Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katiaka

architekt wnętrz- cena za projekt

Polecane posty

Gość gość
Polecam świetną pracownię architektoniczną ARCHITETTO.PL Jednak co fachowa pomoc, to fachowa. Jest różnica, a mieszkanie jest wyjątkowo piękne i bardzo oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga34q
Moja siostra korzystała z usług biura architektonicznego Architega - http://www.architega.pl/o-nas.html Mieszkanie po aranżacji wygląda całkowicie inaczej, ma swój styl. Jest małe, ale urządzone rewelacyjnie. Nie długo z mężem zabieramy się za remont domu i zastanawiam się czy nie skorzystać z pomocy takiego biura. W sumie fachowa, profesjonalna pomoc to pewność że wszystko, każdy szczegół będzie pięknie urządzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własne mieszkanie zaprojektowałam sama, natomiast jestem pod wielkim wrazeniem efektow pracy firmy http://interbiuro.pl/ która zajela się arnazacja powierzchni biurowej w firmie w ktorej pracuje. Nasze biuro wyglada teraz super nowoczesnie i jest naprawde funkcjonalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka212
Cena za projekt zawsze ustalana jest indywidualnie, w Bydgoszczy stawki zaczynają się od 80zł/m2. Przy okazji szczerze polecam Akademię Dobrych Wnętrz domoplex.pl, przy projekcie wnętrz w moim domu zastosowali takie rozwiązania, na które sama bym w życiu nie wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_akrt
Cena zależy od architekta, ceny rozpoczynają się od 50 zł za metr kwadratowy i generalnie najczęściej można spotkać usługę za 100 zł za mkw Jak szukasz kogoś dobrego to polecam projektanta z Lublina: http://artarent.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kuchnię od podstaw projektowała firma architekturaiwnetrza.com. Jestem mega zadowolona z ich usług bo dodatkowo sami produkują meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mieszkanie aranżowała firma architekturaiwnetrza.com i jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Cena projektu zależy od wielkości mieszkania itp. Musisz sama z nimi ustalić stawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna812
Osobiście korzystałam z usług firmy Living Box. Przepięknie urządzili nasze nowe mieszkanie. Jesteśmy z mężem zachwyceni, ponieważ efekt końcowy jest jeszcze lepszy, niż zakładaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania77S
Super sprawdza się biuro projektowe z Poznania. www.kaminskadorota.pl miesiac temu zakończyliśmy tam remont mieszkania z mężem i jesteśmy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donten Design
Projektowanie wnętrz, salonów, łazienek, kuchni i sypialni. Tanio i rzetelnie! najlepszewnetrza.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadekRaf
Najlepiej zapytać u źródła, bo cenniki w zależności od naszych wymagań i potrzeb się różnią. Nie ma jednej konkretnej ceny. Jak szukasz dobrego architekta wnętrz, który zajmie się projektowaniem mieszkania to mogę polecić dd Architekci z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Zanim odpowiedzielibyśmy na Pani pytanie w pierwszej kolejności chcielibyśmy dopytać. Czy potrzebuje Pani -Konsultacji, która pomogłaby rozwinąć aranżację samodzielnie? -Pomocy w zakresie rozrysowania układu funkcjonalnego? -Czy też kompleksowego projektu wraz z wizualizacjami? Wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki. Ceny usług zaczynają się od 20-300 zł. Zapraszamy do współpracy. www.architekturalni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena projektu jest mocno indywidualna dlatego warto się zgłosić osobiście. Jeśli chcesz namiary na dobrą firmę to mogę polecić Ci www.perfectus.net.pl. Projektowali również wnętrza mojego domu i wygląda rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama zajęłam się aranżacją mojego mieszkania, sprawiło mi to dużo radości i mam ogromną satysfakcję z wykonanej pracy. Trafiłam na fajny sklep online z elementami dekoracyjnymi www.lesprit.pl i wiele rzeczy zamówiłam do swojego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 84Hania84
dla mnie świetną robotę wykonała firma z Warszawy. to co mnie zachwyciło oprócz wielu praktycznych porad to to, że sami znaleźli i polecili mi meble, które pasowałyby do stylu angielskiego. każdy pokój miał mieć inny wystrój, jednak zależało mi na prostocie i pastelach. Architekci www.iprojektywnetrz.pl pokazali mi katalogi, w których znalazłam super żyrandole i śliczną białą komodę. Współpraca przebiegała bardzo sympatycznie, na każde spotkanie mieli dla mnie ciekawe podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny są mocno indywidualne dlatego popatrzyłabym na wielu stronach i wybrała tą która ma renomę. Cena przecież nie jest jedynym wyznacznikiem. Sprawdź ofertę http://wmw-architekci.pl/ robili projekt mojemu znajomemu i był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://kpstudio.com.pl - Myślę, że warto byłoby się przyjrzeć tym architektom. Jak dla mnie świetni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siimmmba
Też mam dobre doświadczenia z ta firma iprojektywnetrz.pl - Zobaczcie sobie stronkę. Mnie przekonało, że tam projektują od '98, wiele teraz partaczy działa niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katkatoja
Ja myślę, że dobry projekt nie może kosztować mało, to tak samo jak kupujecie meble do mieszkania, tanie nie posłużą długo więc trzeba je szybko wymienić. A mieszkanie robi się na lata a nie na chwilę! Jak coś jest tanie zwykle jest niewiele warte, to znaczy że ktoś nie ceni swojej pracy. Najlepiej sobie wypośrodkować, ja szukałam projektanta wnętrz w Warszawie i oferty były od 50 zł za metr do 300 zł za metr. Wybrałam projektanta w cenie 140 zł za metr i mogę zdecydowanie polecić. Jest to pracownia www.gutdesign.com.pl W ogólnej sumie jaką musieliśmy wydać na wykończenie to jest bardzo mało, naprawdę. Warto te pieniądze przeznaczyć na dobrą usługę! Zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i nerwów, sami dostawaliśmy oczopląsu od oglądania wszystkiego w sklepach. Projektantka nam we wszystkim świetnie pomogła, doradziła, zebrała w całość i wyszło super, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja umówiłam się na spotkanie z Panią Natalią Kolasińską. Robiła projekt dla mojej znajomej i polecała mi własnie ją. Była zadowolona ze wspólpracy, mówi że od razu złapały kontakt. Koleżanka ma maleńką kawalerkę, a p. Natalia zastosowała takie "metody", że mieszkanko jest w pełni wykorzystane i funkcjonalne. W przyszłym tygodniu zaczynamy działać z moim mieszkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka B
Ja w Warszawie bardzo gorąco mogę polecić firmę iprojektywnetrz.pl, na każdym etapie współpracy okazali sie pomocni. Widać od razu, że ludzie z wieloletnim doświadczeniem ! Wszystkie dodatki, potrzebne elementy załatwiali i wiedzieli co i gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny są zależne od tak wielu czynników, że nikt nie powie Ci konkretnej. Ja w okolicach Krakowa korzystałam z http://www.woprojekt.pl/ i nie zapłaciłam chyba jakoś bardzo dużo, a efekt był satysfakcjonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszty wynajęcia architekta wnętrza są bardzo różne, zaczynają się od kilkudziesięciu zł/m2, ale mogą wynieś i kilkaset zł/m2 - wszystko zależy od doświadczenia i renomy architekta, oraz zakresu prac. Najmniej zapłacimy za sam projekt wnętrza, a najwięcej za dodatkową aranżację przestrzeni i nadzór nad całym procesem. W W-wie sprawdźcie sobie 370Studio, tutaj http://370studio.pl można obejrzeć niektóre ich projekty wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaC
To oczywiście bardzo ogólne pytanie, można powiedzieć, że nieco podchwytliwe, bo wiele zależy od rodzaju i zakresu prac, czy oprócz projektowania wnętrz, wchodzi w grę również aranżacja, a nawet wykonawstwo. W cenach duże znaczenie ma doświadczenie architekta wnętrz / biura projektowego. Innej stawki zażąda student, innej doświadczony projektant. W skrócie, podając przykład na bazie Bydgoszczy (http://mobilianidesign.pl/jak-pracujemy/ lub http://jlt-design.pl/oferta/projektowanie-wnetrz-w-bydgoszczy/) ceny zaczynają się od około 50-70 zł za 1 m kw. w górę. Ceny w stolicy są już wyższe, ale nawet tam ciężko znaleźć projektanta za mityczne 500 zł za metr. Z doświadczenie powiem, że warto wybrać doświadczoną firmę, żeby później nie żałować decyzji, jak coś pójdzie nie tak. Wbrew pozorom dobry architekt potrafi dużo obniżyć koszty projektu dzięki swoim powiązaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamakayama
W tej chwili średni koszt pracy architekta wnętrz w Warszawie wynosi ok 150 zł/m2. Czy to jest dużo jeśli na wykończenie mieszkania wydaje się średnio 2000 - 2500 zł/m2?:) Ja polecam firmę gutdesign, www.gutdesign.com.pl Dobre, funkcjonalne projekty wnętrz wraz z realizacją przez ekipę remontową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w Decoroom masz pakiety wykończeniowe obejmujące także wykończenie wraz z kosztem materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chmiest Pracownia Architektoniczna z Krakowa - polecam współpracę z tą firmą, głównie projektowanie ogrodów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da sie tak z gory założyć ceny, bo każdy projekt jest inny, osobiście mogę powiedziec IC tyle, ze ja projektowalem wnetrze dzieki firmie www.in-designer.pl i jeste bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, ze każdy jest inny, ale jeżeli poszukujesz czegos w dobrej cenie i jakosci to polecam Ci firme www.martawanat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarTynkaU
ceny za projekt u architekta wnętrz są na prawdę przeróżne, od tych strasznie wygórowanych, po całkiem przyzwoite. decydując się na wykonanie projektu należy mieć świadomość co składa się na cenę wykonania zlecenia. Przeczytasz o tym więcej w tym artykule: http://www.zoj.com.pl/czy-architektura-wnetrz-jest-droga/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×