Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna taka

Przedłurzacz orgazmów poszedł sobie i nie mam z kim rozmawiać

Polecane posty

:D...juz odpoczywasz:P;-)) 2 dni to to stanowczo za malo;-)) Hmmm,@ mi dzis obiecales!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam wiec cierpliwie.no chyba ,ze dzis juz nie masz czasu,a i po pracy pewnie zmeczony jestes-wiec moze byc jutro:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm,pusto,mam nadzieje,ze na adres ,ktory mam w profilu? Zmykam juz spac. I Tobie tez radze to samo zrobic:-)) Spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się spac... Taki upał Muszę się rozebrać jeszcze bardziej do naga Czy będziesz patrzyła? Jak będziesz? Muszę się poruszyć, pośladki przylepiły się już do skóry i do twojego wzroku, którego tutaj nie ma. A ja jestem. Jak najbardziej żywy, z kropelkami potu, z przetaczającą się krwią wewnątrz. Naprawdę jestem. Mam wszystko, co męskie. Brakuje mi już tylko tego, co takie kobiece w Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tamten adres juz od kilku dobrych msc niewazny:-)) dziekuje 👄za @. Obiecuje,ze odpisze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedłuzacz to cyborg
wróci,on zawsze wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi się topik udał:D Myślałam, że umrze beze mnie, a on jest i ma się dobrze:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ PO--->kto by do takiej godziny przy kompie wysiedzial;-))nie te czasy...nie ta mlodosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO--->👄 ja to o 7 juz wstaje:O.w niedziele i sobote moge tylko ciut dluzej spac,ale w sumie to szkoda mi czasu na spanie-taka piekna pogoda,a ogrodek ktos wykosic musi:-)) Dzis mam ostatni dzien wolny,wiec musze wszystko zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo trawa juz bardzo duza w ogrodku i zle sie opalac :P A dla czego sama.hmmm,bo lubie to robic:P Zmykam na rolki,poki sloneczko nie grzeje starsznie:-)) Milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×