Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KrysiaFM

jak znaleźliście swoją pracę?

Polecane posty

Gość KrysiaFM

W jaki sposób znaleźliście swoją pracę i co to za praca? Tzn. jaka branża? Ciekawa jestem, bo kończę zaraz studia i muszę przyznać, że nie mam pojęcia jak się zabrać za poszukiwania. Nie wiem czy na pewno chcę pracować w zawodzie, bo chyba mam predyspozycje do czegoś zupelnie innego, ale to tak czysto teoretycznie, a czy w praktyce też tak jest - nie wiem, bo nie pracowałam... Poza tym tyle tych ogłoszeń, a nigdy nie wiadomo gdzie się trafi... to jak było z Wami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopiec...
u mnie firma "wystawiała się" na uczelni, zagadałem, wysłałem CV i here i am :) branża: informatyka, programowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nebieska
A ja wertowałam setki ogłoszeń, aż wreszcie znalazłam moją pracę :) Było to dość uciążliwe, bo często firmy szukają poprzez jakieś agencje hr i wtedy tak naprawdę nie wiadomo czy spotkanie jest w sprawie jakiejś fajnej firmy czy firmy krzak, więc raczej bezpośrednio wolałam szukać :) Niezłym pomysłem jest też stworzenie sobie profilu na goldenline czy tym podobnym serwisie, podobno tam też pracodawcy szukają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjkfol
No i nawet hh na takich portalach dość często się odzywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Macierzanka
Przez 3 lata wysyłałam CV na ogłoszenia i bez ogłoszeń, dałam anons do gazety, zalogowałam się na kilku portalach z ofertami pracy, chodziłam 2 x w tygodniu do PUP-U (w miedzyczasie zaliczyłam staż, akwizycję i dużo zleceń na czarno) aż za trzy tysiące stodwudziestympiątym razem trafiłam :). Acha, jeszcze chodziłam po firmach w rodzimym mieście i pytałam znahomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Macierzanka
Grafika/reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj wysyłam maile do interesujacych mnie firm...nie odpowiadam na ogłoszenia, wysyłam całkiem przypadkowo i jak dotąd z bardzo dobrym skutkiem, zmieniałam w ten sposób pracę kilkakrotnie az wreszcie chyba znalazłam swoje miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziknieanna
a mnie hh znalazł i zaproponował lepszą pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
to miałaś dużo szczęścia :) A ja właśnie szukam pracy przez headhuntera i mam nadzieję, że szybko znajdę. Jestem księgową i znalazłam nawet firmę hh, która się w tej branży specjalizuje. Nazywa się Talent Stream - może ktoś coś słyszał i może powiedzieć? Wydaje mi się, że są dobrzy i jestem zadowolona, ale może też macie z nimi jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branżasłużba zdrowia
roznosilam swoje cv po wszystkich mozliwych miejscach, ktore pewnie lądowały w koszu, w końcu zapisalam sie do UP, tam zalatwiłam sobie staż, i po stażu zostałam juz jako normalny pracownik ( a wczesniej zostawialam tam CV tylko nikt nie zworcil na nie uwagi, ale po kilkumiesięczynym przetestowaniu mnie, stwierdzili ze się nadaje;) ) w moim zawodzie bardzo liczy się doświadczenie i byle kto mnie nie zastąpi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą pracę dostałam po zostawieniu cv u pracodwacy. Kolejne dostałam wysyłając CV głównie na maila danej firmy bądź z ogłoszeń na portalach internetowych. Obecnie mam wreszcie w miarę "przyzwoitą" pracę z której jestem zadowolona. Branża finansowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×