Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dzindzer

Czy są tu kobiety które miały za mało wód płodowych??

Polecane posty

U mnie lekarka podejrzewa ze moge mieć za mało, w środe ide na badanie. Słyszałam ze wtedy poród jest duzo cięższy, strasznie sie boje tego porodu, aż nie moge o tym myślec :O Czy za mało ilośc wód moze wpłynąc źle na dziecko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem teraz w 28tc, w 22tc mialam robione usg 4d podczas ktorego lekarz-inny, nie moj prowadzacy stwierdzil ze corka jest mala i mam malo wod plodowych, powiedzial ze to nic zlego ale trzeba za kazdym badanie zwracac na to uwage, z powodu malej ilosci plynu dziecko jest mniejsze i rodzi sie z niska masa urodzeniowa nie powiem ze mnie to nie wystraszylo po 2 tyg bylam na nastepnej wizycie u swojego gina powiedzialam mu o diagnozie tamtego lekarza, moj na usg2d zmierzyl ilosc wod i okazalo sie ze sa w norme a mala wazyla wtedy 530g czyli oidelanie jak na 24tygodnie wiec rozwija sie normalnie uspokoil mnie i powiedzial ze za kazdym razem bedzie zwracal na to uwage wiec glowa do gory!!! a dodam ze mam znajoma ktora tez miala mala ilosc wod i poprostu urodzila mniejsze dziecko, pamietajmy ze prawidlowa waga noworodka to od 2500-4500g wiec spokojnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawka
u mnie pod koniec ciąży stwierdzono, że ubywaja mi wody :( tego samego dnia lekarka umówiła mnie na specjalistyczne usg w szpitalu i juz mnie z tego szpitala nie wypuszczono. jak stałam tak mnie połozyli na sali porodowej. kazali zadzwonić po męża aby mi przywiózł rzeczy i po 18 godzinach wywołanego porodu urodziła się Hania:) śliczna, maleńka zdrowa istotka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde tak poprostu kazali Ci rodzić??? Mi lekarka powiedziała ze dziecko chyba bedzie małe i brzuch mam tez taki średni, podejrzewa ze przez te wody ;/ ale jeszcze okaże sie na tym specjalnym badaniu. Kurde boje sie bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawka
jestes w 38 tyg ciąży więc raczej nie powinnaś się niczego złego obawiać !:) mi lekarka powiedziała, że istniało ryzyko infekcji podnieważ kanał rodny był otwarty, więc lepiej dla dziecka,że urodziło się troszeczkę wczesniej. ja byłam w 39tc.Hania urodziła się mając 2939kg i 49cm dł. fakt, ze czułam każdy nawet najmniejszy skorcz od poczatku do konca az traciłam świadomość do momntu az dostałam epidural i 'mogłam tanczyc 'na łozku porodowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawka
aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii to straszne co piszesz!!! tak mi przykro!! 🌼 całe szczęście, ze takie sytuacje zdarzają się rzadko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie było podobnie w 38 tygodniu lekarz stwierdził małowodzie, powiedział że poczekamy jeszcze dwa dni czy wody się same naprodukują, rano stawiłam się na kolejne badanie usg, wód ubywało niestety, ze względu na to że był to 38 tydzień oraz że dziecko ułożyło się głową do dołu ale buzią do świata zdecydowano się na cesarkę. To były dwie przyczyny cesarki. Po cesarce okazało się że łożysko było w stanie fatalnym, było zwapnione, na szczęście dziecku nic się nie stało, choć gdyby nie wiedza lekarza to nie wiem czy byłoby tak wesoło, w porę interweniował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drassss
Zaczynam sie bać jak to wszystko czytam. Jutro mam termin, lekarz dziś stwierdził że mam mało wód, ale nic poza tym, żadnych wyjaśnień. No to co, sama mam sobie diagnozę postawić?? ale maleńka się rusz acały czas i mam nadziej e że jest ok. pierwsze dziecko też było małe, 2,740. .... nic już nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgen 88
Jestem przyszlym tatą Hani,narzeczona ma malo wód ale waga dziecka jest odpowiednia do tygodnia ciąży,Pani ginekolog nastraszyla moja Asię przez co nie bardzo wiem jak ja uspokoic,sam tez sie boje,co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×