Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

ZASNĘŁA!! ZASNĘŁA!!! ZASNĘŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111 bosz baby czuje się i wyglądam jak ywy trup - raptem 16 godzin wycia- ja piernicze ale przynajmniej nie mialam czasu na wnikanie kto jest kto tez czasem mam prawie pewnosc ze pisze z ta sama osoba alepod innym nickiem- ale szczerze powiedziawszy piszę do nicka nie do osoby - więc najwyzej co to za roznica ja nigdy nie mialam drugiego nika i o zgrozo nigdy nie piszę na pomarańczowo za co czasami tez mi się dostaje ;) ufffff aaaa wczesniej nie mialam sil samico wspołczuję problemu z nogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, gratuluję:D zasniecia zołzowatej, oczywiscie. Na inny temat sie nie wypowiadam. Swoje wiem i niech tak zostanie. Nie wiem.. może czas odejść? A na razie.. mam nowa Narnię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry;) ile czasu jestes na cafe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem od poczatku czyli od 2003. byłam do 2005.. a potem przerwa i tylko podczytywanie. Wrócilam na stałe lipiec 2007. Tylko.. miailam ten sam nik inaczej pisany.. i zapomniałam hasła:D I dlatego mam \"nowy\" Pamietam Kai, Trawnika, Katisie, Martini, ZM, Gio, Iwosie:D Stary wyjadacz ze mnie:P No i czatowalam też:P I na innych forach bywalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa skarbie co ty się retro przejmujesz ona i tak jest dostaczenie poryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik powinien sie nazywać kim jest retro oraz inne sprawy dot. retro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie 🖐️ jakby siętak nazywał to bym tu nie wchodził :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... nie czytałam Szukanie wcześniej.... no cóż.... napisałam na topiku co myślę ;) heloł wszystkim... :) nadal chcę kopa w dupę :O czy to zboczenie ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś 🖐️ jak chcesz to moge zasadić :P ale za skutki nie odpowiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomku.... tak mi źle że jak mnie dupa zacznie boleć to skupię się na niej po prostu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami... ja nie. Poniewaz ja na to nie stać. I.. mnie sie nie pomieszały te swiaty dlatego mam ambiwalentne uczucia co do tematu Szukanie. Ale ja jestem wredna, złosliwa i zawsze cos podejrzaewam:O zboczenie eks-zawodowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nazwy sie nie nazywa ale z treści można inaczej myśleć:P ---------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie już dawno pomieszały nedługo będzie rok mojej bytności tutaj.. cholercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a ja powoli was opuszczam czas odespac nocke zarwaną o ile to będzie mozliwe:O sami a z toba się zgadzam - tylko takie przepraszam to nie jest prosta sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś ale jak cię uszkodzę :P złośliwa ja się nie zamotałem może dlatego że do kafe podchodzę z dużym dystansem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
jestem nie w temacie wiec spytam,może nawet ktoś odpowie;) za co ma Was przeprosić? bo ja nie jestem zorientowana o co wszystkim chodzi z tą laską:) rzadko wchodziłam na jej topy bo mają za dużo stron,a ja leniwa i nie chce mi się tyle czytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dystans dystansem, ale jednak wchodzi w tryb dnia codziennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie ja po odwyku stwierdzam że nie bardzo wchodze jak mam wolny przebieg jak jestem czymś zajęty to nie ma mowy żebym wlazł więc u mnie to zależy od tego jak wyglądam z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×