Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Ja sie też wkręciłam. dziś nie pojechałam na nielegalne wyścigi samochodowe i powiedzaiłm chłopakom, że mam duzo pracy paierkowej, żeby tu posiedziec bo w pracy dzis średnio mogłam bo miałam wążny eksport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wszystkim i o niczym :D. Ale założenie było takie, ze to topik szczerości. Nie mylę się chyba Ju? To tu jakaś gra jest prowadzona? Kurcze, ja jak zawsze dowiaduję się wszystkiego ostatni :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo retro szanowała na tym
Piwa nie mam bo kasa nadal nie przyszła. To przez topik o Retro:O Samica nie Ty jedna:P na poczte idź bo ubije! Topik jest.. no o tym o czym sie aktualnie gada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Po raz pierwszy napisalam na pomarańczowo zresztą całkiem przypadkowo:D:D Ze złosci na Stronniczego zaczelam pisać nie zauwazywszy ze nie mam wpisanego nika... i poszło. Jka bee chciala Ci dokopać zrobieto na czarno:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze:P Tylko szasem za szybka w dzialaniu:D:D Cała ta afera mnie wk************************ wia i tyle. A ostatni post Retro jeszcze bardziej mnie wpienił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry co się nerwisz zlość piekności szkodzi spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytkowa wydaje ci się :P zawsze może być gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyś 🖐️ nefrytkowa no wierz że może a jakby odpadły ci piersi wypadło jedno oczko ręce zamieniły się w macki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wtedy kurde mialabym kase! Gralabym w horrorach.. a jakie mialabym powodzenie:classic_cool: 0 wydatków na charakteryzację:P Ech.. a tak..😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz nefry ale byłoby gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko, jesteś inteligentna (odnoszę takie wrażenie, chyba się nie mylę? :p ), więc jesteś na dobrej drodze do tego, aby tą mądrość zdobyć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasa będzie cholera ją wie:O To moja wina ze mam dolek.. ambitna bylam i zaplacilam wszelakie oplaty i po co??? No to teraz mam:O Spoko.. lodówa pelna, koty maja full zarcia tylko piwa brak:D:D:D Nie przesadzaj Justyś:P:P:P Moja córka bije mnie na głowę:D A Stronniczy.. to jego kolejny psełdonim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam dorosnąć. Tak naprawdę tylko dzieci potrafią być szczere, a to ważna sprawa w życiu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna.. wnioski wyciąga sie.. po nie weim ktorym razie. ja wyciągnełam.. hmmm nie powiem bo wstyd. Ale dzieki kafe odzyskalam jasność umysłu i wyszlam zpomroczności jasnej:D:D Wrócilam do swojego ja.. I bardzo sie z tego ciesze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×