wiec spoko luzik:0 A Malinowa kiedy sie wybierasz na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czekoladkiiii
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorwacja super i jakie wspomnienia juz sie rozplywam:) Bulgarja to dopiero byly imprezy nie to co teraz:O Dzis jestem marudna jakos caly czas narzekam wiec juz sie powstrzymuje od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jakie ja bede miec wakacje> bede pracowac od rana do wieczora zeby zabulic za mieszkanie ,utrzymac sie i zaczac odkladac na studia zeby w pazdz.miec...:-0 Ale i tak mnie cieszy to bardziej niz mieszkanie w tym domu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moze w tym roku odwiedze miejsce ktorym sie bardzo interesuje mianowicie Egipt glownie chce zwidzac a nie leniuchowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gejsza ja pewnie tex, ale pomarzyc można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, moze w sierpniu, tez na ostatnia chwile, bo chlopak moze wziac wolne praktycznie kiedy chce ja tez mam wolne wiec kiedy bedziemy miec kase to ruszamy, ale nie wiem czy bedzie mial bo zmienil wlasnie samochod:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarku, noooo:( porozmawiałbys z nami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój też właśnie samochód zmienił i tez nie wiem czy bedzie miał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tamtym roku byłem na Arubie, wyjazd co prawda drogi ale pałcisz iw iecje w nic nie wnikasz jesli chodiz o teren osrodka rdinawóda piwo zarcie ie dasz rady w siebie wlac tyle wlejesz przez 10 dni. jedynie jak sie zwiedza to poza osrodkiem sie płaci. ogólnie polecam pokoda bombowa , 3 dni na słoncu i ma sie dosc szuka sie cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyzik no tak...za marzenia sie przynajmniej nie placi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, jarek tylko wpada pomachać i już go nie ma ;) gejsza - chociaż tyle nam pozostalo:) a moze kiedyś:) zakochany - chyba faktycznie moderator;p bo jak tylko to napisałam, to przestał sie odzywać;) pomaranczka- ale ja lubię szczurki:) kochane zwierzaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie za marzenia sie nie placi ale ja na tydzien musze sie wyrwac zeby choc troszke odsapnac od tego wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany w Tyziku
Tyziku nie jestem modem:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka to ja przehulam cala wyplate na balety :D :D A potem mnie exmituja trybem natychmiastowym hehehe :P Ale dzieki kochana jestes 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek przestan juz wstawiac te dziwne obrazki :-0 Odezwałbys sie cos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×