Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Witam. Jaki za stary, no proszę Cię Ju, ledwo wstałem na nogi, a Ty już za stary :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja Cię kręcę, mój poprzedni post był numerem 666 :o. Zaraz się czarownice zlecą :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie pytam :D Patrze ze topik sie rozwinal od wczoraj :D JAk sobota? Ja dzis nie mam sily sie ruszac ,wszytsko mnie boli,glowa , dupa, nawet rece 😭 masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się wynoszę z tego sabatu czarownic ;). Jeszcze wpadniecie na jakiś szalony pomysł i nie będzie ze mną działo się najlepiej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie na rowerze hehe a na imprezie ,niedawno do domku wrocilam i czuje sie jakby traktor po mnie przejechal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka mala dygresyjka tylko sie nie smiejce ,byc moze okarze sie daltonistka hehe : masz niebieski slepka? na zdejciu tak wygladaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne :). Ale znów muszę zapytać, jaki to kolor? Zielone, czy niebieskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ladne nawet bardzo ,tz bym chciala miec niebieskie albo takie szaro-zielone ech...a mam czarne :( . Kiedys bylam u kosmetyczki i babka tak sie na mnie dziwnie patrzyla ,myslalam ze sie zakochala ;) i w pewnym momencie zapytala mnie czy przypadkiem nie jestem corka tej i tej Pani .No jasne ze jestem !!! :D Babka powiedziala ze tak sie jej skojarzylo bo tylko u jeden osoby widziala takie duze piekne czarne oczka a ze jestem corka jej to odziedziczylam :D haha zabawne ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żale bo chce miec szaro-zielone zeby na blond sie pofarbowac,inaczej nie bardzo taki kolor pasuje do ciemnych wlosow 😭 Jakie mamy plany? hmmm...najpierw musze wziac prysznic ,cos zjesc ,potem przeczytam ksiazke i po poludniu na jakis spacerek sie przejde ooo...albo na rolkach posmigam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała poprawka : do ciemnych oczu hehe jednak alkohol szkodzi na mozg :( Ok ja tez lece doprowadzac sie do stanu uzywalnosci zeby ludzie sie nie wystraszyli jak wyjde na podworko :D Milego dzionka zycze dziobaski 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×