Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość Ju......
Brzydalku, Tu tez jestes adwokatem swojego kutasa? Topik Retro jest boski.:P:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedną służbową ktora czesem dzwoni bez wytchnienia :O i drugą mam prywatną ...fakt ...dosyć rzadko używam ;) ten numer ma tylko kilka osób ;) Bardzo była mi przydatna jak mój Tata chorował i też po to ją wtedy kupiłam .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ja mam moją wyciszoną, bo nie przepadam za pogaduchami. Ale czasami trzeba dzwonić. A sms-ów pisać nie lubię, bo to czaso- i pracochłonne jest. Jeszcze się do mojej nowej nie przyzwyczaiłam i naciskam nie ten klawisz po napisaniu długaśnego mesa.:o Echh, komórki... Mnie najbardziej denerwuje to, że zawsze muszą mnie okraść. 5 razy w roku to minimum. A gwałcić, cholera, nie chcą.:o Głupie drechy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Brzydalku, mam nadzieję, ze sie nie pogniewałeś na tego adwokata?:P:D Komórki służbowe... Mój ma. I dzwoni bez przerwy. A ja się wkurzam, że odbiera. No bo co, przecież ze mną się spotkał a nie z komórką.😠 Mnie się nie zdarza odebrać przy kimś, chyba że za przyzwoleniem, kiedy już naprawde muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydalku, Tu tez jestes adwokatem swojego kutasa? Topik Retro jest boski. " Muszę poczytać, wtedy odpowiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlazłam ...poczytałam trochę hihihih.... uśmiałam się w pewnych momentach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydalku, mam nadzieję, ze sie nie pogniewałeś na tego adwokata? " Jeszcze nie wiem :p, w którym to temacie jest? Gierki damsko- męskie.. ? Iktóra strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nie chodzi o stronę!! Poczytaj całość. To o adwokacie chyba na 8. było. Ale nie musisz czytać topiku, żeby wiedzieć, czy jestes jego adwokatem, nie?:P Booooli😭😭 Mężczyźni niech się cieszą, że nie doświadczają.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale nie musisz czytać topiku, żeby wiedzieć, czy jestes jego adwokatem, nie?" Może i nie, ale musiałbym to dogłębnie przeanalizować :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Co Wy wszyscy z tym analem!!😠 Sadyści😭 I to jeszcze dogłębnie😭 :P A tak poważnie to analityk to bardzo pożyteczny zawód.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poczytaj całość. To o adwokacie chyba na 8. było." Nie wiem dlaczego, ale jakoś nie darzę retro sympatią i omijam jej topiki. Tak mi się wydaje, że ta kobieta zbyt wiele wymaga od mężczyzn. A facet to facet, pewnych rzeczy nie przeskoczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohoho
hoho...brzydal w roli gwiazdora..no ladnie ,ładnie......bawcie sie dalej dzieci,tylko grzecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Facet to ponoć wyżej ch... nie podskoczy. Ale się nie znam, nie jestem facetem. Tylko zastanawia mnie, dlaczego Wy z taką nienawiścią/antypatią na tę kobietę reagujecie... Czyżbyście odnajdywali w opisywanych przez nią przypadkach siebie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam cytat z Retro, żeby wszyscy wiedzieli o co biega z tym adwokatem: "czyli takie j**nięcie w łeb od losu, z ktorego wyratowalby Cie facet... dziękuję, było tego aż za wiele. nikt mnie inny nigdy nie ratował z opresji, tylko faceci. oczywiście, w większości po to by mnie potem bzyknać. jak się nie dało, to obraza boska. dlatego uważam że są obrzydliwi i są adwokatami swoich kutasów. i już." Interpretując to, tak jak to zrobiła Retro, to chyba nie jestem, ale pewności nie mam. Swoje zapatrywanie na sprawy seksu już przedstawiłem. Jednak popęd płciowy to silna rzecz, ale czy byłbym zdolny aż do takiej hipokryzji? Nie, chyba jednak pozostanę przy tym, że nie jestem adwokatem swojego kutasa. To związek partnerski, choć z lekką dominacją charakteru nad popędem. Ale mogę się mylić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Samiczka przyszła:D:D:D Brzydalku, no to świetnie, że potrafisz panować nad małym. Dobry materiał na męża z Ciebie jest.:P:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko zastanawia mnie, dlaczego Wy z taką nienawiścią/antypatią na tę kobietę reagujecie..." To jedna z tajemnic wszechświata :p. Faceci nie pałają sympatią do retro. A tak na serio, to naprawdę nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Może po prostu to jej podejście do mężczyzn, tak jakby byli tą gorszą kategorią ludzi. Takie mam odczucia. A ja się za gorszego nie uważam, choć będę kobiety wychwalał pod niebiosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Brzydalku, no to świetnie, że potrafisz panować nad małym. Dobry materiał na męża z Ciebie jest. " Nawiązując do pewnej polemiki z komiczne - niestety tego nie wiem, że na 100% potrafię zapanować, ale wierzę, że tak ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
"A ja się za gorszego nie uważam, choć będę kobiety wychwalał pod niebiosa." Nooo... piękne to było. Oczyma wyobraźni widzę sznureczek kobiet ustawiających się do Ciebie z kolejkę. Ty już wszystko wiesz:) A pod takim nickiem sie ukrywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczyma wyobraźni widzę sznureczek kobiet ustawiających się do Ciebie z kolejkę." A ja czasami widzę inny sznureczek, ale dziś z nią rozmawiałem, wiem nie będę smęcić. W sumie udany dzień :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohoho
Ja tam lubię retro,nie lubią jej ludzie zkompleksieni i przewrażliwieni lub tacy,którym nie pasują osoby myślące po swojemu.Brzydal,chłopcze,trochę przesadzasz.Wyluzuj.Za bardzo analizujesz i rozkładasz na czynniki pierwsze.W gruncie rzeczy chyba Tobie to by z retro nic nie groziło...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W gruncie rzeczy chyba Tobie to by z retro nic nie groziło...hehehe" To jakaś aluzja do mojej potencji, libido? Zapewniam Cię, ze pod tym względem jestem normalnym, zdrowym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nawet niech nie próbuje próbować!!😠 No:P To cieszę sie bardzo, że dzień zaliczasz do udanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Miłego popołudnia i wieczoru życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×