Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwonyyyy

pytam sie dzis kolegi czemu jest z taka gruba laska i sie z nia meczy?

Polecane posty

Gość Skorpion20
Moja byla dziewczyna nie byla idealna: nie miala idealnie plaskiego brzucha, miala grube lydki (jej kompleks). Nie musicie byc chude jak patyki, dobrze jak macie troche cialka, ale kurwa nie 85 kilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiminimatrix
ta rozmowa nie ma sensu,znam wielu mężczyzn którym bardzo ciężko jest przytyc,wiec z kobietami jest tak samo ciężko jest im zrzucić zbędne kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że..
mnie grube laski w ogóle nie pociągają, z resztą potrafi mnie wkurzać nawet lekki nadmiar tłuszczu u dziewczyny więc o czym tu mówić Czasami 1 na 100 trafi się zadbana z ładną twarzą pełna energii i bez kompleksów ale mogę o niej powiedzieć że fajna dziewczyna, ale mimo wszystko nie dla mnie możecie mnie nazwać pustakiem prymitywem ale tak mam, natury nie zmienię, dziewczyna jak facet nie jest dla niej pociągający to nie wiąże się z nim z litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n hvgc
ja tez nie wiaze sie zfacetem nie podobajacym mi sie seksualnie, kazdy ma swoje gusta wiec wyzywanie facetow od pustakow bo nie lubia grubych kobiet siwadczy tylko o waszych kompleksach ja nie lubie grubych facetow i nigdy bym sie z takim nie zwiazala wy mozecie nie lubic chudych, kaszaloty lubi kaszaloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze
metalowy młoteczek żeby się tak zdrowiusio w łebeczek pierdyknąć...A weź najierw lustro koledze podstaw,potem sam w nie spojrzyj.I co?Już wiesz,dlaczego nikt cie nie chce?O,i tego paszczura ze dwa posty wcześniej też.Wam,drodzy koledzy pozostanie wkładanie fiuta w kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzmy ze zakochujesz sie
w fajnej w miare zgrabnej dziewczynie ....szalona miłosc ,charaktery tez pasuja itp itd ...zachodzi np w ciaze i po porodzie zostaje jej nadwaga która NIE KAŻDA POTRAFI I MOZE ZGUBIC !!!! I co wtedy kochaną kobiete i matke twego dziecka wyzywasz od kaszalotów ?!!!!!!!😡 ....idz chłopczyku do lekcji ...bo gdybym z takim duupkiem pogadała chwile to zapodałabym ci takiego kopa ....5 min rozmowy z tobą i znam cie na wylot debilu .....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwonyyyy
nie zostala by jej nadawaga bo musialaby ja zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwonyyyy
nie rzucilbym jej ani wyzywal od kaszalotow po prostu bym sobie znalazl kochanke a z nia bym chociaz z powodu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa jasne ....a ona kochanka
i tak byscie sobie zyli ....dziad i baba ....idz dziecko do ksiazek ...bo mature oblejesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwonyyyy
dziecko mature to ja mialem 7 lat temu ;]] troche to przykre jak kobieta po ciazy brzydnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwonyyyy
watpie zebys ty byla z facetem ktorego widok cie odrzuca tak samo facet nie chce miec grubego kaszalota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwonyyyy
mowcie sobie co chcecie o mnie moge byc nawet debilem ale facet ktory meczy sie ze swiniakiem 85 kilogramowym i pierdoli ze na bezrybiu rak ryba to jest frajerem i jak jest mentalnym masochistom ktory lubi jak 85 kilowe cielsko na nim lezy to jego sprawa wedlug mnie jest zboczony i pierdolniety :) a ja nie mam zamiaru gadac ani wiazac sie ze świniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego tak cie to boli co
aaa wiem jestes PEDAŁEM i masz zranione serduszko tak? zabujałes sie w nim prawda i serce krwawi bo kolega wybrał JĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwonyyyy
tak jasne facet baba z kompleksami i z zbednym tluszczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamm
phi..ja tam stwierdzał ze koles niewyrzytus jest i tyle:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwonyyyy
dobra swiniaku sp[spierdalaj do swojej lodowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwonyyyy
napewno nie 85 kilogramowy tluszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta matura 7 lat temu i byki
takie sadzisz ????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionyyy
dodam ze lubie jak mnie tata popycha w nocy kijem do bejsbola w dupala :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwonyyyy
no coz paszczurki mozecie sie denerwowac klnac przeklinac bic w piers ale i tak wami zaden normalny facet nie zainteresuje sie :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionyyy
a na pewno nie ja , bo wole chlopcow a tatusia kocham szczegolnie mocno nocą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kolega jest wart tej kolezanki oboje sa ofermami zyciwymi ona bo jest tlusta on bo jest z nia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te pajac a co ty robisz o tej
porze przed kompem ? bajka juz była ....aa rozumiem ...:) żadna normalna laska na cienie nie spojrzy KASZALOTÓW nie lubisz ...hmm no toś ty taki wybryk natury nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te pajac a co ty robisz o tej
i z tej rozpaczy wsciekasz sie n=bo kolega "z braku laku " ma jakąś "zapchajdziure" a tyyyyyyyyyyyyyyyy? biedny skazany na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poznalm śliczna puszysta dziewczyne wazy ok 100 KG a jest dla mnie boska. a chudzielcom mowie nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna kobieta
wujek1986ua (wdr17@wp.pl) a ja poznalm śliczna puszysta dziewczyne wazy ok 100 KG a jest dla mnie boska. a chudzielcom mowie nara Kobiety ..najpierw kochają potem ranią..do końca życia już będe ,,bez tej drugiej połowy'' Tylko jak widać po stopce ten kaszalot Cie nie chce :P 100 kg - ludzie mogła by Cie zagnieść w łóżku więc się ciesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie! nikt nie mówi ze grube jest piękne, i nikomu nie mam zamiaru tego wciskac, jednak ten problem ma wiele kobiet, nawet jesli nie młodch to w pozniejszym wieku niestety występuje, niestety nie kazdy potrafi tak szybko zgubic zbedne kg, poza tym pozniej moze je spowrotem szybko przybrac i to nie jesttak jak tu piszecie ze ktos zre ponad miare, wynika to z roznych powodow, braku ruchu, zlej przemiany, nadwaga tez wynika niekiedy choroby, zapewne u niektorych osob rowniez przez obrzarstwo, ale zgubic te zbędne kg nie jest takie proste jak sie komus wydaje, polowa z was powinna przytyc tak dla zasady i pozniej probowac zgubic, jestem ciekawa efektow...moze wtedy dotarłoby do was! poza tym mężczyzni (a raczej chłopcy)tak piszą jakby sami byli idealni --- a tak nie jest!! wiadomo, ze są tez kobiety grube do tego zaniedbane pod innym względem a nie tylko wagi, i rzeczywiscie jest to masakryczny obraz, ale zauwazcie w koncu że kobiety puszyste pod innymi względami niejednokrotnie są bardziej zadbane niz ta szczupłe, bo wiedzą że muszą o siebie tymbardziej dbac --- ale to chyba zalezy kto w jakim srodowisku sie obraca.. A na koniec wam powiem jedno, sama mam nadwagę z ktorą walczę, chodzę na siłownie, ograniczam niektore produkty itd ale niestety nie chudne zbyt szybko, ponadto mam wspaniałych przyjaciól, znajomych ktorzy mnie akceptują jaka jestem, obecnie faceta nie mam, ale tez nikogo nie zmuszam zeby ze mną był!! Nie jestem jakąs zdesperowaną grubasińską, ktora wmawia innym ze chude są brzydkie i nie obraza nikogo, amogłaby bo poziom waszych wypowiedzi jest naprawdę żałosny nikt nie kaze sie wam zadawac z grubymi, nikt was nie zmusza do kontaktu z grubymi, ale proponowałabym stanąć przed lustrem, bo mysle ze atak na kobiety z nadwagą jest spowodowany jakimis brakami w Was samych Zastanowcie sie zanim cos takiego mowicie, kazdy jest człowiekiem tak samo jak rudy, chudy, z brzydką twarzą, krzywymi zębami czy z odstającymi uszami, ale mam wrazenie ze na tym forum zebrała się smietanka urodziwych, tylko nie wiem dlaczego z wielu wypowiedzi wynika że są zakompleksieni...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowieku pomaranczowy ale masz najebany w tym pustym lbie..... pasztetowa z lidla buhahaahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek 12 vc
Grubsze dziewczyny sa latwiejsze dlatego faceci takie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulaj se ee se
a ja nie mogę się nadziwić z mojego kolegi upodobania zawsze miał laski z dupcią i cycem, co nie znaczy że jakieś grubasy a teraz ma chodzący szkielet w dodatku wielki a nogi to ona ma jak pająk ale co otwór ma tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×