Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gnomi i co, lepiej Ci? Mam rozumieć, że zostałeś urażony do żywego przez Justynę? Domyślam się, że chodzi o ten temat z rozwodnikami? Nie czytałem dokładnie, tylko zerknąłem tam. I nie zamierzam czytać już. Nic mnie to nie obchodzi, ludzie czy Wy potraficie trzymać dystans, do tego co się tu pisze? Niektórzy piszą tu, bo potrzebują wysłuchania, niektórzy, bo chcą sobie jaja porobić, inni chcą prowadzić dyskusję. Ju teraz jest chyba na tym ostatnim etapie, chciała sprowokować do dyskusji. Nie muszę tego czytać, aby wiedzieć, że taki miała zamiar, a nie obrażać ludzi. Ile to razy pisała, że podoba jej się retro i jej topiki. A podobają się jej, bo są prowokacyjne i skłaniają do zażartych dyskusji. I Ju chciała tego właśnie spróbować. Ju, ja Cię tam lubię, jako jedyna przejęłaś się tym co tutaj piszę, okazałaś zainteresowanie i publicznie chciałem Ci za to podziękować. Nie chce tu nikogo urazić, było wiele rad, od wielu ludzi, ale tylko Justyna przejawia jakieś większe zainteresowanie moimi problemami. Jestem jej za to wdzięczny, bo ja tu zacząłem pisać, aby mnie ktoś wysłuchał i Ona słucha. I mam nadzieję, że będziemy mieć jakiś kontakt ze sobą, nie tylko na czas mojego kryzysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal zobacz jak JU zachowała się na TWA za temat z rozwodnikami miałem ją gdzieś ale za takie chamstwo no comment jest wredna i tyle niech się dobrze bawi dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest to TWA, gdzie ten temat. Jeśli nawet coś przeskrobała, to trudno, każdy popełnia błędy. Ja nie zmienię zdania, lubię ją i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie komentuje zachowania Ju bo nie odzywa sie na gg,wie o mnie duzo,teraz jak bedzie ktos pomaranczowy wyzywał łatwe kobiety...pomysle ze to Ona bawi sie w prowokacje Gnom Ty też nie potrzebnie przeklinałeś Brzydal Tobie wystarczy ze kobieta ci powie ze jestes suuuper i jesteś jak masło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa ja mam taki styl wyrażania jak się uniosę może przeginam i zachowuję się jak burak ale to ju zaczęła więc....zresztą nie ważne ja się zmywam z kafe bo jakoś część ludzi działa mi na nerwy a im bardziej ich poznaje tym mam większą ochotę strzelić im w zęby niezależnie od płci więc lepiej będzie jak sobie pójdę definitywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa ja nie będe :P:P:P jakoś mi się nie chce :P leń mnie straszny ogarnął :P Złośliwa tylko teraz znikam definitywnie dziś jestem jeszcze chwilę a potem znikam mam motywację :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, nic mnie to nie obchodzi, czy mi ktoś powie, że jestem super - bo mnie to wali, co kto mówi. Zresztą Ju raczej mi nie słodzi, ale przejawia zainteresowanie raczej. A, że jest nieco podobna do mnie i ma podobne podejście do uczuć, to jakoś tak mam z nią lepszy kontakt, na tyle na ile to możliwe przez net. Ja wiem, ze ludzie często kłamią, nie wierzę w każde słowo. Tak jestem ufny, ale nie aż tak, może poza jedną osobą. A Ju dla mnie jest szczera, choć ma wiele postaci na forum. Jednak pewne rzeczy można zauważyć. I proszę Cię samiczko nie oceniaj mnie. Ja bym sie nie podjął oceny całkiem mi obcej osoby (choć w sumie troszkę to robię w stosunku do Justyny, ale tak czuję, więc piszę). I nigdy tego nie robiłem, prawda? Nie oceniałem Cię sami, nie wytykam Ci błędów, nie szukam dziury w całym. Bo wiem, ze życie jest znacznie bardziej skomplikowane, niż to co można tu wyczytać. Uważam, że jesteś OK, proszę nie przywalaj mi, jeśli nie musisz. Ja to w sumie oleję, ale po co takie słowa. Nie jestem jak masło, po prostu uważam Ju za wartościową osobę, choć nie miałem okazji jej poznać w realu. Zresztą większość z ludzi tu piszących ma swoją wartość, choć często zaniżają ją bardzo. Tak jak i uważam za bardzo wartościową osobę kobietę, którą kocham. Nie dlatego, że mi słodziła (rzadkie przypadki), nie dlatego, że coś dla mnie zrobiła, nie dlatego, że jest piękną kobietą, nie dlatego ..., a dlatego, że jest i, że wie, czym są uczucia i nie boi się o tym mówić. Więc nigdy mnie nie przekonacie, że powinienem odpuścić. Może nic z tego nie wyjdzie, ale warto walczyć o ludzi, którzy są dla nas ważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam Gnomi, miło mi Cię widzieć - i pożegnać. Dzięki za miłe chwile, za te niemiłe też. Życzę szczęścia i konsekwencji.:P Samcia, masz rację, nie ufaj ludziom. Na zaufanie trzeba sobie zasłużyć. Co nie znaczy, że nie możesz nas lubić jak i my lubimy Ciebie. Brzydziu, dzięki za miłe słowa.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cos sie dzialo
kiedy mnie tu ne bylo:( szkoda. lubie popatrzec i poczytac jak nni dra koty:D w sumie nie wiadomo o co. Kolo. daj dziuba👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rozmawiajmy wszyscy ze sobą, czy tak nie będzie milej? Po co się zacietrzewiać, obrażać śmiertelnie, szukać sojuszników w walce "z wrogiem";)? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto jest wrogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny cytat
"działa mi na nerwy a im bardziej ich poznaje tym mam większą ochotę strzelić im w zęby niezależnie od płci " ach,ci prawdziwi mężczyźni;) jak baba wkurzy to ją w zęby-po co denerwowała prawdziwego mężczyznę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wrogów! Właśnie nie ma! Tylko niektórym się chyba wydaje, że są.:P Pomarańczka, a ktoś Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nie rozumiem
jak zawsze zreszta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skutecznie wszystkich
no jedna juz uspilam:D oby tak dalej zanudzac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×