Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

nie ma rymów interpuncji też nie ma nie lubię jak ktoś tak robi zaczyna i nie kończy nieuleczalna przypadłość facetów a ktoś kiedyś powiedział że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy skończ waść wstydu oszczędź zaprosiłam Wam gości Kółeczko dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyk ktośmoże mi wytłumaczyć,ale prosto.. boja głupia blondybka jestem... o co tu chodzi? Dlaczego wszyscy nagle zaczeli sie zachowywać jak rozwścieczone osy, co im ktoś gniazdo zniszczył??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
Wesoły nam dziś dzień nastał ... eeeeee, żartowałem :p. Beznadzieja totalna, aż chce się umierać. Może jutro zaświeci słoneczko i zachce się żyć, ale chyba płonne me nadzieje. A co do rozwścieczonych os, to ja chętnie przyjmę na siebie pierwszy atak. Może im przejdzie później, dawać, nie krępować się. Taki mały pościk na pogorszenie humorków, żeby za wesoło nie było :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal, bez jaj..a co to Ty niby jesteś?? Za tarczę chcesz robić??:D:D Jesuu ale u mnie jest ziiimnoooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
A co to, altruizm już nie jest ceniony? Chce zrobić coś dla innych, więc śmiało strzelajcie, kopcie, mieszajcie z błotem. Dzisiaj dla Was wszystko ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
"A mnie szlag zaraz trafi" A tam, nie może być aż tak źle. Jak mnie jeszcze nie trafił, to ... Co się stało? Nie żebym był wścibski, tak pytam, jeśli to nie tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t oja napisze coś optymistycznego jako mamuska- moje dziecko kończy dziś rok mniej optymistyczne- musze wszystko posprzątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie kłocę:P Brzydal, mnie trafi bo nadal nie mam kasy i nie wiem kiedy będzie..a fakt zj********************** niekompetentnej idiotki nie poprawił mi humoru:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o agiie złośnico ..?:P ja sie wcale nie złoszcze:P telewizji cyfrowej tez nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
To ja również to napiszę - ja się też nie kłócę. A co do kaski, ja mam odwrotną sytuację. Ponad półroczne zarobki na koncie nie tknięte, bo nie wiem co ze sobą zrobić, co zrobić ze swoim życie i inne takie tam. Po prostu nie mam ochoty nawet tego wydawać, zrobić sobie jakąś małą przyjemność. Bo to i tak nie będzie żadna przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kasy tez brakuje.. ale jak sie ma najnizsza krajowa to tak jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quasimodo
Tak, zwiedzanie świata, to jest to co na pewno chciałbym robić. Ale teraz są ważniejsze sprawy, muszę zainwestować w siebie. Tylko muszę kiedyś wreszcie ruszyć dupę i zrobić pierwszy krok, a nie siedzieć w czterech ścianach swojego pokoju, jak w celi. Ale tu nie ma współlokatorów, nie ma odwiedzin. Zassała mnie jakaś czarna dziura kurwa i nie mam na tyle siły żeby się z niej wydostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej siedź przed netem to na pewno się wydostaniesz jak nie wiesz co z kasą zrobić to daj ją mnie już ja będę wiedział jak ją wydać w 2 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×