Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana by schudnąć

Odchudzania ciąg dalszy-kto chce moze się przyłączyćKto nie??Tez zapraszam

Polecane posty

Wrocilam i zdazylam z zakupami. A mieszkam w Anglii nad morzem. Nareszcie troszke sie ochlodzilo bo wytzymac sie nie dalo. Jak dla mnie zamiast wylegiwuja moze byc LEZA jesli komus to przeszkadza. Jesli chodzi o jedzenie to dzis dzielnie sie trzymalam. Kolacja przed 18:00-kanapki z razowca z pomidorem i serkiem light. Teraz bedzie tylko woda . moze jeszcze gruszke wszamie na koniec. Zaraz musze ogarnac troche mieszkanie i smigam na spacer-taki szybki marsz wrecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to leć na spacerek, ja już tylko w domku poćwiczę z hula-hopem :P A jak jest z jedzeniem w Anglii ?? Zaopatrujesz się w polskim jakimś sklepiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleth
hej dziewczyny, z tej strony 70kilogramowa leleth, ktora chce powrocic do swojej wagi z przed 2och lat, czyli 54-55 kg. mam 159 cm wzrostu, 20 lat. na poczatek postanowilam, ze 9lipca ujrze na wadze 62-63 kg ! malymi kroczkami i na pewno sie uda. zaczelam w poniedzielek.. nie chce sie katowac dieta, po prostu chce zaczac jesc madrzej, a slodycze i fast-food to moje uzaleznienie i przyczna klopotow z waga.. no wiec.. jem ciemne pieczywo, z warzywami, twarozki grani itepe, pije wode, nie jem slodyczy, jesli chodzi o obiady to postaowilam w tej kwestii nie przesadzac z dieta, czyli zjesc normalnie nawet i ziemniaki z usmazonym kotletem, ale z umiarem... oczywiscie fast foody won! wieczorami gdy jestem zdesperowana wcinam ogorki i marchewki. jestem dobrej mysli, dzis 4ty dzien i nadszedl mnie kryzys... SLODKIEGO !!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda-jesli chodzi o Angielskie jedzenie to wlasnie przez to angielskie jedzenie przybylo mi sie troche. Glownie zaopatruje sie a polskim sklepie. Mamy tez Lidla i tam sporo smacznych rzeczy mozna znalezc. Staram sie gotowac jednak po polsku a nie po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leleth - nie zalamuj sie dzisiaj. Z usmiechem na twarzy wszamaj ogorka i nie mysl o slodkosciach. Wlasnie to jest sprawdzanie naszej silnej woli. Zapraszamy do Naszego Klanu Odchudzajacych sie w miare zdrowo:D Wytzymasz-wierzymy w Ciebie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leleth witamy ;) Ja 3 dzień i kryzysu nie mam , a dziś nawet za dużo zjadłam ;( Zdesperowana pytam, bo ja przez 3 miesiące byłam w USA i przywiozłam kilka kg więcej , chociaż CODZIENNIE biegałam i miałam pracę fizyczną ... Nie ma jak polskie jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja juz jestem po spacerku i super bylo bo juz upal minal:) Cos mi dzisiaj brzuchol wydelo i boli jakos tak. Nawet brzuszkow nie moglam jakos robic bo taki twardy nooo.... A gdzie wy sie wszystkie podzialyscie cooo? Co do angielkisiego jedzenia to pwiem tak... gdybym jadla tak jak anglicy typowo:sniadanie, lunch, herbata, kolacja(pomiedzy 19:00-22:00) to duzo wiecej musialabym zrzucic. Do tego za duzo na poczatku szalalam z fast foodami:McDonalds, KFC, Pizza Hut...itp, itd... Ale teraz zdecydowanie jadam polskie jedzonko-coraz wiecej powstaje polskich sklepow utaj wiec nie ma problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24..............
mała paczka chipsów i wafelek w czekoladzie :) ehhh ale nie mogłam się powstrzymać dobrze że skończyło się tylko na tym za kare dodatkowe 30 min na steperze:) Miłej nocki życzę dziewczynki trzymajcie się jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) Wszystkie spicie, czy siedzicie w lodówce? :D Dziś rano musiałam zjeść białe pieczywo, bo nie było nic innego, a byłam straaasznie głodna, ale tylko pół rogala z wędlinką :P Zdesperwoana jak idzie A6W ? DAmy radę te 42 dni :)? Miłego dzionnka, bo ja zaraz lecę na shopping, tracić kalorie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona24 widzę, ze sobie nie żałujesz, ale widzę, ze umiar jest :) I tak 3maj :P Ja jestem przed okresem, ale wilczy apetyt mam zawsze po :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Hmmm jakby to powiedzieć?:) Zeżarłam troszkę chałwy wrrrr:( A tak pięknie się dzień zaczynał z ciemnym chlebem, szyneczką, rzodkiweką, ogórkiem, sałatą i pomidorem... wstyd mi. Ale od tej pory \"niciewo\" słodkiego już nie tknę:) Zjadłam swoje półtora kanapeczki z ciemnym chlebkiem i czekam do obiadku, na gotowaną rybkę i surówkę z kwaszonej kapusty - chyba, że skuszę się na pomarańcza jeszcze, ale do 16 dam chyba radę wytrzymać bez podjadania:) Hmm czytam o tym orbiterku i hula hopie - zastanawiam się co lepsze? Może coś zakupię...chociaż z tą moją motywacją to kiepsko raczej:( Pozdrawiam słonecznie z Wrocławia:) Moniu a kiedy na urlop do nas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleth
hej hej :) wytrzymalam wczoraj i zajadlam sie jedynie ogorkiem.. :) a teraz wcinam twarozek z warzywami .. :) ale czeka mnie ciezki weekend, gdyz mam urodziny, przyjezdza do mnie psiapsiola, wiadomo, chipsy,wino,impreza.. chyba musze sobie ustalic jakis limit, na ile bede mogla sobie pozwolic.. waga ani drgnie.. wciaz 7 dych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24.........................
no dzisiaj już lepiej trochę przystopował mój wilczy apetyt czuje że wcześniej będę mieć okres bo jakoś tak puchnę. Idę zrobić sobie jakiś obiadek posprzątam i zacznę cieszyć się weekendem trzymajcie się dziewczyny leleth na pewno będzie ok jak urodziny to wiadomo że na diecie być się nie da można sobie pozwolić byle z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutro szykuje się grill i się zastanawiam, czy pić alkohol ...jest dość kaloryczny .... Pić , czy nie pić, wódkę czy piwo ?(Oto jest pytanie :D)... izabo76 nie wiem jak działą orbitek ,ale hula-hop kupisz już za kilka złotych , tylko czytałam, zeby był efekt trzeba pól h dziennie kręcić, a mi po 10 minutach sie to nudzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja po pracy jestem i po przyjscu wzielam sie za sprzatanie chatki bo normalnie zapuscilam ja cos ostatnio. Moj jadlospis na dzis??-bylo malo... -kanapka z ciemnego chleba z kurczakiem bez masla; -kilka chipsow solonych-grrrr... -bulka grahamka z plasterkiem szynki, pomidorem i ogorkiem kiszonym -baton slim-99kcal -gruszka Mialam zrobic salatke owocowa na kolacje ale jak wzielam sie za sprzatanie tak nie mialam czasu na gotowanie:P A co tam u Was slychac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze każda ma małe grzeszki :P Ja zjadłam kilka frytek dziś (ale chyba 4 :D)... Najlepiej znależć zajęcie wtedy się nie myśli o jedzeniu... Jak mnie dziś pochłoneły zakupy to kilka h bez jedzenia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanęłam dziś oficjalnie na wadzę. waga nie oszukuje :( 67kg przy 175cm. Po tym zespół mi się humor. Cóż sama sobie zapracowałam na to :( Czas to zmienić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madame , ale 67 kg to w granicach Twojej wagi ;) Kolejny dzień wytrzymałam, ale nie wiem co będzie jutro ... Dobrej nocki !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i weekend, będzie cięzko dziś... :( Już po śniadanku, kąpiel i biorę się za siebie :) Miłego dzionka życzę Wam Dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co postanowiłam kilka dni temu ze nie będe jadła po 17 choćby nie wiem co!!! no i prawie przez tydzień sie udawało. tzn tak sie układało ze ostatni posiołek jadłam przed 16 i później nic. Zauważyłam ze brzuch miałam jakby mniejszy. No ale wczoraj zalewałam moje nie zdane prawo jazdy no i piłam wódke:)malo zjadłąm bo nie zjadłam kiełbachy z grilla ale zjadłam trzy ciastka i kalka prażynek no ale to było juz zdrowo po 20:( no ale cóż życie:) a dziś rano śniadanko kromeczki z sałatą i pomidorkiem i chudą wędlinką. teraz zjadłam batonika fitness no to taka pocieszenie za wczoraj:) ale mam zamiar nadal trzymać sie planu tylko cholender troche mało pije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co postanowiłam kilka dni temu ze nie będe jadła po 17 choćby nie wiem co!!! no i prawie przez tydzień sie udawało. tzn tak sie układało ze ostatni posiołek jadłam przed 16 i później nic. Zauważyłam ze brzuch miałam jakby mniejszy. No ale wczoraj zalewałam moje nie zdane prawo jazdy no i piłam wódke:)malo zjadłąm bo nie zjadłam kiełbachy z grilla ale zjadłam trzy ciastka i kalka prażynek no ale to było juz zdrowo po 20:( no ale cóż życie:) a dziś rano śniadanko kromeczki z sałatą i pomidorkiem i chudą wędlinką. teraz zjadłam batonika fitness no to taka pocieszenie za wczoraj:) ale mam zamiar nadal trzymać sie planu tylko cholender troche mało pije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda_85 - niby granica, ale miałam nadzieje że jest mniej ;) :) Dziś wypiłam kawę i 2 kawałki chleba z sałata lodową i pomidorkiem. A teraz wybieram sie na rowery z moim lubym ;) Wracam wieczorem. Papa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjaca EB szkoda, że oblałąś prawko, ale będzie nast raz ;) Będę mocniej trzymała kciuki;) Ja dziś nie pije, bo będę kierowcą :) miłego wieczorku, jutro zajrze . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleth
cześć dziewczyny. wczoraj z okazji urodzin wciągnęłam kawalek sernika, ale z powodu okazji czuję się rozgrzeszona.. wieczorem kilka chipsów + wino z przyjaciółką, ale to tez wiadomo.. staram się nie myslec o jedzeniu.\ na obiad wsunelam nalesnika ze szpinakiem,czosnkiem i serem nie chce mi sie slodkiego [np. czekolady], ale np pizze, cheesburgera z mc.. cos takiego duzego i konkretnego echh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloooo.. Ja juz po pracy i po obiado-kolacji(omlet z bialek, z plasterkiem szynki i pieczarka). Do tego salatka z polowki pomidora, szczypiorku i kukurydzy z puszki. Wiec zdrowo. Do tego na lunch miseczka zupy a w miedzyczasie jablko i gruszka. No i oczywiscie wodaa. Jeju, ogladam teraz Nigella Expresowo na TVN Style i robi tort lodowy..Hmm.. Mniam mniam. Ale mam ochote na cos slodkiego...jumii:) Madame-Twoja waga jest w porzadku. Nie jest tragicznie wiec skad ta smutna minka???? Ruda-ty tez tak masz, ze jak wolne jest to wszystkie niedobre jedzonka wlatuja w lapki??Ja tak mam wiec wole normalnie w pracy siedziec:) TyjacaEB-niejedzenie po 17:00 jest ok, ale zalezy od tego, o ktorej godzinie chodzisz spanki bo boje sie tylko o to, ze jak chodzisz pozno, to bedziesz glodna i nie daj Boze bedziesz lapala za niedozwolone papu. Ale wczoraj zgadzam sie-zaszalals:P Bedziemy trzymac kciuki za nastepny raz...:)Oczywiscie o prawko chodzi:P Leleth-Jestes rozgrzeszona-z sernikiem. Okazja byla wiec jest OK:):):) A ja z kolei mam ochote na jakies slodkosci-czekolade na przyklas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem dobry :P Wczoraj byłam na grillu , piłam, wódke... :( Zjadłam kawałek karkówki i trochę sałatki, ech... Ale w końcu sobota była :) leleth wszystkiego najlepszego z okazji urodzi :) Zdesperowana mi zawsze w pracy te niedobre jedzonka wlatują, a mam obok cukiernie, więc czesto odwiedzana była przeze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooo Leleth-Happy Birthday to you, Happy Birthday to you, Happy Birthday Dear Leleth, Happy Birthday to Youuuuuuuu:D:D Ruda-dobry ten dzem coo:D Dobrze, ze ja kolo siebie nie mam zadnych sklepow tylko same hotele:) Wiec nic mnie nie kusi. Chyba, ze czasami w kuchni, szczegolnie wieczorem kiedy kucharze gotuje, czasami pyszne deserki to nie moglam sie oprzec. Teraz to tylko lyzeczka na dobry smak:) Ja smigam na plaze bo upal niemilosierny-jak w cieplych krajach normalnie. A na 15:00 do pracy smigam:) Buzka i udanego wypoczynku zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem pyszny- truskawkowy zwłaszcza :P Ja też muszę kogoś na spacer wyciągnąć... Miłej i słonecznej niedzieli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona24....................
hej dziewczynki co tam u was no ja tez wczoraj poszalałam bo był grill zjadłam dwie kiełbaski hehe :) nieplanowane no ale w ogólnym rozrachunku nie było tak źle poza tym jak weszłam dzisiaj na wagę to przeżyłam szok już dawno się nie ważyłam tzn z 2 tygodnie i patrze a tu 2 kg mniej szok!!!! a naprawdę jakoś nie dietowałam do przesady jednak ten steper robi swoje dobrze że się nie zniechęciłam zbyt szybko do tych ćwiczeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×