Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polaola

kryzys wieku średniego

Polecane posty

jakie znacie objawy? Kobiety podobno zaopatrują się w więcej par butów, torebek i są stałymi klientkami salonów piękności (wg pierwszego kryterium mam ten kryzys od około 26 roku życia :-O ) a panwie co? nowy (najlepiej sportowy) samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy przestaniecie obchodzić urodziny? od 40 tki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - a ile masz? bo ja mam juz gdzies od wieku 24,5 kiedy zbliżałam się do 25:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam pełne trzy krzyżyki, czy jak tam się mówi i jeszcze mały dodatek 😭 no ale jestem pogodzona, jakie mam wyjście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie, w naszych czasach to 25 latka ma dosc sporo do wieku średniego, minimum 5 lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka ma 50 lat
a kryzysy juz za soba buhahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cha cha cha cha roozumiem, że autorka posta na pomarńczowo? te 50 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się czuję .. może 30 to przechodzi.. ale przd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy przeżywa się drugą młodość? znaczy w jakich okolicznościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się też nie czuję, ale nie wiem czy słusznie :-) i właśnie się zastanawiam no co uważać i jakie sygnały będą świadczyć, że to już? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem...
panowie jak przechodzą kryzys wieku średniego to podrywają 20-latki, mówiąc im jeszcze że maja dopiero 35 lat a nie 40 broń boze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, chyba gdy przychodzą zmiany, nowy facet, po długoletnim związku, albo późne macierzyństwo, szczególnie, gdy ma się już podrośnięte dzieci, nie wiem, co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolega lat 30 kilka kupił sobie szybki motocykl, skórzany strój itd... czy to objaw kryzysu, czy drugiej młodości? czy po prostu miał ochotę? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna kobieta tutaj pisała, ze jej 38 letni partner dużo mówi o seksie a bardzo mało robi czy to jeden z objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałam 30 to czułam sie młodo a nie jak ktos w wieku srednim. Obecnie mam juz jakies opory przed podawaniem swojego wieku. Czuję się młodo, inni tez odbierają mnie jako młodsza, bo tak podobno wyglądam, ale mimo to troche mi doskwiera fakt, ze jestem juz coraz blizej 40. Druga młodosc mozna przezywac na wiele sposobow i w roznym wieku np jak sie zakochasz na zabój! :-D, gdy stajesz się bardziej niezależna od dzieci, tzn gdy dzieci osiągają pewien wiek i masz wiecej czasu dla siebie, gdy znajdziesz dla siebie jakies nowe fascynujące zajęcie, gdy zmienisz cos radykalnie w swoim zyciu i czujesz jak nabierasz wiatr w zagle...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa, masz czasem pretensję do losu, ze tak to urządzone? z ta 40 tka chociażby? bo jednak można czuć się ze sobą super i żyć jak królowa nie zważając co będą myśleć inni, ale jednak informowanie o swoim wieku i tak nigdy nie będzie łatwe .... wiem, bo właśnie powyżej to zrobiłam :-) a jak będę się czuła za kilka lat? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"panowie jak przechodzą kryzys wieku średniego to podrywają 20-latki, mówiąc im jeszcze że maja dopiero 35 lat a nie 40 broń boze." nie powiem wprost, co myślałam o panach po 40 tce, którzy mnie podrywali, kiedy miałam 23-24 lata ale może teraz czasy się zmieniły i młode kobiety inaczej to odbierają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że dużo zależy od tego w jakim towarzystwie się obracamy, gdy wszyscy wokół są starsi, każdy kolejny rok nie boli tak bardzo, jak wtedy, gdy wokół sami młodsi, ja tak trochę mam, mój mąż był ode mnie starszy siedem lat i większość przyjaciół i znajomych też jest starsza, siłą rzeczy, niezależnie od wieku zawsze czuję się gówniarą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to irytuje jak podrywaja takie staruchy kobiety koło 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz chodzi ok, ale przedchwila bylo cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie po 40 już dawno
przekroczyli wiek średni :) więc wolno już im sie odmładzać za pomocą młodszych lasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na ile te młodsze laski chca z nimi byc.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie po 40 już dawno
na tyle na ile oni im pozwolą, czyli do pierwszej nieplanowanej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek średni to między 40 a 50 rż. Panowie po 40 nie przekroczyli "już dawno" wieku średniego. Tak może myśleć tylko jakiś smarkacz, któremu sie wydaje, że cztery dychy to duuuużo :-) Za portalem psychotronika.pl - objawy kryzysu u mężczyzn: "– Nie pamięta, dlaczego tak właściwie się ożenił. – Zapomniał, że związek polega na partnerstwie i jest przekonany, że może się z tego układu „wypisać” w każdym momencie. – Twoje zachwyty nad waszym małżeństwem kwituje w kilku słowach: „Nigdy nie byliśmy razem szczęśliwi”. – Twierdzi, że nie może tkwić dłużej w tym małżeństwie i pragnie ułożyć sobie życie z kimś innym, założyć nową rodzinę lub kupić sobie Lamborghini Diablo. – Chce posiadać to, na co nie może sobie pozwolić i nie chce niczego, na co go stać. – Ma nowy system wartości: „Obowiązki precz, wiwat spontaniczność!” – Posiadł umiejętność, która pozwala mu wierzyć, że jest tak samo młody, jak obiekt, na który patrzy (ma ona zazwyczaj żeńskie imię Brandi lub Tiffany). – Jest przekonany, że unikanie teraźniejszości eliminuje przeszłość i zmienia przyszłość. – Zaczyna mówić jak Garbo („Chcę zostać sama”) i zachowywać się jak Richard Gere w filmie Amerykański żigolak („American Gigolo”). – Zaczyna cię obwiniać, coraz częściej używając zdania: „To wszystko i tak twoja wina” lub „Nie zrobiłbym tego, gdybyś mnie nie zmusiła”. – Kiedy próbujesz go krytykować, krzyczy: „Nie jesteś moją matką!” Usprawiedliwia swoje zachowanie hasłem: „To jest moje życie i nikogo innego”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kafe w porządku z towarzystwem starszych to fakt, ze pewnie lepiej dla dobrego samopoczucia moi "narzeczeni" też kilka lat starsi byli i ja jeszcze dodatkowo zawsze wyglądałam na młodszą niż mój faktyczny wiek, więc problemu upływającego czasu przy nich nie dostrzegałam z drugiej strony dobrze się trochę powygłupiać czasem, a to lepiej się udaje w młodszym towarzystwie tak więc pewnie nie ma co się uprzedzać i za dużo rozmyślać o wieku... tylko jak tu się nie dać tej masowej kulturze hołdującej urodzie, MŁODOŚCI i sprawności? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×