Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna taka

Przedłurzacz orgazmów poszedł sobie i nie mam z kim rozmawiać

Polecane posty

Powiem Ci, że sesje i studia to ja ostatnio mam trochę jakby w....(wiesz gdzie;)) Goście okien nie tylko nie umyją, a jeszcze skontrolują ich stan:o i ...mojego życia osobistego też, a chwalić się nie ma czym:o I wierz mi - naprawdę mi się ostatnio NIC nie chcę - aż mnie to dziwi i martwi:o. Może Ty coś poradzisz:p? A z tą miłością, to chciałabym, żebyś miał rację:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za Goscie co kontroluja czy okna sa czyste ? :o Ich zainteresowania Twoim zyciem osobistym - nie komentuje.Pamietam jak miałem 4,5,6 lat i przychodzili goscie do domu,to zawsze najbardziej mnie wkurzaly komentarze: Jaki on już duży,jak urósl...itd...:o Na stan Twojego chcenia mozna oczywiscie wpłynąc.Tyle tylko,ze efektów trudno sie tu spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... W wyobraźni jestem wiatrem, co bawi się Twymi włosami, co delikatnie łaskocze uszy tajemniczymi szeptami. W wyobraźni jestem zapachem, co zmysły drażni przyjemnie, co goni oddech, napina skórę i marzyć każe potajemnie. W wyobraźni jestem wodą, co z Twego prysznica tryska, piersi jak płatki kwiatów zrasza i w intymności ciała się wciska. W wyobraźni jestem snem, co fantazję spuszcza z łańcucha, co nie ma wstydu i żenady i nie wie co grzech, co skrucha... .................................................... milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Jak milo sie zrobilo z rana:-)) Pozdrawiam i milego dnia Wam zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Smutna--->jak sie masz? Wszystko dobrze?:-)) Ja cos zle sie czuje,jakos tak mi slabo i niedobrze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO--->Witaj👄 Wlasnie ,ze mdli:O,moze za duzo slodyczy zjadlam:-(( Wolne dzis masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to odpoczywasz na kafe?;-)) Ja 2 godziny temu wrocilam z pracy,ale piatek wzielam sobie wolny(bede miec caly dzien dla siebie):-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przedłurzacz Ty to zaraz byś chciał wszystko wziąć;), a ja dałam Ci do wyboru tylko piernikowe serce❤️, kwiatek🌼 i muśnięcie ust👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak piatkowy wieczor byl by w sam raz ;-))Bardzo nad tym ubolewam;-)) P.S przypomnialam sobie ,ze jeszcze @jestem Ci winna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dokładnie o tym samym myślałam. Cóż za niesamowity zbieg okoliczności:p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D smutna--->widzisz,PO mowi,ze mnie sie nie da zbalamucic;-)) Ale dziekuje za troske o mnie;-)) PO---->a na jakiej podstawie wysuwasz taki wniosek?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×